Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Marin Preda
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ATASIEI STEFANII A100BACIU FLORINA
CALDARUS MARIOII A100BACIU FLORINA
CIOBANU ALEXANDRAII A100BACIU FLORINA
FLORESCU MIHAIII A100BACIU FLORINA
HURDUC RIANAII A100BACIU FLORINA
MARIN DARIAII A100BACIU FLORINA
MARIN TUDORII A100BACIU FLORINA
MATEI ANDREIII A100BACIU FLORINA
MODROGAN DALIAII A100BACIU FLORINA
PETCULESCU CRISTIANII A100BACIU FLORINA
SANDU IUSTINII A100BACIU FLORINA
STOICA LUCASII A100BACIU FLORINA
TUDORACHE DANIELII A100BACIU FLORINA
VIJULIE MATEIII A100BACIU FLORINA
SERBAN ALESSIAII A95BACIU FLORINA
COLEASA IULIAII A90BACIU FLORINA
MIHAI ANDREASII A90BACIU FLORINA
MITRIC ANISIAII A89BACIU FLORINA
DUTA MIC ERIKII A80BACIU FLORINA
MATEI ALEXANDRUII A80BACIU FLORINA
TRUSCA ANDREIII A80BACIU FLORINA
APOSTOL TEODORAII A76BACIU FLORINA
BLAGA ANDREIII A73BACIU FLORINA
SAVU ALEXANDRUII A73BACIU FLORINA
GUSA MARAII A70BACIU FLORINA
IONITA ALBERTII A63BACIU FLORINA
POPESCU ANDREEAII AParticipantBACIU FLORINA
CHIRITA IOANAII AParticipantBACIU FLORINA
ZGUNEA HANNAII AParticipantBACIU FLORINA
ANTONOAIE BOGDANII AParticipantBACIU FLORINA
HUTANU DAVIDII AParticipantBACIU FLORINA
GRIGORE RADU ANDREIII B100NECULA MIHAELA
NAGHI ALEXANDRU ANTONII B100NECULA MIHAELA
STAN DANNAYII B100NECULA MIHAELA
STEFAN DOINA MARIAII B100NECULA MIHAELA
STOICA MARIA ALEXANDRAII B100NECULA MIHAELA
ANTON DAVIDII B98NECULA MIHAELA
MANOLEA RARES DANIEL ANDREIII B98NECULA MIHAELA
CRACIUNICA ALEXANDRA IONELAII B97NECULA MIHAELA
IONITA MARIA ARIANAII B95NECULA MIHAELA
NICOLAE RAZVAN ALEXANDRUII B92NECULA MIHAELA
TURCHINA MATEI STEFANII B90NECULA MIHAELA
PINZARU RUGINA MARIAII B89NECULA MIHAELA
MARINESCU THEODOR STEFANII B88NECULA MIHAELA
SCARLAT ANA MARIAII B85NECULA MIHAELA
GAROAFA ROXANA ANDREEAII B83NECULA MIHAELA
CONACHI IUSTINA GABRIELAII B80NECULA MIHAELA
COSTACHE ROBERT STEFANII B78NECULA MIHAELA
SAMPALEANU LUCAII B78NECULA MIHAELA
BADARICA ANDREI CATALINII B77NECULA MIHAELA
PIRJOLEA VLAD ANDREI II B75NECULA MIHAELA
GEGO MATEIII B71NECULA MIHAELA
NASTASIE ELIZA TEODORAII B70NECULA MIHAELA
Meresescu Maria IrinaIV B97Badea Liliana
Stan ClaudiuIV B96Badea Liliana
Bojoaga FlorinaIV B95Badea Liliana
Ciontoiu AntonioIV B95Badea Liliana
Lupu RazvanIV B95Badea Liliana
Enache MariaIV B80Badea Liliana
Neagoe MariaIV B80Badea Liliana
Prismareanu VladIV B80Badea Liliana
Florea ValentinIV B79Badea Liliana
Banica BogdanIV B78Badea Liliana
Gigirtu AnyaIV B75Badea Liliana
Stratulat CosminIV B75Badea Liliana
Popescu IoanaIV B70Badea Liliana

Inapoi la centrele de concurs