Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Marin Preda
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GRIGORE RADU ANDREIIII BENECULA MIHAELA
PIRJOLEA VLAD ANDREIIII BENECULA MIHAELA
POHOATA ANISIA III BENECULA MIHAELA
STAN MALINA DANNAYIII BENECULA MIHAELA
STEFAN DOINA MARIAIII BENECULA MIHAELA
TURCHINA MATEI STEFANIII BENECULA MIHAELA
ATASIEI STEFANIV AEBaciu Florina
CALDARUS MARIOIV AEBaciu Florina
FLORESCU MIHAIIV AEBaciu Florina
HURDUC RIANAIV AEBaciu Florina
MARIN DARIAIV AEBaciu Florina
MARIN TUDORIV AEBaciu Florina
MODROGAN DARIAIV AEBaciu Florina
SANDU IUSTINIV AEBaciu Florina
STOICA LUCASIV AEBaciu Florina
TRUSCA ANDREIIV AEBaciu Florina
TUDORACHE DANIELIV AEBaciu Florina
VIJULIE MATEIIV AEBaciu Florina
David RaresPregatitoare BEBadea Liliana
Giugea AlinPregatitoare BEBadea Liliana
Guta EduardPregatitoare BEBadea Liliana
Ilie RaresPregatitoare BEBadea Liliana
Morar FilipPregatitoare BEBadea Liliana
Paun DariaPregatitoare BEBadea Liliana
DARESCU AUGUSTIN- ANDREIPregatitoare CEDoniga Maria Simona
Ionescu VictorPregatitoare CEDoniga Maria Simona
MOISESCU ALESSIAPregatitoare CEDONIGA MARIA SIMONA
NITA RARES- STEFANPregatitoare CIDoniga Maria Simona
GEGO MATEIIII BINECULA MIHAELA
GORAL EMINIII BINECULA MIHAELA
STOICA MARIA ALEXANDRAIII BINECULA MIHAELA
GAROAFA ROXANAIII BIINECULA MIHAELA
MANOLEA RARES DANIELIII BIINECULA MIHAELA
Bastina DragosPregatitoare BIIBadea Liliana
Bogdan LidiaPregatitoare BIIBadea Liliana
Mihai SorinPregatitoare BIIBadea Liliana
Neagu SarahPregatitoare BIIBadea Liliana
Selavartea ErikPregatitoare BIIBadea Liliana
DINU DAVIDPregatitoare CIIDONIGA MARIA SIMONA
PIETRARU CALINPregatitoare CIIDONIGA MARIA SIMONA
NICOLAE RAZVAN III BIIINECULA MIHAELA
MATEI ANDREIIV AIIIBaciu Florina
MATEI ALEXANDRUIV AIIIBaciu Florina
PETCULESCU CRISTIANIV AIIIBaciu Florina
ANTON DAVID III BIIINECULA MIHAELA
CRACIUNICA ALEXANDRAIII BIIINECULA MIHAELA
COSTACHE ROBERTIII BMNECULA MIHAELA
SCARLAT ANA MARIAIII BMNECULA MIHAELA
CHIRITA IOANAIV AMBaciu Florina
Hurez DariaPregatitoare BMBadea Liliana
Ilie AndreeaPregatitoare BMBadea Liliana
Muzica GabrielaPregatitoare BMBadea Liliana
Pui AlexandruPregatitoare BMBadea Liliana
Rusu DenisaPregatitoare BMBadea Liliana
Scarlat MariaPregatitoare BMBadea Liliana
Stan CristianPregatitoare BMBadea Liliana
MIHAI DAVIDPregatitoare CMDONIGA MARIA SIMONA

Inapoi la centrele de concurs