Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Nanu Muscel
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cojocaru Radu StefanI A100Stoica Olimpia
Craciun IoanaI A100Stoica Olimpia
Dirdea AlbertoI A98Stoica Olimpia
Badulescu AlexiaI A95Stoica Olimpia
Dumitru YanisI A95Stoica Olimpia
Gheorghe DavidI A95Stoica Olimpia
Manole AlessiaI A95Stoica Olimpia
Vorovenci Ana MariaI A95Stoica Olimpia
Burcea DariaI A80Stoica Olimpia
Iordache ElenaI A80Stoica Olimpia
Constantinescu RobertaI A70Stoica Olimpia
Popa Ana MariaI A70Stoica Olimpia
Popescu StefaniaI A70Stoica Olimpia
Stoica AlexandruI A70Stoica Olimpia
Grajdan VladI B100Matei Maria
Lemnaru BogdanI B100Matei Maria
Nitu MateiI B100Matei Maria
Posada VladutI B100Matei Maria
Ungureanu BiancaI B98Matei Maria
Hapaina AndreiI B97Matei Maria
Heroiu MihaiI B96Matei Maria
Macovei AlexandruI B95Matei Maria
Croitoru NicoletaI B94Matei Maria
Staicu TeodoraI B92Matei Maria
Cirstea MihaiI B90Matei Maria
Cantea DenisI B88Matei Maria
Cimpuleanu DeliaI B87Matei Maria
Banu DenisI B85Matei Maria
Ungureanu DeliaI B83Matei Maria
Bunoiu PetruI B80Matei Maria
Radoi LaurentiuI B76Matei Maria
Rizoiu AlexiaI B74Matei Maria
Dreptaru CristianI B73Matei Maria
Iosifescu StefanI B69Matei Maria
Vintila BiancaI B67Matei Maria
Tamasi IanisI BParticipantMatei Maria
Uretu MariaI BParticipantMatei Maria
COPOERU UNGUREANU DANIEL ADRIANI D100PITEA ANCA
MITU MATEII D100PITEA ANCA
UNGUREANU FABIAN DANIELI D100PITEA ANCA
ILINA ALEXANDRU GABRIELI D97PITEA ANCA
TUDOR DENIS ANDREII D95PITEA ANCA
INGUSTU MIHAII D92PITEA ANCA
ANGHEL IOANAI D90PITEA ANCA
BRATU KARINA MARIAI D90PITEA ANCA
DOGARU CLEOPATRA MARIAI D90PITEA ANCA
BOARTA DARIA IOANAI D86PITEA ANCA
SENDROIU DRAGOS GEORGEI D86PITEA ANCA
MITIRITA GEORGIANA MIRUNAI D85PITEA ANCA
STUPARU STEFANIAI D78PITEA ANCA
TRANDAFIR ANDRADA GABRIELAI D77PITEA ANCA
VOICA DENISIII A98Florescu Carmen
CORNATEANU IULIAIII A95Florescu Carmen
PRIBOIANU STEFANIAIII A95Florescu Carmen
DOSNATA MARIOIII A80Florescu Carmen
VOICU ANASTASIAIII C100Boncoi Daniela
GRIGORE ECATERINAIII C95Boncoi Daniela
RADICI ALEXIAIII C94Boncoi Daniela
TIGANILA IOANAIII C94Boncoi Daniela
STEFAN MARIAIII C90Boncoi Daniela
ENACHE VLADIII D100Bragarea Mariana
GILCA ALEXANDRUIII D98Bragarea Mariana
OPREA SOFIAIII D98Bragarea Mariana
ZEMELEAGA DARIAIII D98Bragarea Mariana
RADU STEFANIII D93Bragarea Mariana
ELCU ADRIANIV A100Dogaru Adriana
MARICUTU MIHAIIV A100Dogaru Adriana
ANANIA ANDREIPregatitoare B100Firu Alina
BIRLOIU LUCAPregatitoare B100Firu Alina
ILINA ARIANAPregatitoare B100Firu Alina
OZOIU ALESIAPregatitoare B100Firu Alina
POPESCU ANELISEPregatitoare B100Firu Alina
GRIGORE NATALIAPregatitoare B94Firu Alina
AVRAM ANDRAPregatitoare B92Firu Alina
BADEA TEODORAPregatitoare B92Firu Alina
BADOI DARIANPregatitoare B92Firu Alina
GAVA RADUPregatitoare B92Firu Alina
BURCEA AMZICA MARIAPregatitoare B90Firu Alina
PROCA DAVIDPregatitoare B90Firu Alina

Inapoi la centrele de concurs