Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Nanu Muscel
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cornateanu Iulia- MariaII AEOana Rodica
Priboianu StefaniaII AEOana Rodica
Badulescu AlexiaPregatitoare AEStoica Olimpia
Craciun IoanaPregatitoare AEStoica Olimpia
Dumitru YanisPregatitoare AEStoica Olimpia
Gheorghe DavidPregatitoare AEStoica Olimpia
Manole AlessiaPregatitoare AEStoica Olimpia
Vorovenci Ana MariaPregatitoare AEStoica Olimpia
Croitoru NicoletaPregatitoare BEMatei Maria
Grajdan VladPregatitoare BEMatei Maria
Hapaina AndreiPregatitoare BEMatei Maria
Heroiu MihaiPregatitoare BEMatei Maria
Rizoiu AlexiaPregatitoare BEMatei Maria
COPOERU UNGUREANU DANIEL ADRIANPregatitoare DEPitea Anca Nicoleta
DOGARU CLEOPATRA MARIAPregatitoare DEPitea Anca Nicoleta
ILINA ALEXANDRU GABRIELPregatitoare DEPitea Anca Nicoleta
INGUSTU MIHAIPregatitoare DEPitea Anca Nicoleta
MITU MATEI MIHAIPregatitoare DEPitea Anca Nicoleta
Angelescu BeatriceIV BIFiru Alina
Macovei AlexandruPregatitoare BIMatei Maria
Staicu TeodoraPregatitoare BIMatei Maria
BUTOI IOANA I DINECULA ELENA
STANCIU TEODORAI DIVINTILA NARCISA
Iosifescu StefanPregatitoare BIMatei Maria
Nitu MateiPregatitoare BIMatei Maria
Posada VladutPregatitoare BIMatei Maria
Vintila BiancaPregatitoare BIIMatei Maria
LOBODAN ANA MARIAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
GRIGORE ECATERINAII BIIBoncoi Daniela
RADICI ALEXIAII BIIBoncoi Daniela
VOICU ANASTASIAII BIIBoncoi Daniela
RADU STEFANII DIIBragarea Mariana
Durdun MarioIV BIIFiru Alina
Ungureanu BiancaPregatitoare BIIMatei Maria
BRATU KARINA MARIAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
TUDOR DENIS ANDREIPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
VLADOIU MIRUNAII DIIBragarea Mariana
Raucea RaresIV BIIFiru Alina
Dirdea AlbertoPregatitoare AIIStoica Olimpia
Georgescu Chantal MariePregatitoare AIIStoica Olimpia
Iliescu AlexandraPregatitoare AIIStoica Olimpia
Popa Ana MariaPregatitoare AIIStoica Olimpia
Carstea MihaiPregatitoare BIIMatei Maria
ANGHEL IOANAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
BOARTA DARIA IOANAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
POPA NICA IONELPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
SENDROIU AMALIA STEFANIAPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
SOLOMON DAVID ANDREIPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
UNGUREANU FABIAN DANIELPregatitoare DIIPitea Anca Nicoleta
Ungureanu DeliaPregatitoare BIIIMatei Maria
Cantea DenisPregatitoare BIIIMatei Maria
MALUREANU MARIA TEODORAPregatitoare DIIIPitea Anca Nicoleta
Hapaina StefaniaIV BIIIFiru Alina
KARACHALIO DYONISIAI DMVINTILA NARCISA
SOARE EDUARDII BMBoncoi Daniela
TIGANILA IOANAII BMBoncoi Daniela
LIVEZEANU SERBANII DMBragarea Mariana
Badea MihneaIV BMFiru Alina
Florea CrianaIV BMFiru Alina
Aldea GabrielaPregatitoare AMStoica Olimpia
Constantinescu RobertaPregatitoare AMStoica Olimpia
Iordache ElenaPregatitoare AMStoica Olimpia
Manole SebastianPregatitoare AMStoica Olimpia
IDORASI ALEXANDRU IONUTPregatitoare DMPitea Anca Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs