Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr.12 B. P.Hasdeu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ghebaur cRINAI A100MIHAI AURELIA
Seceleanu AndiI A100MIHAI AURELIA
Popescu IoanaI A97MIHAI AURELIA
Baciu RaresI A95MIHAI AURELIA
Batranca DianaI A94MIHAI AURELIA
Boramet DenisI A94MIHAI AURELIA
Stan IrinaI A94MIHAI AURELIA
Dinu RazvanI E100Petre Felicia
Gherghe DavidI E100Petre Felicia
Popescu Mateo-CosminI E100Petre Felicia
Bajdu Elena-MariaI E95Petre Felicia
Gavaz Razvan-NicolasI E95Petre Felicia
Colodrovschi VictoriaI E90Petre Felicia
Mandescu Bianca-MihaelaI E90Petre Felicia
Guliu Ana-CristinaI E85Petre Felicia
Negoita Luca-VladI E85Petre Felicia
Vasile Razvan-IonutI E80Petre Felicia
Sprinceana Ana IlincaII D100Cotofana Veronica
Barbu MateiII D98Cotofana Veronica
Buicli DianaII D88Cotofana Veronica
Manta AdrianaII D80Cotofana Veronica
Albu MihneaII D78Cotofana Veronica
Blebea AndreeaII D78Cotofana Veronica
Suliman EmyneII D75Cotofana Veronica
Ablachim Yasmin II D69Cotofana Veronica
Stefan MaraII D69Cotofana Veronica
Axinte Ana II D65Cotofana Veronica
Stereciu TatianaII D65Cotofana Veronica
Tudoroiu MariaII D65Cotofana Veronica
Aslan AnaII D60Cotofana Veronica
Guliu ZoeII D60Cotofana Veronica
Toiu StefanIII A95MIHAI AURELIA
Cumitu LucaIII A90MIHAI AURELIA
Voicu DaliaIII A90MIHAI AURELIA
Pilici ConstantinIII B98Mihai Aurelia
Barbatu VladIII B97Mihai Aurelia
Codin DeliaIII B90Mihai Aurelia
Demirgian ErinIII B89Mihai Aurelia
Ivanov TeodoraIII B88Mihai Aurelia
Bajdu TheoIII B85Mihai Aurelia
Taranescu Alice III B85Mihai Aurelia
Beu Mihai RobertIII C100MIHAI AURELIA
Cociasu AlexandruIII C100MIHAI AURELIA
Snacov EduardIII C98MIHAI AURELIA
Iscu DavidIII C97MIHAI AURELIA
Dinca IoanaIII C95MIHAI AURELIA
Gemanaru LeonardIII C94MIHAI AURELIA
Ciustea VeraIII C90MIHAI AURELIA
Panait AlexandruIII C89MIHAI AURELIA
Caramani NicolasIII C88MIHAI AURELIA
Ciupitu MateiIII C88MIHAI AURELIA
Ciorbaru StefanIII C87MIHAI AURELIA
GHITA SOFIA MARIAIII D100TARAS VALENTINA
IBRAM MELISIII D100TARAS VALENTINA
LICOI DARIA MIHAELAIII D100TARAS VALENTINA
MANEA RARES ANDREIIII D100TARAS VALENTINA
POPESCU LOREDANA CRISTINAIII D100TARAS VALENTINA
PAUN MARIA CATALINAIII D94TARAS VALENTINA
VIERU MIHAI ALEXANDRUIII D94TARAS VALENTINA
BALABAN IULIA SILVIAIII D93TARAS VALENTINA
DRAGOI NISTORENCO MARIAIII D93TARAS VALENTINA
MARDIROSIAN EMANUELIII D92TARAS VALENTINA
TUZLARU LUCA RARESIII D92TARAS VALENTINA
PERIANU ELENAIII D88TARAS VALENTINA
DIDENCO MARIA ALEXIA III D86TARAS VALENTINA
CEAUS ROBERT MIHAI III D84TARAS VALENTINA
IONESCU AMALIA ADRIANAIII D83TARAS VALENTINA
Gradinariu Teodora IV A100Petre Maria Georgiana
Grigore Alexandru IV A95Petre Maria Georgiana
Jugravu RaduIV A95Petre Maria Georgiana
Ghita Gianni IV A90Petre Maria Georgiana
Petcu Andrada IV A90Petre Maria Georgiana
Stoiciu RalucaIV A90Petre Maria Georgiana
Gheorghe SebastianIV A82Petre Maria Georgiana
Stania Robert AndreiIV A82Petre Maria Georgiana
Megit Corina IV A80Petre Maria Georgiana
Petcu Alexandra IV A75Petre Maria Georgiana
Chelan Maria IV A70Petre Maria Georgiana
Scupi SebastianIV A70Petre Maria Georgiana
Isleam BilghinIV B100Gheldi Filis
Zana Alexia MariaIV B95Gheldi Filis
Isleam Harun EdenIV B94Gheldi Filis
Creanga MariaIV B85Gheldi Filis
Abdula OnurIV B82Gheldi Filis
Marinescu AndreiIV BParticipantGheldi Filis
Lucaci AlexandraPregatitoare D100MIHAI AURELIA
Negoescu EricPregatitoare D100MIHAI AURELIA
Olaru AndreiPregatitoare D98MIHAI AURELIA
Medeleanu AlessioPregatitoare D97MIHAI AURELIA
Preda SofiaPregatitoare D95MIHAI AURELIA
Zus BogdanaPregatitoare D95MIHAI AURELIA
Ismail OnurPregatitoare D93MIHAI AURELIA
Dulhai DavidPregatitoare D92MIHAI AURELIA
Matei RaduPregatitoare D92MIHAI AURELIA
Baltag AdinaPregatitoare D89MIHAI AURELIA
Haraga AlesiaPregatitoare D89MIHAI AURELIA

Inapoi la centrele de concurs