Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.25
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
IORGA ALEXANDRU GABRIELI A100MAFTEI SIMONA
MELINTE MIRUNAI A100MAFTEI SIMONA
POPA JASMIN ANDREEAI A100MAFTEI SIMONA
STEFANESCU OCTAVIAN PAVELI A95MAFTEI SIMONA
CHIRVASA ALEXADRA ELENAI A90MAFTEI SIMONA
OPREA DENISAI A90MAFTEI SIMONA
APOSTU MARIA EVELINAI A85MAFTEI SIMONA
CULEASCA BRIANAI A85MAFTEI SIMONA
COCRIS IUSTINI A80MAFTEI SIMONA
CURMEI GIULIA ELENAI A75MAFTEI SIMONA
OPREA IRISI A75MAFTEI SIMONA
DOLEA ALEXIEI A70MAFTEI SIMONA
BLAJ ALEXI A65MAFTEI SIMONA
ARITON DRAGOS VALENTINI A60MAFTEI SIMONA
DANAILA CEZARI A60MAFTEI SIMONA
GALEA MARIAI A60MAFTEI SIMONA
BERECHET CRISTIANI B100HULUBEI BEATRICE
CORJOS RADUI B100HULUBEI BEATRICE
DAMIAN ANA MARIAI B100HULUBEI BEATRICE
ENCICA MAYAI B100HULUBEI BEATRICE
HAINEALA IUSTIN PETRUI B100HULUBEI BEATRICE
MIRCEA STEFANI B100HULUBEI BEATRICE
TRAMBITASU ANA TEODORAI B100HULUBEI BEATRICE
ISOPESCU RADU STEFANI B97HULUBEI BEATRICE
SOIMU BIANCAI B95HULUBEI BEATRICE
ZLATE DENYSI B86HULUBEI BEATRICE
VLADUT MARIOI B84HULUBEI BEATRICE
GAIS LAURENTIUI B82HULUBEI BEATRICE
GALATEANU ELENA ANCAI B81HULUBEI BEATRICE
MOCANU PETRU PAVELI B80HULUBEI BEATRICE
NITOI ANDREEA JOSEPHINEI B80HULUBEI BEATRICE
ZAMFIR YANNISI B77HULUBEI BEATRICE
IFRIM CRISTINA ANDREEAI B66HULUBEI BEATRICE
MIHAI LUCIANI B66HULUBEI BEATRICE
NEDELCU SOFIAII A98STAVAR MIHAELA
BOCANET ERICAII A95STAVAR MIHAELA
BERNEA CAMELIAII A90STAVAR MIHAELA
NICHIFOROV MARIAII A90STAVAR MIHAELA
CORNEA DARIUS CRISTIANII A80STAVAR MIHAELA
TUDOR EDUARDII A80CAZACU MARCELA
DRAGOMIR EDUARD IONUTII B98STANCU DUMITRU
ADAMACHE ANDREI CRISTIANII B92STANCU DUMITRU
ANTOHI BOGDAN COSTINII B90STANCU DUMITRU
ORHEANU DRAGOSII B90STANCU DUMITRU
VILSAN ALEXANDRUII B90STANCU DUMITRU
DRUJESCU SOFIA PETRAII B85STANCU DUMITRU
GURAU IOANAII B85STANCU DUMITRU
HANU SOFIAII B82STANCU DUMITRU
TOADER MIHAI II B82STANCU DUMITRU
MIHALEA ANDREEAIII A100CAZACU MARCELA
CRACIUN ADELINAIII A90CAZACU MARCELA
DUMITRU ERICAIII A90CAZACU MARCELA
CIRCEI ALEXANDRAIII A87CAZACU MARCELA
CIRCEI CLAUDIUIII A87CAZACU MARCELA
DAN MARIA BIANCAIII A87CAZACU MARCELA
GOGOASA CRINAIII A87CAZACU MARCELA
IVANOV RARESIII A87CAZACU MARCELA
TUDOR EDUARDIII A80CAZACU MARCELA
DRAGOMIR SANDU MIRCEAIII A75CAZACU MARCELA
GHEORGHE CATALINAIII B100TOFAN VIRGINIA
IORGA ANDREIIII B97TOFAN VIRGINIA
ISVORANU ALEXIII B95TOFAN VIRGINIA
NEAGU SARAIII B95TOFAN VIRGINIA
ARITON ARINAIII B90TOFAN VIRGINIA
ILIE DARIAIII B90TOFAN VIRGINIA
COSTEA SELENAIII B85TOFAN VIRGINIA
MELINTE ERIKAIII B85TOFAN VIRGINIA
STEFANESCU ANAMARIAIII B85TOFAN VIRGINIA
BURTEA TEODORIII B80TOFAN VIRGINIA
CASUNEANU IRAIDAIII B80TOFAN VIRGINIA
IAMANDI BORISIII B80TOFAN VIRGINIA
MARGARIT VLADIII B80TOFAN VIRGINIA
GIOCAS MIHAIIII B75TOFAN VIRGINIA
PARTENIE EMAIII B75TOFAN VIRGINIA
MOISESCU MIHAIIII B73TOFAN VIRGINIA
AURICA VLADIII B65TOFAN VIRGINIA
HIRJOABA RADUIII B65TOFAN VIRGINIA
ARNAUTU VLADIII B60TOFAN VIRGINIA
MATEI ANDREIIII BParticipantTOFAN VIRGINIA
CALIAP GEORGEIII BParticipantTOFAN VIRGINIA
TOFAN STEFANIII BParticipantTOFAN VIRGINIA
MINDRU STEFANIV A100GROSU CATIA ELENA
MIRONESCU MIHAI LEONARDIV A100RADU MARIA
NASTASE RAZVANIV A100RADU MARIA
TRANDAFIR IOSIFIV A100GROSU CATIA ELENA
STAN NICOLAEIV A87GROSU CATIA ELENA
BORDEI RADUIV A83GROSU CATIA ELENA
GURAU MARIAIV A80GROSU CATIA ELENA
LUNGU SOFIAIV A80GROSU CATIA ELENA
NICULESCU BIANCAIV A75GROSU CATIA ELENA
STAICU IOANAIV A71GROSU CATIA ELENA
BOGHICI ALEXANDRUIV A70GROSU CATIA ELENA
BRATU IANAIV A70GROSU CATIA ELENA
PANAIT CONSTANTINIV A68GROSU CATIA ELENA
MUNTEANU COSMINIV A62GROSU CATIA ELENA
TALABA DAVIDIV A61GROSU CATIA ELENA
BLAJ ANDREEAIV A60GROSU CATIA ELENA
BORCEA MARIA ALEXANDRAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
BULGARU CARLOS GABRIELPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
BUMBARU MARIA REBECAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
CALEAP IANIS ZANETEPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
CALINESCU EDUARD SEBASTIANPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
CONSTANTINESCU GABRIELA ELENAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
GAICEANU ALESSIA CRISTIANAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
HUSTIU BIANCA ELENAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
LUNGU MIHAI OCTAVIANPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
MAFTEI BIANCA GABRIELAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
MANOLACHE ELISA NECTARIAPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
MATA ROXANA ELENA Pregatitoare A100CORNEA LUMINITA
MUNTEANU TUDOR DANIELPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
TABACARU MATEI STEFANPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
TUCANU DAVID ANDREIPregatitoare A100CORNEA LUMINITA
TANDARA MIRIAMPregatitoare A99CORNEA LUMINITA
CORNEA RAISA MARIA Pregatitoare A97CORNEA LUMINITA
VASILIU IOANAPregatitoare A95CORNEA LUMINITA
PETROIU ELENA TEODORAPregatitoare A93CORNEA LUMINITA
PINTILIE MINA EMILIANPregatitoare A93CORNEA LUMINITA
CRETU ALEXANDRU GEORGEPregatitoare A86CORNEA LUMINITA
PENCEA STEFANPregatitoare A76CORNEA LUMINITA
MORARIU EDUARD SEBASTIANPregatitoare A70CORNEA LUMINITA
BALAN STEFANIA EMANUELAPregatitoare AParticipantCORNEA LUMINITA
RACOVITA ADRIANAPregatitoare B100VICOL MIOARA
TURCU TATARU RARES ANDREIPregatitoare B98VICOL MIOARA
BALTATU DARIAPregatitoare B95VICOL MIOARA
HIRBU YANNISPregatitoare B95VICOL MIOARA
OPREA REBECA LAVINIAPregatitoare B95VICOL MIOARA
DRAGOMIR SANDU CEZARPregatitoare B92VICOL MIOARA
PANAIT CARMENPregatitoare B85VICOL MIOARA

Inapoi la centrele de concurs