Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.25
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
IORGA ALEXANDRU GABRIELI AEMAFTEI SIMONA
MELINTE MIRUNAI AEMAFTEI SIMONA
POPA JASMIN ANDREEAI AEMAFTEI SIMONA
BERECHET CRISTIANI BEHULUBEI BEATRICE
CORJOS RADUI BEHULUBEI BEATRICE
DAMIAN ANA MARIAI BEHULUBEI BEATRICE
ENCICA MAYAI BEHULUBEI BEATRICE
HAINEALA IUSTIN PETRUI BEHULUBEI BEATRICE
MIRCEA STEFANI BEHULUBEI BEATRICE
TRAMBITASU ANA TEODORAI BEHULUBEI BEATRICE
MIHALEA ANDREEAIII AECAZACU MARCELA
GHEORGHE CATALINAIII BETOFAN VIRGINIA
MINDRU STEFANIV AEGROSU CATIA ELENA
MIRONESCU MIHAI LEONARDIV AERADU MARIA
NASTASE RAZVANIV AERADU MARIA
TRANDAFIR IOSIFIV AEGROSU CATIA ELENA
BORCEA MARIA ALEXANDRAPregatitoare AECORNEA LUMINITA
BULGARU CARLOS GABRIELPregatitoare AECORNEA LUMINITA
BUMBARU MARIA REBECAPregatitoare AECORNEA LUMINITA
CALEAP IANIS ZANETEPregatitoare AECORNEA LUMINITA
CALINESCU EDUARD SEBASTIANPregatitoare AECORNEA LUMINITA
CONSTANTINESCU GABRIELA ELENAPregatitoare AECORNEA LUMINITA
GAICEANU ALESSIA CRISTIANAPregatitoare AECORNEA LUMINITA
HUSTIU BIANCA ELENAPregatitoare AECORNEA LUMINITA
LUNGU MIHAI OCTAVIANPregatitoare AECORNEA LUMINITA
MAFTEI BIANCA GABRIELAPregatitoare AECORNEA LUMINITA
MANOLACHE ELISA NECTARIAPregatitoare AECORNEA LUMINITA
MATA ROXANA ELENA Pregatitoare AECORNEA LUMINITA
MUNTEANU TUDOR DANIELPregatitoare AECORNEA LUMINITA
TABACARU MATEI STEFANPregatitoare AECORNEA LUMINITA
TUCANU DAVID ANDREIPregatitoare AECORNEA LUMINITA
RACOVITA ADRIANAPregatitoare BEVICOL MIOARA
TANDARA MIRIAMPregatitoare AICORNEA LUMINITA
NEDELCU SOFIAII AISTAVAR MIHAELA
DRAGOMIR EDUARD IONUTII BISTANCU DUMITRU
TURCU TATARU RARES ANDREIPregatitoare BIVICOL MIOARA
ISOPESCU RADU STEFANI BIIHULUBEI BEATRICE
IORGA ANDREIIII BIITOFAN VIRGINIA
CORNEA RAISA MARIA Pregatitoare AIICORNEA LUMINITA
STEFANESCU OCTAVIAN PAVELI AIIMAFTEI SIMONA
SOIMU BIANCAI BIIHULUBEI BEATRICE
BOCANET ERICAII AIISTAVAR MIHAELA
ISVORANU ALEXIII BIITOFAN VIRGINIA
NEAGU SARAIII BIITOFAN VIRGINIA
VASILIU IOANAPregatitoare AIICORNEA LUMINITA
BALTATU DARIAPregatitoare BIIVICOL MIOARA
HIRBU YANNISPregatitoare BIIVICOL MIOARA
OPREA REBECA LAVINIAPregatitoare BIIVICOL MIOARA
PETROIU ELENA TEODORAPregatitoare AIIICORNEA LUMINITA
PINTILIE MINA EMILIANPregatitoare AIIICORNEA LUMINITA
ADAMACHE ANDREI CRISTIANII BIIISTANCU DUMITRU
DRAGOMIR SANDU CEZARPregatitoare BIIIVICOL MIOARA
CHIRVASA ALEXADRA ELENAI AMMAFTEI SIMONA
OPREA DENISAI AMMAFTEI SIMONA
BERNEA CAMELIAII AMSTAVAR MIHAELA
NICHIFOROV MARIAII AMSTAVAR MIHAELA
ANTOHI BOGDAN COSTINII BMSTANCU DUMITRU
ORHEANU DRAGOSII BMSTANCU DUMITRU
VILSAN ALEXANDRUII BMSTANCU DUMITRU
CRACIUN ADELINAIII AMCAZACU MARCELA
DUMITRU ERICAIII AMCAZACU MARCELA
ARITON ARINAIII BMTOFAN VIRGINIA
ILIE DARIAIII BMTOFAN VIRGINIA

Inapoi la centrele de concurs