Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Medgidia
Scoala:Scoala Constantin Brancusi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
TELESCU DAVIDIII DETelescu Iuliana
BANTAS ROBERT ALEXANDRUIV DEHornet Monica Ioana
DIMANCEA CRISTIAN ANDREIIV DEHornet Monica Ioana
BARI EFEPregatitoare AEHirdau Claudia
BRANESCU GABRIELPregatitoare AEHirdau Claudia
HAGI-CHERIM ZAFERPregatitoare AEHirdau Claudia
LAZAR GEORGEPregatitoare AEHirdau Claudia
PANAIT LUCAPregatitoare AEHirdau Claudia
SUTEANU BIANCAPregatitoare AEHirdau Claudia
ROSCULET ANASTASIAPregatitoare CEBesir Leman
TUDORICA ALEXIAPregatitoare CEBesir Leman
VASILIU MIHAIPregatitoare CEBesir Leman
BAETICA MARIAIV AITanasescu Mihaela
MURAT SELINPregatitoare AIHirdau Claudia
PLATON RAFAELPregatitoare CIBesir Leman
IUSEIN ERDEMII DIIBelu Cristina
MIHAILESCU ANAMARIAIV CIIVames Dorina
ASAN EDVINI AIINedea Maria
BANCILA MIHAII AIINedea Maria
AGAPIE STEFANI BIIBosnac Nyhal
ALEXANDRU STEFANIAI BIIBosnac Nyhal
ANGHEL DARIUSI BIIBosnac Nyhal
ARSLAN AHLEMI BIIBosnac Nyhal
BURLACU BIANCAI BIIBosnac Nyhal
CAIALI ERENI BIIBosnac Nyhal
CIUCULAN BIANCAI BIIBosnac Nyhal
DURAC EDYI BIIBosnac Nyhal
GARBACI DIANAI BIIBosnac Nyhal
MIRON LORENAI BIIBosnac Nyhal
NIZAM ALEINAI BIIBosnac Nyhal
SELIM YASMINI BIIBosnac Nyhal
STOIAN AMALIAI BIIBosnac Nyhal
PLATON BIANCAII AIIElmi Ersin
LATIF AMIRII DIIBelu Cristina
TANASA MARIO CRISTIANIII DIITelescu Iuliana
TOADER ANDREEA LIVIA III DIITelescu Iuliana
MOCANU ALEXANDRAIV AIITanasescu Mihaela
NEACSU CATALIN IV BIIVoicu Adina
BALATESCU ANDREEA MIHAELAIV DIIHornet Monica Ioana
BAETICA TEODORAPregatitoare AIIHirdau Claudia
CARABAS BIANCAPregatitoare AIIHirdau Claudia
DUMBRAVA DARIAPregatitoare AIIHirdau Claudia
RASID EGHEPregatitoare AIIHirdau Claudia
TIRON DAVIDPregatitoare AIIHirdau Claudia
UNGUREANU CRISTIANPregatitoare aIIHirdau Claudia
ANDREI ANAMARIAPregatitoare CIIBesir Leman
MARINESCU MARIOIII DIIITelescu Iuliana
ANDREI -CHITIC DAVIDI BMBosnac Nyhal
GIUGLEA MATEOI BMBosnac Nyhal
OSMAN DERYAPregatitoare CMBesir Leman

Inapoi la centrele de concurs