Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Medgidia
Scoala:Scoala Constantin Brancusi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cherim Melih AlmarI AEElmi Ersin
Platon Bianca Andreea I AEElmi Ersin
Ardeleanu AlexI DEBelu Cristina
Ardeleanu AlexI DEBelu Cristina
Iusein ErdemI DEBelu Cristina
Tanasa MarioII DETelescu Daniela Iuliana
Telescu DavidII DETelescu Daniela Iuliana
Bantas Robert AlexandruIII DEHornet Monica Ioana
Agapie StefanPregatitoare BEBosnac Nyhal
Arsan AhlemPregatitoare BEBosnac Nyhal
Baalaceanu MariaPregatitoare BEBosnac Nyhal
Caiali ErenPregatitoare BEBosnac Nyhal
Constantin RazvanPregatitoare BEBosnac Nyhal
Durac EdyPregatitoare BEBosnac Nyhal
Irimia AdrianPregatitoare BEBosnac Nyhal
Kardas FerhanPregatitoare BEBosnac Nyhal
Miron LorenaPregatitoare BEBosnac Nyhal
Petre DariaPregatitoare BEBosnac Nyhal
Stoian AmaliaPregatitoare BEBosnac Nyhal
Vrabie AlexiaPregatitoare BEBosnac Nyhal
Iorgovan LarisaII DITelescu Daniela Iuliana
Bari ArzuI DIIBelu Cristina
Iorgovan ClaraI DIIBelu Cristina
Burlacu BiancaPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Cernea SimonaPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Ciuculan BiancaPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Dragnea MateiPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Garbaci Diana Pregatitoare BIIBosnac Nyhal
Nizam AleinaPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Panait DavidPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Selim YasminPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Constantinescu AndreiI DIIBelu Cristina
Latif AmirI DIIBelu Cristina
Mihailescu Ana MariaIII CIIVames Dorina
Dimancea Cristian AndreiIII DIIHornet Monica Ioana
Ismail Deria EdnaIV AIIHardau Claudia
Iusein BusraIV CIIBesir Leman
Giuglea MateoPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Neacsu AdelinaPregatitoare BIIBosnac Nyhal
Putina AlexiaI DIIIBelu Cristina
Filip Alexandra BiancaII BIIIZamfir Liliana
Calil AyazPregatitoare BIIIBosnac Nyhal
Dima Alexandru NicolaeII CIIIIstrate Marioara
Mihaila Alice Anamaria I AMElmi Ersin
Stoian Melania MihaelaI CMCiolacu Andreia
Poncisu Stefan II CMIstrate Marioara
Baetica Maria AnastasiaIII AMTanasescu Mihaela
Barzan Dragos GabrielIII AMTanasescu Mihaela
Cherim Selyn AmirahIII AMTanasescu Mihaela
Banciu CatalinaIII CMVames Dorina
Goiceanu Eliza NicoletaIII CMVames Dorina
Popa MarianIII CMVames Dorina

Inapoi la centrele de concurs