Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 81
Nume elevClasaCadru didactic
ARON THEODORI ATRIF LAURA
BADOI FILIPI ATRIF LAURA
BRATU TUDORI ATRIF LAURA
BUJOR DAVIDI ATRIF LAURA
CAZACU VLADI ATRIF LAURA
CEAUSU CLARAI ATRIF LAURA
CIAUSU ANDREEAI ATRIF LAURA
CONSTANTIN VLADI ATRIF LAURA
DOBRITOIU ALEXANDRAI ATRIF LAURA
DUMBRAVA LUCAI ATRIF LAURA
FECIORU STEFANI ATRIF LAURA
FRATICA ARYANAI ATRIF LAURA
IONESCU RALUCAI ATRIF LAURA
ISTRATE LAURAI ATRIF LAURA
MATEI GABRIELAI ATRIF LAURA
MINEA ANDRAI ATRIF LAURA
NICOLAIE LUIZAI ATRIF LAURA
NITAN DANIELI ATRIF LAURA
RUSU IOANAI ATRIF LAURA
SERBU DENISAI ATRIF LAURA
TARASEVICI KATARINAI ATRIF LAURA
TERZI REBECCAI ATRIF LAURA
VASILOIU ALEXIAI ATRIF LAURA
BALESCU MARIAI CFERCHIU ALINA
MENGAZI ALESYAI CFERCHIU ALINA
MORARU VLAD MIHAII CFERCHIU ALINA
NEAGU ANASTASIA IOANAI CFERCHIU ALINA
MIHAILA IRINAI ENAN ANICA
OPREA TUDORI ENAN ANICA
PAUN CRISTIANI ENAN ANICA
SORICA EDUARDI ENAN ANICA
POPA VICTOR II AURSACHE ANISOARA
SECARA LIDIA II AURSACHE ANISOARA
BRATU CRISTINAII BDONCIU MIHAELA
GAICA MARIAII BDONCIU MIHAELA
MARACINE PENA ADINAII BDONCIU MIHAELA
SIMA TEODORII BDONCIU MIHAELA
DEDU ALEXANDRUII CPANAITESCU LIESS GEORGIANA
DINCA MIRUNAII DIVAN CATALINA
RADOI MATEI DOMINICII DIVAN CATALINA
CIOBOTARU MIHAIIII BLUNGU IULIANA
SANDU ADREIIII BLUNGU IULIANA
VERBONCU ANAIII BLUNGU IULIANA
BALANOIU SARAIII CARGHIR ROXANA
BUSTIUC ALIONAIII CARGHIR ROXANA
CAMPEANU MARIAIII CARGHIR ROXANA
CULINA NATALIAIII CARGHIR ROXANA
DIMA DAVIDIII CARGHIR ROXANA
ENE KARINAIII CARGHIR ROXANA
HANCERIUC ANA MARIAIII CARGHIR ROXANA
POPESCU ALEXANDRAIII CARGHIR ROXANA
SIRBU MALINAIII CARGHIR ROXANA
AFTODIE IRINA IOANAIV AMOISE AURELIA
GILCEVESCU DARIA CRISTIANAIV AMOISE AURELIA
MANOLACHE SEBASTIAN STEFANIV AMOISE AURELIA
RADU ALESIA CRISTINAIV AMOISE AURELIA
MOC BIANCAIV BBIRSAN SIMONA
SACALA SANZIANAIV BBIRSAN SIMONA
ALBU SARAPregatitoare AOPRESCU LEONTINA
BURTOIU STEFANPregatitoare AOPRESCU LEONTINA
CIOBANU ANDREIPregatitoare AOPRESCU LEONTINA
PREDA DENISAPregatitoare AOPRESCU LEONTINA
STEFANESCU GIULIAPregatitoare AOPRESCU LEONTINA
TANASE STEFANPregatitoare AOPRESCU LEONTINA
ARAPU MATEO MIHAIPregatitoare BBARBUTA ELENA
CALIN ANDREI GEORGEPregatitoare BBARBUTA ELENA
COLTUC DARIA MARIAPregatitoare BBARBUTA ELENA
DARIE MARA IOANAPregatitoare BBARBUTA ELENA
DRAGNEA TIMOTEI ANDREIPregatitoare BBARBUTA ELENA
DUMITRASCU RARESPregatitoare BBARBUTA ELENA
MIHAI DENIS ALEXANDRUPregatitoare BBARBUTA ELENA
MOLDOVAN DAVID ALEXANDRUPregatitoare BBARBUTA ELENA
PANAIT LUCA CRISTIANPregatitoare BBARBUTA ELENA
TUDOR ANA GABRIELSPregatitoare BBARBUTA ELENA
Durla Ingrid Pregatitoare CAndreescu Camelia
Enache TiberiuPregatitoare CAndreescu Camelia
Osean MariaPregatitoare CAndreescu Camelia
Ristea AlexiaPregatitoare CAndreescu Camelia
BOTA LUCAPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
DIACONU YASEMINAPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
IACOB SEBASTIANPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
MOLIE CIOTIR NICHOLASPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
NARE SILVIAPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
PETRESCU PAULPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
SIMION YANNISPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
TAGANSKI TALPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
VIDU TUDORPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
VOINEA MARCPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA

Inapoi la centrele de concurs