Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Stroe S.Belloescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GRAD ALEXANDRUI A100PORUMB MARIA
ONOFREI GABRIELAI A100PORUMB MARIA
SECAREANU JONATHANI A100PORUMB MARIA
HALUNGESCU STEFANI A92PORUMB MARIA
GHEORGHIU NICHOLASI A90PORUMB MARIA
RASCANU AURELIAI A90PORUMB MARIA
SOVEJA COSMINI A90PORUMB MARIA
STASE DAVIDI A90PORUMB MARIA
DARIE CRISTINAI A86PORUMB MARIA
TOPALA DANAI A86PORUMB MARIA
BARBU IONUTI A80PORUMB MARIA
MOCANU GEORGEI A80PORUMB MARIA
GHERGHINIS RUXANDRAII A100OPREA MIHAELA
OLARU ANDEEAII A100OPREA MIHAELA
NADA MIHNEAII A95OPREA MIHAELA
OPREA DARIAII A95OPREA MIHAELA
MOCANU STEFANII A90OPREA MIHAELA
GHERGHESCU ALINAIII A100HAZU MONA
MORARU ADINAIII A100HAZU MONA
CHIPER IONUTIII A90HAZU MONA
ANDONE CRISTIANIII A80HAZU MONA
TECARU ALEXIII A75HAZU MONA
SECAREANU DAVIDIII A70HAZU MONA
STROEA DIANAIII A70HAZU MONA
ANDREI ANAIII B100MUNTEANU NELA
PALADE MARIOIII B100MUNTEANU NELA
LEONTE ANDRADAIII B90MUNTEANU NELA
STOICA ISABELIII B90MUNTEANU NELA
SCORPIE ANTONIAIII B80MUNTEANU NELA
CRUCEANU BIANCAIV A100CIOBANU LOREDANA
GRECU ADINAIV A100CIOBANU LOREDANA
CRUCEANU ROXANAIV A95CIOBANU LOREDANA
SOLOMON ELENAIV A95CIOBANU LOREDANA
CAZACU ANAIV A90CIOBANU LOREDANA
HUNEA ANTONIAIV A90CIOBANU LOREDANA
JORA BIANCAIV A90CIOBANU LOREDANA
POPA CATALINIV A90CIOBANU LOREDANA
DRAGOMIR ALEXANDRAIV B100PALADE AGATA
GORGA BIANCAIV B100PALADE AGATA
IONESCO STEFANOIV B100PALADE AGATA
MUNTEANU ROBERTIV B100PALADE AGATA
OPREA TEODORAIV B100PALADE AGATA
REBEGEA GEORGEIV B100PALADE AGATA
BUHUS CORNELIUIV B90PALADE AGATA
LACUSTA EDIIV B90PALADE AGATA
TEODOR DRAGOSIV B85PALADE AGATA
BIGHIU ALEXIAPregatitoare A100NASTASE OTILIA
CAZACU LILIPregatitoare A100NASTASE OTILIA
DARIE IRINAPregatitoare A100NASTASE OTILIA
HUTANU DIANAPregatitoare A100NASTASE OTILIA
ZLAT LUCAPregatitoare A100NASTASE OTILIA
LUCA MIRIAMPregatitoare A90NASTASE OTILIA
MIRZAC DENISAPregatitoare A90NASTASE OTILIA
MUNTEANU RAISAPregatitoare A90NASTASE OTILIA
POSTOLACHI DELIAPregatitoare A90NASTASE OTILIA
VLADCOSKI ALBERTPregatitoare A90NASTASE OTILIA
ARITON BENIAMINPregatitoare A80NASTASE OTILIA
PUSCASU ANDREPregatitoare A80NASTASE OTILIA
NEGRU ANTONIOPregatitoare B96FOREA VIOLETA
TALPALARU MARIANPregatitoare B94FOREA VIOLETA
MATEI MARIAPregatitoare B92FOREA VIOLETA
MERESANU DARIUSPregatitoare B92FOREA VIOLETA
RADUCANU ROBERTPregatitoare B90FOREA VIOLETA
VLADIMIR ALEXANDRUPregatitoare B86FOREA VIOLETA

Inapoi la centrele de concurs