Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Stroe S.Belloescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BIGHIU ALEXIAI A100NASTASE OTILIA
DARIE IRINAI A100NASTASE OTILIA
LUCA MIRIAMI A100NASTASE OTILIA
MUNTEANU RAISAI A100NASTASE OTILIA
POSTOLACHE DELIA I A95NASTASE OTILIA
BOJIAN SARAHI A90NASTASE OTILIA
CAZACU LILYI A90NASTASE OTILIA
MATEI MARIA I B100CIOBANU LOREDANA
MERESANU DARUS I B100CIOBANU LOREDANA
TALPALARU MIRIAM I B100CIOBANU LOREDANA
BACIU IULIAN I B95CIOBANU LOREDANA
CIURE DARIUS I B95CIOBANU LOREDANA
VLADIMIR ALEXANDRU I B95CIOBANU LOREDANA
BAGU DENIS I B90CIOBANU LOREDANA
BALATAGUTA ELENA I B90CIOBANU LOREDANA
GHEORGHIU NICHOLASII A100PORUMB MARIA
GRAD ALEXII A100PORUMB MARIA
ONOFREI GABRIELAII A100PORUMB MARIA
SECAREANU JONATHANII A100PORUMB MARIA
STASE DAVIDII A100PORUMB MARIA
BARBU IONUTII A95PORUMB MARIA
HALUNGESCU STEFANII A95PORUMB MARIA
RASCANU AURELIAII A95PORUMB MARIA
SOVEJA COSMINII A95PORUMB MARIA
CIOBANU CRISTINAII A90PORUMB MARIA
DARIE CRISTINAII A90PORUMB MARIA
PURICE RADUII A90PORUMB MARIA
TOPALA DANIELA II A90PORUMB MARIA
CRUCEANU NICOLETAIII A100OPREA MIHAELA
GHERGHINIS RUXANDRAIII A100OPREA MIHAELA
NADA MIHNEAIII A100OPREA MIHAELA
OLARU ANDRADA III A95OPREA MIHAELA
OPREA DARIAIII A95OPREA MIHAELA
MINDRU GABRIELIII A90OPREA MIHAELA
CHIPER IONUTIV A100HAZU MONA
MORARU ADINAIV A100HAZU MONA
SECAREANU DAVIDIV A100HAZU MONA
ANDONE CRISTIAN IV A95HAZU MONA
CRETU AURA IV A90HAZU MONA
GHERGHESCU ALINAIV A90HAZU MONA
ANDREI ANAIV B100MUNTEANU NELA
PALADE MARIOIV B100MUNTEANU NELA
STOICA ISABELIV B95MUNTEANU NELA
Anton AriannaPregatitoare A100Palade Agata
BORS IOANAPregatitoare A100Palade Agata
COBZARU ANDREEAPregatitoare A100Palade Agata
LUPU SARAPregatitoare A100Palade Agata
PAHONEA BIANCAPregatitoare A100Palade Agata
STAN DAMIANPregatitoare A100Palade Agata
STANCIU STEFANPregatitoare A100Palade Agata
STASE MADALINAPregatitoare A100Palade Agata
VASILACHE ELENAPregatitoare A100Palade Agata
VASILACHE IOANAPregatitoare A100Palade Agata
BOTEZATU SEBASTIANPregatitoare A95Palade Agata
CIOCOIU STEFANIAPregatitoare A95Palade Agata
MOCANU GEORGE Pregatitoare A95Palade Agata
GRECU ANDREIPregatitoare A90Palade Agata
MINDRU LARISAPregatitoare A90Palade Agata

Inapoi la centrele de concurs