Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Cluj-Napoca
Scoala:Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FETI BOGDANI A90CICEU DAVID VASILE
PADURE MATEII A85CICEU DAVID VASILE
CIONTOS BIANCAI A75CICEU DAVID VASILE
GLIGAN ALEXANDRAI A75CICEU DAVID VASILE
SIMIONAS ADELAI A70CICEU DAVID VASILE
ATANASIU DAVIDI A65CICEU DAVID VASILE
POP DARIAII C85MARINA AURELIA
RACOLTA TUDORII C80MARINA AURELIA
RUSU ANAII C75MARINA AURELIA
SARGHI DARIAII C75MARINA AURELIA
PETRUTA PATRICIAII C65MARINA AURELIA
COZMA DRAGOSII C60MARINA AURELIA
BAJKO ROBERTII CParticipantMARINA AURELIA
CORNEI ELENAII D90HARAN MIRELA
GUZU ANDREI II D90HARAN MIRELA
LUNG DANIELII D90HARAN MIRELA
BOLBOACA TEODORAII D80HARAN MIRELA
BOLBOACA VLADII D75HARAN MIRELA
ROTAR SOUCA SERBANII D75HARAN MIRELA
HALMAGEAN LUCAII D70HARAN MIRELA
STEFAN ANTONII D70HARAN MIRELA
CADAR CRISTIANAII D62HARAN MIRELA
POCSAI ROBERTII D62HARAN MIRELA
POP MAIAII DParticipantHARAN MIRELA
CHIOREAN DAVIDII DParticipantHARAN MIRELA
MARGINEAN RAULII DParticipantHARAN MIRELA
NAGHY ANTONIAII DParticipantHARAN MIRELA
LUCA SAVUIII A99LAZAR DORINA
TAMPA ANDREEAIII A96LAZAR DORINA
GHERGHEL MIHAIIII A94LAZAR DORINA
HANESCU BIANCAIII A92LAZAR DORINA
LUPEA ANDREIIII A92LAZAR DORINA
TUSA TUDORIII A92LAZAR DORINA
ISTRATE ADELINEIII A90LAZAR DORINA
CETERAS CLARAIII A82LAZAR DORINA
IANCU MARIAIII A82LAZAR DORINA
KELEMEN MARIAIII A82LAZAR DORINA
SAPLACAN STEFANIII A82LAZAR DORINA
TARZIU BRIANNAIII A82LAZAR DORINA
ONAC ALEXANDRU III A80LAZAR DORINA
PRECUP CARLAIII E90SIMION ANCA
PRECUP CARLAIII E90SIMION ANCA
DOBIE DAVIDIII E74SIMION ANCA
MARCONI LAURENTIUIII EParticipantSIMION ANCA
GIURGIU CARLAIII F92MARIAN HAJNAL
PAKAI IULIAIII F82MARIAN HAJNAL
SAMBOAN ALESIAIII F80MARIAN HAJNAL
MOLDOVAN ALESIAIV B100Todorut Lenuta
AFRASINEI-ZEVOIANU ALESSIAIV B96Todorut Lenuta
VERES ANDREIIV B96Todorut Lenuta
SIMIONAS ANTONIV B95Todorut Lenuta
SALAJAN BOGDANIV B91Todorut Lenuta
BADRALEXI SOFIAIV B90Todorut Lenuta
CIOBOTARENCO IULIAIV B90Todorut Lenuta
TIMOCE FILIPIV B86Todorut Lenuta
TOFENI MIHNEAIV B86Todorut Lenuta
SORAN TUDORIV B83Todorut Lenuta
BRUCHENTAL ANA-MARIAIV B80Todorut Lenuta
BOGATEANU VICTORIV B75Todorut Lenuta
IVAS ALEXIAIV B75Todorut Lenuta
MOGA MIHNEAIV B75Todorut Lenuta
Bura SoniaIV B67Todorut Lenuta
GRINDEI ANAIV B67Todorut Lenuta
ZOSIN MARAIV B65Todorut Lenuta
TARTA SARAIV B63Todorut Lenuta
TARTA SARAIV B63Todorut Lenuta
SIMA FILIPIV B60Todorut Lenuta
POPP MIHNEAIV BParticipantTodorut Lenuta
TULUS DAVIDIV C100Tomoiaga Laura
SIMON GABRIELIV C68Tomoiaga Laura
MAN ALEXPregatitoare 2100POPA TATIANA
RATIU RIANAPregatitoare 296POPA TATIANA
SAVU VLADPregatitoare 296POPA TATIANA
RAT ANDREIPregatitoare 295POPA TATIANA
ALBU KIMIPregatitoare 292POPA TATIANA
GIURGARIU ANAPregatitoare 290POPA TATIANA
MOROIANU SANZIANAPregatitoare 290POPA TATIANA
OLTEAN ANDREIPregatitoare 290POPA TATIANA
CALIAN DRAGOSPregatitoare 285POPA TATIANA
BERINDEAN VERONICAPregatitoare 282POPA TATIANA
IUPCEANU IULIAPregatitoare 282POPA TATIANA
TOFAN ANA Pregatitoare 282POPA TATIANA
PINTILIE MARIAPregatitoare 281POPA TATIANA
POPOVICI ANAMARIAPregatitoare 280POPA TATIANA
ILEA REBECAPregatitoare 277POPA TATIANA
ZGAIA MARAPregatitoare 275POPA TATIANA

Inapoi la centrele de concurs