Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Manolache Costache Epureanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Nitu MatteoII A100Pascu Mihaela Geanina
Miscoi DenisII A80Pascu Mihaela Geanina
Jerdieanu SasaII A60Pascu Mihaela Geanina
Stoica DeeaII B98Galatanu Loredana
Teodorescu AmaliaII B91 Galatanu Loredana
Pop BogdanII B85 Galatanu Loredana
Ignat DariaII B80 Galatanu Loredana
Iovu AlexII B80 Galatanu Loredana
Prisecaru StefaniaII B78 Galatanu Loredana
Balaur AnastasiaIII A94Marin Cristina Alina
Tilici SorinaIII A94Marin Cristina Alina
Ibanescu MirunaIII A91Marin Cristina Alina
Paval AndreiIII A90Marin Cristina Alina
Poghirc CristinaIII A90Marin Cristina Alina
Radu Codrin-AndreiIII B97Ciolan Eugenia
Avram DianaIII B83Ciolan Eugenia
Codreanu Fabian TeodorIII B81Ciolan Eugenia
Vieru Matias StefanIII B70Ciolan Eugenia
Ripan Teodora III B69Ciolan Eugenia
Andone LoredanaIII B62Ciolan Eugenia
Huminc Petru III BParticipantCiolan Eugenia
Ichim Sega Darius III BParticipantCiolan Eugenia
Dumitrascu AnastasiaIV A100Costoi Elena Marina
Pelin StefanIV A95Costoi Elena Marina
Vasilache MariaIV A95Costoi Elena Marina
Filip MariaIV A90Costoi Elena Marina
Petcu Cosmin IonutIV B85Corbeanu Gabriela
Macoveiciuc Maria LorenaIV C94Frangulea Mihaela
Rotariu Amalia MihaelaIV C80Frangulea Mihaela
Moraru Andra SorinaIV C64Frangulea Mihaela
Banu DariusPregatitoare A100Filip Irina
Berzinteanu RaresPregatitoare A100Filip Irina
Bratu CodrinPregatitoare A100Filip Irina
Ciumacov Ana MariaPregatitoare A100Filip Irina
Cornici AmaliaPregatitoare A100Filip Irina
Cumpanici StefanPregatitoare A100Filip Irina
Dumitru AlexPregatitoare A100Filip Irina
Fofici RaduPregatitoare A100Filip Irina
Gradinaru IlincaPregatitoare A100Filip Irina
Iacob MirunaPregatitoare A100Filip Irina
Ibanescu MaraPregatitoare A100Filip Irina
Nastasache MateiPregatitoare A100Filip Irina
Olaru GeorgePregatitoare A100Filip Irina
Sandu SaraPregatitoare A100Filip Irina
Teodorescu LucasPregatitoare A100Filip Irina
Toronila AdelinaPregatitoare A100Filip Irina
Tufescu DavidPregatitoare A98Filip Irina
Miron StefanPregatitoare A95Filip Irina
Huma MariaPregatitoare A92Filip Irina
Botezatu RobertPregatitoare A84Filip Irina
Cazan GabrielaPregatitoare A84Filip Irina
Drestaru MariaPregatitoare B100Hreniuc Daniela
Iordache OtiliaPregatitoare B100Hreniuc Daniela
Minza SebastianPregatitoare B100Hreniuc Daniela
Muntianu EricaPregatitoare B100Hreniuc Daniela
Epure LidiaPregatitoare B95Hreniuc Daniela
Verman AnastasiaPregatitoare B93Hreniuc Daniela
Cozminca DavidPregatitoare B90Hreniuc Daniela
Balan David Pregatitoare B88Hreniuc Daniela
Pascanu StefaniaPregatitoare B87Hreniuc Daniela
Arnautu AlinaPregatitoare B86Hreniuc Daniela
Bigu DariaPregatitoare B86Hreniuc Daniela
Ignat Dragos Pregatitoare B84Hreniuc Daniela
Zurba ElenaPregatitoare B84Hreniuc Daniela
Manea David Pregatitoare B83Hreniuc Daniela
Patrascu DenisPregatitoare B82Hreniuc Daniela
Serban AdinaPregatitoare B82Hreniuc Daniela
Danga Marius Pregatitoare B77Hreniuc Daniela
Mardare GabrielPregatitoare B77Hreniuc Daniela
Mihaila AndreiPregatitoare B75Hreniuc Daniela
Serban RaduPregatitoare B75Hreniuc Daniela
Avram GeorgianaPregatitoare B74Hreniuc Daniela
Hirtanu AnaPregatitoare B74Hreniuc Daniela
Rotaru AnastasiaPregatitoare B67Hreniuc Daniela
Cazacu ElenaPregatitoare B61Hreniuc Daniela
Patrichi AndiPregatitoare BParticipantHreniuc Daniela
Ghita MatiasPregatitoare BParticipantHreniuc Daniela
Matache MateiPregatitoare BParticipantHreniuc Daniela
Ciornei RebeccaPregatitoare BParticipantHreniuc Daniela

Inapoi la centrele de concurs