Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Manolache Costache Epureanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Nitu MatteoII AEPascu Mihaela Geanina
Dumitrascu AnastasiaIV AECostoi Elena Marina
Banu DariusPregatitoare AEFilip Irina
Berzinteanu RaresPregatitoare AEFilip Irina
Bratu CodrinPregatitoare AEFilip Irina
Ciumacov Ana MariaPregatitoare AEFilip Irina
Cornici AmaliaPregatitoare AEFilip Irina
Cumpanici StefanPregatitoare AEFilip Irina
Dumitru AlexPregatitoare AEFilip Irina
Fofici RaduPregatitoare AEFilip Irina
Gradinaru IlincaPregatitoare AEFilip Irina
Iacob MirunaPregatitoare AEFilip Irina
Ibanescu MaraPregatitoare AEFilip Irina
Nastasache MateiPregatitoare AEFilip Irina
Olaru GeorgePregatitoare AEFilip Irina
Sandu SaraPregatitoare AEFilip Irina
Teodorescu LucasPregatitoare AEFilip Irina
Toronila AdelinaPregatitoare AEFilip Irina
Drestaru MariaPregatitoare BEHreniuc Daniela
Iordache OtiliaPregatitoare BEHreniuc Daniela
Minza SebastianPregatitoare BEHreniuc Daniela
Muntianu EricaPregatitoare BEHreniuc Daniela
Stoica DeeaII BIGalatanu Loredana
Tufescu DavidPregatitoare AIFilip Irina
Radu Codrin-AndreiIII BIICiolan Eugenia
Pelin StefanIV AIICostoi Elena Marina
Vasilache MariaIV AIICostoi Elena Marina
Miron StefanPregatitoare AIIFilip Irina
Epure LidiaPregatitoare BIIHreniuc Daniela
Balaur AnastasiaIII AIIIMarin Cristina Alina
Tilici SorinaIII AIIIMarin Cristina Alina
Macoveiciuc Maria LorenaIV CIIIFrangulea Mihaela
Verman AnastasiaPregatitoare BIIIHreniuc Daniela
Huma MariaPregatitoare AIIIFilip Irina
Teodorescu AmaliaII BIII Galatanu Loredana
Ibanescu MirunaIII AIIIMarin Cristina Alina
Paval AndreiIII AMMarin Cristina Alina
Poghirc CristinaIII AMMarin Cristina Alina
Filip MariaIV AMCostoi Elena Marina
Cozminca DavidPregatitoare BMHreniuc Daniela

Inapoi la centrele de concurs