Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 113
Nume elevClasaCadru didactic
Ciugulea AndreiI CCalin Olguta
Didoiu-Spataru StefanI CCalin Olguta
Dinu AlexandruI CCalin Olguta
Enache BogdanI CCalin Olguta
Istrate AlexandruI CCalin Olguta
Manea TudorI CCalin Olguta
Popescu AnaI CCalin Olguta
Zamfir AlessiaI CCalin Olguta
Zamfir AlmaI CCalin Olguta
Patrasu AdrianII ACindea Doina
Suta IoanaII ACindea Doina
Cumpanasu RobertII DZamfir Niculina
Mocanu AndreiII DZamfir Niculina
Samoil Kalambayi Ana SofiaII DZamfir Niculina
Avram AndreeaIII ADihoiu Victoria
Damienescu SaraIII ADihoiu Victoria
Dendea DariaIII ADihoiu Victoria
Ilinca AndreeaIII ADihoiu Victoria
Munteanu-Dodu IlincaIII ADihoiu Victoria
Postelnicu AndreeaIII ADihoiu Victoria
Serbanoiu DianaIII ADihoiu Victoria
Teler Edmond III ADihoiu Victoria
Dudau AndreiIV AStanciu Ana
Herasteanu GeorgeIV AStanciu Ana
Cristescu OctavianIV DMitu Antoaneta
Dogeanu TeodoraIV DMitu Antoaneta
Ene Simina IV DMitu Antoaneta
Ionita LucaIV DMitu Antoaneta
Patrascu RobertIV DMitu Antoaneta
Spranceana SoniaIV DMitu Antoaneta
Anghel Maria Pregatitoare AVasile Angela
Balaurea-Chirilov DominicPregatitoare AVasile Angela
Chifiriuc DariusPregatitoare AVasile Angela
David MariaPregatitoare AVasile Angela
Drimba IanisPregatitoare AVasile Angela
Gheorghe AndreiPregatitoare AVasile Angela
Gheorghe TeodorPregatitoare AVasile Angela
Ghita DavidPregatitoare AVasile Angela
Ionel AnaPregatitoare AVasile Angela
Lazar MaiaPregatitoare AVasile Angela
Lungu MihaiPregatitoare AVasile Angela
Manolache DariaPregatitoare AVasile Angela
Oancea AugustinPregatitoare AVasile Angela
Rusnac NichitaPregatitoare AVasile Angela
Scutariu KarinPregatitoare AVasile Angela
Spataru RobertPregatitoare AVasile Angela
Tudor AlexandraPregatitoare AVasile Angela
Voinea AndreiPregatitoare AVasile Angela
Cleminte VitaliPregatitoare BZamfiroiu Laura
Condila MihaiPregatitoare BZamfiroiu Laura
Fatu BiancaPregatitoare BZamfiroiu Laura
Gheorghe Stefan Pregatitoare BZamfiroiu Laura
Ghitescu MariaPregatitoare BZamfiroiu Laura
Hilcu SaraPregatitoare BZamfiroiu Laura
Lupu EmmaPregatitoare BZamfiroiu Laura
Musat FlorinPregatitoare BZamfiroiu Laura
Necea DorotheaPregatitoare BZamfiroiu Laura
Porojan AlessiaPregatitoare BZamfiroiu Laura
Radu AlexandruPregatitoare BZamfiroiu Laura
Rus VladPregatitoare BZamfiroiu Laura
Russu VictorPregatitoare BZamfiroiu Laura
Sava RaresPregatitoare BZamfiroiu Laura
Stoian MiriamPregatitoare BZamfiroiu Laura
Varzaru RobertinaPregatitoare BZamfiroiu Laura
Voinea AndreiPregatitoare BZamfiroiu Laura

Inapoi la centrele de concurs