Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 113
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciugulea AndreiI CECalin Olguta
Didoiu-Spataru StefanI CECalin Olguta
Dinu AlexandruI CECalin Olguta
Enache BogdanI CECalin Olguta
Istrate AlexandruI CECalin Olguta
Manea TudorI CECalin Olguta
Popescu AnaI CECalin Olguta
Zamfir AlessiaI CECalin Olguta
Zamfir AlmaI CECalin Olguta
Patrasu AdrianII AECindea Doina
Suta IoanaII AECindea Doina
Cumpanasu RobertII DEZamfir Niculina
Mocanu AndreiII DEZamfir Niculina
Samoil Kalambayi Ana SofiaII DEZamfir Niculina
Avram AndreeaIII AEDihoiu Victoria
Damienescu SaraIII AEDihoiu Victoria
Dendea DariaIII AEDihoiu Victoria
Ilinca AndreeaIII AEDihoiu Victoria
Munteanu-Dodu IlincaIII AEDihoiu Victoria
Postelnicu AndreeaIII AEDihoiu Victoria
Serbanoiu DianaIII AEDihoiu Victoria
Teler Edmond III AEDihoiu Victoria
Dudau AndreiIV AEStanciu Ana
Herasteanu GeorgeIV AEStanciu Ana
Cristescu OctavianIV DEMitu Antoaneta
Dogeanu TeodoraIV DEMitu Antoaneta
Ene Simina IV DEMitu Antoaneta
Ionita LucaIV DEMitu Antoaneta
Patrascu RobertIV DEMitu Antoaneta
Spranceana SoniaIV DEMitu Antoaneta
Anghel Maria Pregatitoare AEVasile Angela
Balaurea-Chirilov DominicPregatitoare AEVasile Angela
Chifiriuc DariusPregatitoare AEVasile Angela
David MariaPregatitoare AEVasile Angela
Drimba IanisPregatitoare AEVasile Angela
Gheorghe AndreiPregatitoare AEVasile Angela
Gheorghe TeodorPregatitoare AEVasile Angela
Ghita DavidPregatitoare AEVasile Angela
Ionel AnaPregatitoare AEVasile Angela
Lazar MaiaPregatitoare AEVasile Angela
Lungu MihaiPregatitoare AEVasile Angela
Manolache DariaPregatitoare AEVasile Angela
Oancea AugustinPregatitoare AEVasile Angela
Rusnac NichitaPregatitoare AEVasile Angela
Scutariu KarinPregatitoare AEVasile Angela
Spataru RobertPregatitoare AEVasile Angela
Tudor AlexandraPregatitoare AEVasile Angela
Voinea AndreiPregatitoare AEVasile Angela
Cleminte VitaliPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Condila MihaiPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Fatu BiancaPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Gheorghe Stefan Pregatitoare BEZamfiroiu Laura
Ghitescu MariaPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Hilcu SaraPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Lupu EmmaPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Musat FlorinPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Necea DorotheaPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Porojan AlessiaPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Radu AlexandruPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Rus VladPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Russu VictorPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Sava RaresPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Stoian MiriamPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Varzaru RobertinaPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Voinea AndreiPregatitoare BEZamfiroiu Laura
Nitu PavelII AICindea Doina
Radu AlinaII AICindea Doina
Lixandru DavidII BIPana Steluta
Marcu AlexandruII BIPana Steluta
Nasrasa AndreeaII DIZamfir Niculina
Todica MariaII DIZamfir Niculina
Artene RobertIV AIStanciu Ana
Geamanu ConstantinIV AIStanciu Ana
Gheorghe AnaIV AIStanciu Ana
Grigore DavidIV AIStanciu Ana
Dinca StefanPregatitoare AIVasile Angela
Manolache DenisPregatitoare AIVasile Angela
Mazilu EricPregatitoare AIVasile Angela
Istrate VladI CIICalin Olguta
Ivanov Alexandra I CIICalin Olguta
Popa StefanI CIICalin Olguta
Vasile BiancaI CIICalin Olguta
Marin MariaII AIICindea Doina
Matei SebastianII AIICindea Doina
Danila BiancaII DIIZamfir Niculina
Predeteanu IrinaII DIIZamfir Niculina
Boala DanielaIII AIIDihoiu Victoria
Cautis VictorIII AIIDihoiu Victoria
Tihon LIviaIV AIIStanciu Ana
Volanschi AlexandraIV AIIStanciu Ana
Hincu Teodor IV CIIViorica Lica
Ciurica CosminaPregatitoare AIIVasile Angela
Manolache AdelinaPregatitoare AIIVasile Angela
Prutescu RaresII AIIICindea Doina
Prutescu RaresII AIIICindea Doina
Degeratu DavidII DIIIZamfir Niculina
Velicu RazvanII DIIIZamfir Niculina
Ungureanu Eduard III DIIIParau Ionela
Constantin Ana MariaPregatitoare AIIIVasile Angela
Soava AnastasiaII AIIICindea Doina
Soava AnastasiaII AIIICindea Doina
Botoran IsabelaIV AIIIStanciu Ana
Babaua Ana IV DIIIMitu Antoaneta
Bucsa Florin IulianPregatitoare AIIIVasile Angela
Nica ErickPregatitoare AIIIVasile Angela
Vasea SabinaII AIIICindea Doina
Stoenescu StefanII DIIIZamfir Niculina
Tudor JasminII DIIIZamfir Niculina
Ciuhu RaresIII AIIIDihoiu Victoria
Tane DavidIII AIIIDihoiu Victoria
Ontica BiancaIII DIIIParau Ionela
Popa RemusIII DIIIParau Ionela
Popa RemusIII DIIIParau Ionela
Ruiu RaduIV AIIIStanciu Ana
Constantin-Birsan MariaI CMCalin Olguta
Diaconu MihneaI CMCalin Olguta
Lazar AndreeaI CMCalin Olguta
Munteanu AlexandraI CMCalin Olguta
Pana LuizaI CMCalin Olguta
Panait IasminaI CMCalin Olguta
Bogoe RamonaII AMCindea Doina
Saraficeanu George II DMZamfir Niculina
Sovaila AlexiaII DMZamfir Niculina
Adam MateiIII AMDihoiu Victoria
Crisan LaurentiuIV AMStanciu Ana
Taranu BeatriceIV AMStanciu Ana
Chiosan DarianaPregatitoare BMZamfiroiu Laura

Inapoi la centrele de concurs