Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Nr 179
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Marinescu RaresI AEOana Elena Revent
Roncu EmaI AEOana Elena Revent
Bekker AdelinaI BEPaladi Lenuta
Cismarescu CezaraI BEPaladi Lenuta
Glijin IzabelaI BEPaladi Lenuta
Rusu MiriamI BEPaladi Lenuta
Badica Alessia-AntoniaI CEDragomir Roxana
Ciobotaru Andrei-CristianI CEDragomir Roxana
Crisu Ioana-DariaI CEDragomir Roxana
Cruceru-Uceanu Tudor-MihaiI CEDragomir Roxana
Daas Sara-DianaI CEDragomir Roxana
Florea Catinca-PaulaI CEDragomir Roxana
Jujescu CristianI CEDragomir Roxana
Neagu Andrei-RazvanI CEDragomir Roxana
Pintica Andra-CristinaI CEDragomir Roxana
Radu Lucas-AndreiI CEDragomir Roxana
Simionov GabrielaI CEDragomir Roxana
Socaciu Vlad-IoanI CEDragomir Roxana
Tabusca Alexandru-MihaiI CEDragomir Roxana
Gadici Mihnea II EECostache Monica
MACOVICIUC ECATERINAPregatitoare DEZAMFIR AURORA
Dunca RaresIII EICiurlea Raluca
MELINTE LUCAIII BIMAGARGIU MIRELA
RUSE VLAD MARIANIII BIMAGARGIU MIRELA
SPULBER EDUARDIII BIIMAGARGIU MIRELA
Atirnatu David-StefanI CIIDragomir Roxana
Craciun AndreiI CIIDragomir Roxana
Gherase Daria-IoanaI CIIDragomir Roxana
Ghita AlexandruI CIIDragomir Roxana
Ifrim Iarina-MariaI CIIDragomir Roxana
Negoita Karina-AlexiaI CIIDragomir Roxana
Vasilescu Darius-MarianI CIIDragomir Roxana
DIACONU CRISTIANI HIICALIN ELISABETA
PETRE EDVIN MATEI I HIICALIN ELISABETA
STEFANESCU NATALIA RAISAI HIICALIN ELISABETA
IONESCU ALEXANDRAIII DIINEDELEA ELENA
SERBAN MATEIIII DIINEDELEA ELENA
ION CRISTINAPregatitoare DIIZAMFIR AURORA
MARCU ALBERTPregatitoare DIIZAMFIR AURORA
RADULESCU TUDORPregatitoare DIIZAMFIR AURORA
SOTROPA CARINAPregatitoare DIIZAMFIR AURORA
GHEORGHE VLADIMIRPregatitoare DIIIZAMFIR AURORA
DINU SARA NICOLEI HIIICALIN ELISABETA
NICULAE ALIN GABRIELI HIIICALIN ELISABETA
ROBU IONUTI HIIICALIN ELISABETA
CHITU ILINCAPregatitoare DIIIZAMFIR AURORA
ROBU IONUTPregatitoare HIIICALIN ELISABETA
Rares RusenI AMOana Elena Revent
Tancu RobertI AMOana Elena Revent
Tudorache VladI AMOana Elena Revent
Orasteanu DavidI BMPaladi Lenuta
Stanila AndreeaI BMPaladi Lenuta
Stefanescu RuxandraI BMPaladi Lenuta
Tudor AliceI BMPaladi Lenuta
Ciobanu AlexandruI CMDragomir Roxana
Raducea Adina-HerminaI CMDragomir Roxana
Radulescu Bogdan-AurelianI CMDragomir Roxana
Vlad Carla-MariaI CMDragomir Roxana
Zalanga Daria-IoanaI CMDragomir Roxana
BULIGA REBECAI HMCALIN ELISABETA
DUMITRU ALEXIA MARIAI HMCALIN ELISABETA
TOMA CIPRIAN IOANIII BMMAGARGIU MIRELA
HERCIU MARIA ALEXANDRAIII DMNEDELEA ELENA
GANEA GEORGEPregatitoare DMZAMFIR AURORA
PERPEGEL ALEXANDRAPregatitoare DMZAMFIR AURORA

Inapoi la centrele de concurs