Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Nr 179
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Stoica SeforaI CENistor Cristina Andreea
Ghidarcea Maria I DEEne Mirela
Ifrim AndreiI DEEne Mirela
Tarloiu SebastianI DEEne Mirela
Toma Ciprian II BEMagargiu Mirela
COCULESCU TEODORIV DEZAMFIR AURORA
Bontas MateiPregatitoare AERevent Oana
Gheorghe CristianPregatitoare AERevent Oana
Marinescu RaresPregatitoare AERevent Oana
Bekker AdelinaPregatitoare BEPaladi Lenuta
Bonciu VladPregatitoare BEPaladi Lenuta
Cismarescu CezaraPregatitoare BEPaladi Lenuta
Glijin IzabelaPregatitoare BEPaladi Lenuta
Licaret AnaPregatitoare BEPaladi Lenuta
Rusu MiriamPregatitoare BEPaladi Lenuta
Sofron LidiaPregatitoare BEPaladi Lenuta
Stanila AndreeaPregatitoare BEPaladi Lenuta
Atirnatu David-StefanPregatitoare CEDragomir Roxana
Ciobanu AlexandruPregatitoare CEDragomir Roxana
Ciobotaru Andrei-CristianPregatitoare CEDragomir Roxana
Cruceru-Uceanu Tudor-MihaiPregatitoare CEDragomir Roxana
Daas Sara-DianaPregatitoare CEDragomir Roxana
Dumitru Ambra-StefaniaPregatitoare CEDragomir Roxana
Ion Maria-ElenaPregatitoare CEDragomir Roxana
Jujescu CristianPregatitoare CEDragomir Roxana
Negoita Karina-AlexiaPregatitoare CEDragomir Roxana
Popescu Maria-ElisabetaPregatitoare CEDragomir Roxana
Raducea Adina-HerminaPregatitoare CEDragomir Roxana
Rasnita MateiPregatitoare CEDragomir Roxana
Simionov GabrielaPregatitoare CEDragomir Roxana
Socaciu Vlad-IoanPregatitoare CEDragomir Roxana
Tabusca Alexandru-MihaiPregatitoare CEDragomir Roxana
Zalanga Daria-IoanaPregatitoare CEDragomir Roxana
Colteanu TaniaPregatitoare BIPaladi Lenuta
Ionita IbrianaPregatitoare BIPaladi Lenuta
Palko AndreiPregatitoare BIPaladi Lenuta
Isaic TudorII BIMagargiu Mirela
Diaconu IoanaII EICiurlea Raluca
Gaescu TudorI BIICiuraru Simona
Ulmean TudorI CIINistor Cristina Andreea
Ruse VladII BIIMagargiu Mirela
Curteanu MariusPregatitoare AIIRevent Oana
Zainescu Bogdan AndreiPregatitoare BIIPaladi Lenuta
Radu Lucas-AndreiPregatitoare CIIDragomir Roxana
Bulbariu AnnaII BIIMagargiu Mirela
Tobosaru CarolPregatitoare BIIPaladi Lenuta
Drumea IuliaI DIIEne Mirela
Oana StefanII BIIMagargiu Mirela
Stinga DariaII BIIMagargiu Mirela
TILICI DAVIDII DIINEDELEA ELENA
PARASCHIV TOMAIV DIIZAMFIR AURORA
Smintina VladPregatitoare AIIRevent Oana
Stanescu VictoriaPregatitoare BIIPaladi Lenuta
Stefanescu RuxandraPregatitoare BIIPaladi Lenuta
Vlad Carla-MariaPregatitoare CIIDragomir Roxana
Cita BiancaI DIIIEne Mirela
Tancu RobertPregatitoare AIIIRevent Oana
Enache AmaliaPregatitoare BIIIPaladi Lenuta
Dunca RaresII EIIICiurlea Raluca
Tanislav AnaPregatitoare AIIIRevent Oana
Popescu GeorgePregatitoare BIIIPaladi Lenuta
Zamfiropol-Cristea Ioana-CasianaPregatitoare CIIIDragomir Roxana
Burlacu-zane MihneaI BIIICiuraru Simona
Botusan Andrei-VictorPregatitoare CIIIDragomir Roxana
Dumitrachescu Micaela-AlexandraPregatitoare CIIIDragomir Roxana
Ifrim Iarina-MariaPregatitoare CIIIDragomir Roxana
Badica Alessia-AntoniaPregatitoare CIIIDragomir Roxana
Florea Catinca-PaulaPregatitoare CIIIDragomir Roxana
Onut DenisaI DMEne Mirela
Pana IoanaI DMEne Mirela
Dutu AndreiII BMMagargiu Mirela
SERBAN MATEIII DMNEDELEA ELENA
Vieru AndreiII EMCiurlea Raluca
Teodorescu LaraIII AMSTOICA MADALINA
PARASCHIV LUCAIV CMPAUN DANIELA
Grigoriu AmaliaPregatitoare AMRevent Oana
Roncu EmaPregatitoare AMRevent Oana
Tudorache-Dragu VladPregatitoare AMRevent Oana
Corduleanu RaduPregatitoare BMPaladi Lenuta
Ionescu StefaniaPregatitoare BMPaladi Lenuta
Gherase Daria-IoanaPregatitoare CMDragomir Roxana

Inapoi la centrele de concurs