Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Motru
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MADALAN ARIANAI AEBRANDUSESCU MARIANA
Andrei TimeeaI BECraciun Dorina
Cioaba YannisI BECraciun Dorina
Cornoiu AdrianI BECraciun Dorina
Daescu RobertI BECraciun Dorina
Kiraly AnamariaI BECraciun Dorina
Magureanu SimonaI BECraciun Dorina
Mercut ArianaI BECraciun Dorina
Militaru CatalinaI BECraciun Dorina
Petrescu DianaI BECraciun Dorina
Popa IoanaI BECraciun Dorina
Udrea AlexandruI BECraciun Dorina
Urucu CristinaI BECraciun Dorina
Cojocaru AlessiaI CESemenescu Ionelia Alina
Dinu DenisI CESemenescu Ionelia Alina
MISCU DAVIDI DETIRLEA RAMONA
Ene AndreiI EEGionea Daniela
Gheorghe YannisI EEGionea Daniela
Paulescu Costinel I EEGionea Daniela
Pescaru AlesiaI EEGionea Daniela
Susma KarinaI EEGionea Daniela
Butnaru MayaII BEVaduvescu Delia
Udrea AntoniaII BEVaduvescu Delia
GHERGHE CRISTIANA GEORGIANAII CEMLADEN MIHAELA
TUTUNARU VALENTINII CEMLADEN MIHAELA
VACAROIU ANDREEA NATALIAII CEMLADEN MIHAELA
BARBULESCU PETRE-ADRIANII DEBARBULESCU AURORA
Gonciulea DenisIII AEBejenaru Felicia
Andrei Cristian-AlexandruIII BEVoicu Alina
Brindusoiu Ana-MariaIII BEVoicu Alina
Paunescu DariusIII BEVoicu Alina
GHIMISI ANDREIIV CEIANASI MARIA
DOANDES TALIDA-MARIAPregatitoare AEBirnoiu Maria
LISMAN ANDREEA-ELIZAPregatitoare AEBirnoiu Maria
PIRVULESCU SARA-MARIAPregatitoare AEBirnoiu Maria
STANCIU MARIA-ALESSIAPregatitoare AEBirnoiu Maria
Jega AndreeaIII CIArdeiu Aurora
CIOCIRLIE IOANA-MARIAPregatitoare AIBirnoiu Maria
Sarcina Catalina I BIICraciun Dorina
AMON PATRIKI DIITIRLEA RAMONA
TUTUNARU IRINA-ELENAII DIIBARBULESCU AURORA
Vasilescu MihaiIII CIIArdeiu Aurora
Caramidaru RobertI BIICraciun Dorina
Ciorecan AlexandruI BIICraciun Dorina
Milodin CristinaI BIICraciun Dorina
Tudorache DenisI BIICraciun Dorina
Vasilescu RaissaI BIIVasilescu Mihaela
Vinturis DavidI BIICraciun Dorina
Simion TeodoraI CIISemenescu Ionelia Alina
MOREGA RARESI DIITIRLEA RAMONA
Croitoru SebastianI EIIGionea Daniela
Povirnaru DragosI EIIGionea Daniela
Tola CosminaI EIIGionea Daniela
IOVITA ALEXANDRUII CIIMLADEN MIHAELA
LOLESCU ADELINAII DIIBARBULESCU AURORA
Stanca MayaIII AIIBejenaru Felicia
Cojocaru Emma-IoanaIII BIIVoicu Alina
Tiris Raul-AlexandruIII BIIVoicu Alina
IORGA DARIA-GABRIELAPregatitoare AIIBirnoiu Maria
SMARANDACHE ANDREI-DANIELPregatitoare AIIBirnoiu Maria
Cioaba DeianiraI BIIICraciun Dorina
Catanescu LucaI BIIICraciun Dorina
RAUTI MIRUNAI DIIITIRLEA RAMONA
Tirlea Antonia-MariaIII BIIIVoicu Alina
Bulmoaga CatalinaI BIIICraciun Dorina
Murgila VladI BIIICraciun Dorina
Chirculescu AndraIII CIIIArdeiu Aurora
LONEA DARIUS-CONSTANTINPregatitoare AIIIBirnoiu Maria
Cocosila IonI BMCraciun Dorina
Mihu FlaviusI CMSemenescu Ionelia Alina
GRECU STEFANIAI DMTIRLEA RAMONA
Olar KarinaI EMGionea Daniela
Proca GabrielI EMGionea Daniela
Tamas BiancaII BMVaduvescu Delia
MIHAI ALEXANDRAII CMMLADEN MIHAELA
MITIDOI BOGDANII CMMLADEN MIHAELA
CAUC IRINA-MARIAII DMBARBULESCU AURORA
PAULESCU LOREDANAII DMBARBULESCU AURORA
Cazacu RitaIII AMBejenaru Felicia
Pampu StefaniaIII CMArdeiu Aurora
MANEA MELISAIV CMIANASI MARIA
GURGU MARIA-LOREDANAPregatitoare AMBirnoiu Maria

Inapoi la centrele de concurs