Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Maieru
Scoala:Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cobzas Emilia I B100Burnar Maria
Avram Larisa I B95Burnar Maria
Galusca DenisI B95Burnar Maria
Andronesi AndreeaI B92Burnar Maria
Avram Maria I B90Burnar Maria
Moisil ViorelI B90Burnar Maria
Rebrisorean AndreiI B90Burnar Maria
Vertic Andrei I B90Burnar Maria
Hoza DanielI B85Burnar Maria
Vlad RaduI B80Burnar Maria
Ureche SorinI B78Burnar Maria
Bors Denisa I B77Burnar Maria
Buia MariaI C95BIRTA LILIANA STEFANIA
Lorintiu IonutI C95BIRTA LILIANA STEFANIA
Muresan AdelinaI C95BIRTA LILIANA STEFANIA
Bors AdelinaI C90BIRTA LILIANA STEFANIA
Ometita TimeiaI C90BIRTA LILIANA STEFANIA
Cretiu RebecaI C85BIRTA LILIANA STEFANIA
Pui PatriciaI C85BIRTA LILIANA STEFANIA
Croitor AlexandruI C80BIRTA LILIANA STEFANIA
Ureche FlorinI C80BIRTA LILIANA STEFANIA
Croitor Cristina II A100Bindea Rodovica
Deac SergioII A95Bindea Rodovica
Vranau MariaII A95Bindea Rodovica
Carbune AurelII A90Bindea Rodovica
Popa RalucaII A85Bindea Rodovica
Flamand AlexandraII A80Bindea Rodovica
Motofelea AlinII A80Bindea Rodovica
Scridonesi AlinaII A80Bindea Rodovica
LORINTIU ANDREEAII B100PIRLEA LUCRETIA
URECHE DIANAII B100PIRLEA LUCRETIA
DUNCA ARIANAII B95PIRLEA LUCRETIA
BONTAS EVA MARIAII B90PIRLEA LUCRETIA
CANDALE ANDREEAII B90PIRLEA LUCRETIA
ROMAN ALICEII B90PIRLEA LUCRETIA
TIRON ALICEII B90PIRLEA LUCRETIA
HARJOABA MALINAII B85PIRLEA LUCRETIA
SANGEORZAN IONUTII B80PIRLEA LUCRETIA
SIDOR LUCRETIAII B75PIRLEA LUCRETIA
CANDALE VALENTINAII B70PIRLEA LUCRETIA
BARTA ANDREEAII B65PIRLEA LUCRETIA
Berendea GabrielII C100Hadarau Dorina
Bungardean MarioII C100Hadarau Dorina
Ometita AbnerII C100Hadarau Dorina
Berendea IonutII C95Hadarau Dorina
Berendea IonutII C95Hadarau Dorina
Ometita VioletaII C95Hadarau Dorina
Buia MihaelaIII C100Craciun Ancuta
Flamand EmanuelIII C100Craciun Ancuta Maria
Hadarau LuciaIII C100Craciun Ancuta
Hoza Alina MariaIII C100Craciun Ancuta
Hoza IoanaIII C100Craciun Ancuta Maria
Luchi AdrianIII C100Craciun Ancuta Maria
Partene NataliaIII C100Craciun Ancuta Maria
Pui DanielIII C100Craciun Ancuta Maria
Rebrisorean DanielIII C100Craciun Ancuta
Ursa LauraIII C100Craciun Ancuta Maria
Balota MariaIII C95Craciun Ancuta Maria
Folfa CristinaIII C95Craciun Ancuta Maria
Folfa IliscaIII C95Craciun Ancuta Maria
Miresan IoanaIII C95Craciun Ancuta Maria
Pop AndreiIII C95Craciun Ancuta
Muresan IoanaIII C90Craciun Ancuta
Pop CristinaIII C90Craciun Ancuta Maria
Vranau IzabelaIII C90Craciun Ancuta Maria
Sidor ValiIII C80Craciun Ancuta Maria
Candale LazarIII C75Craciun Ancuta
Rebrisorean VasileIII C75Craciun Ancuta
Motofelea VioricaIII C70Craciun Ancuta
Butaci RobertIV B100Berende Elena
Croitor BiancaIV B100Berende Elena
Dumitru SilviaIV B100Berende Elena
Hoza TinutaIV B100Berende Elena
Muresan DeliaIV B100Berende Elena
Hodoroga SoniaIV B95Berende Elena
Sador LucianIV B95Berende Elena
Hoza VasilicaIV B90Berende Elena
Sabo IasminaIV B90Berende Elena
Tiron RaulIV B90Berende Elena
Avram DorelIV B85Berende Elena
Bob DianaPregatitoare C100Buia Elisabeta
Candale EsteraPregatitoare C100Buia Elisabeta
Cretiu MiriamPregatitoare C100Buia Elisabeta
Mihaila DavidPregatitoare C100Buia Elisabeta
Negruseri DariusPregatitoare C100Buia Elisabeta
Ureche CristianPregatitoare C100Buia Elisabeta
Barta LarisaPregatitoare C95Buia Elisabeta
Circeie AlexandraPregatitoare C95Buia Elisabeta
Domide KarinaPregatitoare C90Buia Elisabeta

Inapoi la centrele de concurs