Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Maieru
Scoala:Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Croitor CristinaI A100Bindea Rodovica
Flamand AlexandraI A100Bindea Rodovica
Scridonesi AlinaI A100Bindea Rodovica
Vranau MariaI A100Bindea Rodovica
Deac Sergio I A98Bindea Rodovica
Magurean DorelI A90Bindea Rodovica
Ursa LiviutI A85Bindea Rodovica
Cordos Alisia EsteraI A80Bindea Rodovica
Mogovan IemimaI A80Bindea Rodovica
Motofelea AlinI A80Bindea Rodovica
Hoza Lucretia I A78Bindea Rodovica
Carbune AurelI A75Bindea Rodovica
Hoza Silvia I A70Bindea Rodovica
URECHE DIANAI B100PIRLEA LUCRETIA
DUMITRU FLORINI B90PIRLEA LUCRETIA
BONTAS EVA MARIAI B84PIRLEA LUCRETIA
CANDALE VALENTINA MARIAI B75PIRLEA LUCRETIA
ROMAN ALICEI B70PIRLEA LUCRETIA
SANGEORZAN IONUT FLORINI B68PIRLEA LUCRETIA
ANDRONESI MARIAI B65PIRLEA LUCRETIA
BIRTA ANDREEA I B65PIRLEA LUCRETIA
ISIP TOADERI B65PIRLEA LUCRETIA
Berendea GabrielI C100Hadarau Dorina
Bolfa Maria CarmenI C100Hadarau Dorina
Bungardean MarioI C100Hadarau Dorina
Candale DanielI C100Hadarau Dorina
Carbune AlexandraI C100Hadarau Dorina
Cioncan VasilicaI C100Hadarau Dorina
Ometita AbnerI C100Hadarau Dorina
Ometita VioletaI C100Hadarau Dorina
Cobzalau MariusI C95Hadarau Dorina
Ometita MariusI C95Hadarau Dorina
Pui OanaI C95Hadarau Dorina
Berendea IonutI C90Hadarau Dorina
Chisalita EmanuelaI C90Hadarau Dorina
Ureche VasileI C90Hadarau Dorina
Singeorzan AndreeaI C85Hadarau Dorina
Ureche DenisI C85Hadarau Dorina
Barna MariaI D100Buia Elisabeta
Hodoroga MariusI D100Buia Elisabeta
Mihaila AntonI D100Buia Elisabeta
Negruseri DariusI D100Buia Elisabeta
Rebrisorean DanielI D100Buia Elisabeta
Berende IonutI D90Buia Elisabeta
Mescanic DenisaI D90Buia Elisabeta
Buia MihaelaII C100Craciun Ancuta
Flamand EmanuelII C100Craciun Ancuta
Hadarau LuciaII C100Craciun Ancuta
Hoza AlinaII C100Craciun Ancuta
Hoza IoanaII C100Craciun Ancuta
Luchi AdrianII C100Craciun Ancuta
Muresan IoanaII C100Craciun Ancuta
Ometita RubenII C100Craciun Ancuta
Partene NataliaII C100Craciun Ancuta
Pop AndreiII C100Craciun Ancuta
Pop Denisa CristinaII C100Craciun Ancuta
Pui DanielII C100Craciun Ancuta
Rebrisorean DanielII C100Craciun Ancuta
Ursa LauraII C100Craciun Ancuta
Balota MariaII C95Craciun Ancuta
Folfa CristinaII C95Craciun Ancuta
Vranau IzabelaII C95Craciun Ancuta
Rebrisorean VasilicaII C90Craciun Ancuta
Folfa IliscaII C85Craciun Ancuta
Motofelea VioricaII C85Craciun Ancuta
Sidor Calin II C85Craciun Ancuta
Candale LazarII C80Craciun Ancuta
Magurean SoniaII C80Craciun Ancuta
Negruser Ana MariaII C80Craciun Ancuta
Hodoroga Vasilica II C70Craciun Ancuta
Dumitru SilviaIII a III-a B100Berende Elena
Hodoroga SoniaIII a III-a B98Berende Elena
Sador LucianIII a III-a B98Berende Elena
Avram DorelIII a III-a B97Berende Elena
Croitor BiancaIII a III-a B95Berende Elena
Muresan DeliaIII a III-a B95Berende Elena
Sabo IasminaIII a III-a B92Berende Elena
Tiron RaulIII a III-a B92Berende Elena
Mogin IonutIII a III-a B90Berende Elena
Hoza VasilicaIII a III-a B87Berende Elena
Candale DanielIII a III-a B85Berende Elena
Hoza AugustinaIII aIII-a B100Berende Elena
REBRISOREAN DENISAIV A100LORINTIU ANA-MARIA
SILAS ELIZAIV A100LORINTIU ANA-MARIA
HODOROGA ANA-MARIAIV A95LORINTIU ANA-MARIA
MOTOFELEA AURAIV A90LORINTIU ANA-MARIA
VASILCA FLORINIV A88LORINTIU ANA-MARIA
Bors AdelinaPregatitoare C100Birta Stefania
Buia MariaPregatitoare C100Birta Stefania
Lorintiu IonutPregatitoare C100Birta Stefania
Muresan AdelinaPregatitoare C100Birta Stefania
Ometita TimeiaPregatitoare C100Birta Stefania
Rebrisorean CornelPregatitoare C100Birta Stefania
Cretiu RebecaPregatitoare C99Birta Stefania
Pui PatriciaPregatitoare C99Birta Stefania
Croitor AlexandruPregatitoare C97Birta Stefania
Cimuca DanielPregatitoare C95Birta Stefania
Rauca NataliaPregatitoare C95Birta Stefania
Sidor MariaPregatitoare C91Birta Stefania
Berende IoneliaPregatitoare C88Birta Stefania
Ureche FlorinPregatitoare C75Birta Stefania
Hadarau AlexPregatitoare C71Birta Stefania
Purlea MirunaPregatitoare C68Birta Stefania

Inapoi la centrele de concurs