Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Maieru
Scoala:Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cobzas Emilia I BEBurnar Maria
Croitor Cristina II AEBindea Rodovica
LORINTIU ANDREEAII BEPIRLEA LUCRETIA
URECHE DIANAII BEPIRLEA LUCRETIA
Berendea GabrielII CEHadarau Dorina
Bungardean MarioII CEHadarau Dorina
Ometita AbnerII CEHadarau Dorina
Buia MihaelaIII CECraciun Ancuta
Flamand EmanuelIII CECraciun Ancuta Maria
Hadarau LuciaIII CECraciun Ancuta
Hoza Alina MariaIII CECraciun Ancuta
Hoza IoanaIII CECraciun Ancuta Maria
Luchi AdrianIII CECraciun Ancuta Maria
Partene NataliaIII CECraciun Ancuta Maria
Pui DanielIII CECraciun Ancuta Maria
Rebrisorean DanielIII CECraciun Ancuta
Ursa LauraIII CECraciun Ancuta Maria
Butaci RobertIV BEBerende Elena
Croitor BiancaIV BEBerende Elena
Dumitru SilviaIV BEBerende Elena
Hoza TinutaIV BEBerende Elena
Muresan DeliaIV BEBerende Elena
Bob DianaPregatitoare CEBuia Elisabeta
Candale EsteraPregatitoare CEBuia Elisabeta
Cretiu MiriamPregatitoare CEBuia Elisabeta
Mihaila DavidPregatitoare CEBuia Elisabeta
Negruseri DariusPregatitoare CEBuia Elisabeta
Ureche CristianPregatitoare CEBuia Elisabeta
Avram Larisa I BIIBurnar Maria
Galusca DenisI BIIBurnar Maria
Buia MariaI CIIBIRTA LILIANA STEFANIA
Lorintiu IonutI CIIBIRTA LILIANA STEFANIA
Muresan AdelinaI CIIBIRTA LILIANA STEFANIA
Deac SergioII AIIBindea Rodovica
Vranau MariaII AIIBindea Rodovica
DUNCA ARIANAII BIIPIRLEA LUCRETIA
Berendea IonutII CIIHadarau Dorina
Berendea IonutII CIIHadarau Dorina
Ometita VioletaII CIIHadarau Dorina
Balota MariaIII CIICraciun Ancuta Maria
Folfa CristinaIII CIICraciun Ancuta Maria
Folfa IliscaIII CIICraciun Ancuta Maria
Miresan IoanaIII CIICraciun Ancuta Maria
Pop AndreiIII CIICraciun Ancuta
Hodoroga SoniaIV BIIBerende Elena
Sador LucianIV BIIBerende Elena
Barta LarisaPregatitoare CIIBuia Elisabeta
Circeie AlexandraPregatitoare CIIBuia Elisabeta
Andronesi AndreeaI BIIIBurnar Maria
Avram Maria I BMBurnar Maria
Moisil ViorelI BMBurnar Maria
Rebrisorean AndreiI BMBurnar Maria
Vertic Andrei I BMBurnar Maria
Bors AdelinaI CMBIRTA LILIANA STEFANIA
Ometita TimeiaI CMBIRTA LILIANA STEFANIA
Carbune AurelII AMBindea Rodovica
BONTAS EVA MARIAII BMPIRLEA LUCRETIA
CANDALE ANDREEAII BMPIRLEA LUCRETIA
ROMAN ALICEII BMPIRLEA LUCRETIA
TIRON ALICEII BMPIRLEA LUCRETIA
Muresan IoanaIII CMCraciun Ancuta
Pop CristinaIII CMCraciun Ancuta Maria
Vranau IzabelaIII CMCraciun Ancuta Maria
Hoza VasilicaIV BMBerende Elena
Sabo IasminaIV BMBerende Elena
Tiron RaulIV BMBerende Elena
Domide KarinaPregatitoare CMBuia Elisabeta

Inapoi la centrele de concurs