Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Brasov
Localitate:Brasov
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 19
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
APOSTOAIE RAOUL I AEFAZAKAS DANA
DABIJA CRISTIANI AEFAZAKAS DANA
GIRLEANU DENISI AEFAZAKAS DANA
IDOMIR ECATERINAI AEFAZAKAS DANA
KEREKES ANA MARIAI AEFAZAKAS DANA
NASTA DENISI AEFAZAKAS DANA
OLARU DARIAI AEFAZAKAS DANA
PUSCASU ALEXANDRA I AEFAZAKAS DANA
RAUCA IOANAI AEFAZAKAS DANA
STRATICA CRISTIANI AEFAZAKAS DANA
TIBIREAN DELIAI AEFAZAKAS DANA
VULPE ANDREI I AEFAZAKAS DANA
CHICIUDEAN BOGDANI BESTEFAN ADELA
CONDOIU MATEII BESTEFAN ADELA
CRISTEA DANIELI BESTEFAN ADELA
DRAGOI TUDORI BESTEFAN ADELA
LUNGU ANDREEAI BESTEFAN ADELA
MARGINEAN LUCAI BESTEFAN ADELA
MICUT LUCAI BESTEFAN ADELA
PURGHEL ROBERTI BESTEFAN ADELA
SANDU ANASTASIAI BESTEFAN ADELA
SERBAN GEORGEI BESTEFAN ADELA
TIRA TEODORAI BESTEFAN ADELA
VEZETEU RAISAI BESTEFAN ADELA
VILCU ANDRAI BESTEFAN ADELA
MIHAI VLAD I CENICU NICOLETA
TULBURE IULIAII DECRISTEA PETRONELA
PUIU BOGDANIV BESTANGACIU OANA
CIRJAN DAVID IOANPregatitoare DESOFIA EMILIA
PACUREANU ANASTASIA MARIA Pregatitoare DESOFIA EMILIA
NICULESCU RAUL FELIX Pregatitoare DISOFIA EMILIA
MOISE IRINAI BISTEFAN ADELA
BLIDARI ANA-MARIAI BIISTEFAN ADELA
BUTNARIU RADUI BIISTEFAN ADELA
BUZEA ROBERTI BIISTEFAN ADELA
LORENT MIHNEAI BIISTEFAN ADELA
STRECHE ANDREII BIISTEFAN ADELA
SERBAN EMAPregatitoare DIISOFIA EMILIA
BUTUM VLADI BIISTEFAN ADELA
CONDREA KARINAI BIISTEFAN ADELA
GHERMAN KARLAI BIISTEFAN ADELA
STAN DARIUSI BIISTEFAN ADELA
IGNAT MATEI I CIINICU NICOLETA
VLAD ALEXANDRU I CIINICU NICOLETA
DUMITRACHE MARIAII CIIDRAGOS CRISTINA
GRIGORESCU SILVIUII CIIDRAGOS CRISTINA
STROE RADUII CIIDRAGOS CRISTINA
MIJA CHRISTIANII DIICRISTEA PETRONELA
TOMECI STEFANII DIICRISTEA PETRONELA
VALEANU GEANINAIII AIIANTONESCU OANA
ANGHEL BOGDAN III CIIGUGUIAN CLAUDIA
BUNGAU TEODORAI BIIISTEFAN ADELA
MARGINEAN MIRUNA I CIIINICU NICOLETA
RAVAR RARES I CIIINICU NICOLETA
SANGEREAN SARAH I CIIINICU NICOLETA
MOCANU ROBERTIII BIIIMARES MONICA
TOMA ANAIII BIIIMARES MONICA
CURCAN ALESSIAPregatitoare DIIISOFIA EMILIA
TIBIREAN PETRU III CIIIGUGUIAN CLAUDIA
CANTOR ANASTASIAI BIIISTEFAN ADELA
POPESCU DARIAI BIIISTEFAN ADELA
CRIVEANU DRAGOSIII AIIIANTONESCU OANA
ADAM ALEXANDRU III CIIIGUGUIAN CLAUDIA
PADURARU SEBASTIAN III CIIIGUGUIAN CLAUDIA
BANCIU TUDORI AMFAZAKAS DANA
BULUBENCHI DAVID PAOLOI AMFAZAKAS DANA
GHITA ALEXANDRUI AMFAZAKAS DANA
GUREA NADJAI AMFAZAKAS DANA
ILIE ROBERT ALEXANDRUI AMFAZAKAS DANA
LAZAR ANDREEA LARISAI AMFAZAKAS DANA
RASNOVEANU ALEXANDRU I AMFAZAKAS DANA
VELIGA ANDREEAI BMSTEFAN ADELA
COVACIU DENIS I CMNICU NICOLETA
UJICA DALIA I CMNICU NICOLETA
ARTENIE MARIAIII AMANTONESCU OANA
MIHAI ALEXIA III AMANTONESCU OANA
BUTUM TUDORIII BMMARES MONICA
TANASA ROBERT ANDREIIII BMMARES MONICA
FEROIU TIANA III CMGUGUIAN CLAUDIA
STANCESCU VICTOR III CMGUGUIAN CLAUDIA
UNGUREANU DARIA III CMGUGUIAN CLAUDIA
STOICA TIMEEAIV AMCATOIU GABRIELA
TUTA LUCA CRISTIANPregatitoare DMSOFIA EMILIA

Inapoi la centrele de concurs