Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LUPESCU ANDREII AEDorina Cojocaru
MARIN STEFAN OCTAVIANI AEDorina Cojocaru
BICLINERU RADU GABRIELI CESIMION MIHAELA
MARINICA MARIA CRISTINAI CESIMION MIHAELA
DAN ANDREEAIII BESimona Iliescu
DIACONU ANA-MARIA CLARAIII BESimona Iliescu
DUMITRESCU ILINCA MARIAIII BESimona Iliescu
MARIN IOANA CHRISTIANAIII BESimona Iliescu
MARIN IOANA VIORICAIII BESimona Iliescu
RADU SARA IOANAIII BESimona Iliescu
Aldescu Mara - Theodora IV AESamson Iulia
Chifane Salwa - IoanaIV AESamson Iulia
Duca Ana-MariaIV AESamson Iulia
Georgescu AntoniaIV AESamson Iulia
Namolovan AlexiaIV AESamson Iulia
Raducanu TheodoraIV AESamson Iulia
Serban Razvan - IonutIV AESamson Iulia
Vlad Noemi-StefaniaIV AESamson Iulia
ANDRONACHE IOANA MARIAPregatitoare BEMANOLE ANETA
BAJENARU AGATA ECATERINEPregatitoare BEMANOLE ANETA
BILGA MARIA ALEXANDRAPregatitoare BEMANOLE ANETA
BUDICA MIHAI ALEXANDRUPregatitoare BEMANOLE ANETA
BUZEA DAVID ANDREIPregatitoare BEMANOLE ANETA
CANTOR LEONA MARIAPregatitoare BEMANOLE ANETA
COMAN ANTONIO MARIANPregatitoare BEMANOLE ANETA
DIACONITA MARIAPregatitoare BEMANOLE ANETA
DOBRE ANISIA MARIAPregatitoare BEMANOLE ANETA
ENE DAVID MIHAILPregatitoare BEMANOLE ANETA
FILE MITITA MARIAPregatitoare BEMANOLE ANETA
HAIDUC HORIA MIHAI CRISTIANPregatitoare BEMANOLE ANETA
IASILCOVSCHI ANA BIANCAPregatitoare BEMANOLE ANETA
MITU ANDREIPregatitoare BEMANOLE ANETA
NEACSU RARES ANDREIPregatitoare BEMANOLE ANETA
NEACSU SIMON ANDREIPregatitoare BEMANOLE ANETA
NECULA CIPRIAN SORINPregatitoare BEMANOLE ANETA
NITESCU ALBERT STEFANPregatitoare BEMANOLE ANETA
PESCARU ELENA LIVIA Pregatitoare BEMANOLE ANETA
RICIU MATHIAS MIHAIPregatitoare BEMANOLE ANETA
ROSCA IRINA MARIAPregatitoare BEMANOLE ANETA
SARARU ALEXANDRUPregatitoare BEMANOLE ANETA
STAN ALESSIA IOANAPregatitoare BEMANOLE ANETA
TILIMPEA ELISA MARIAPregatitoare BEMANOLE ANETA
TOMA COSMIN STEFANPregatitoare BEMANOLE ANETA
UNGURUSAN DAVID ALEXANDRUPregatitoare BEMANOLE ANETA
DUMITRU GIULIA MARIAII AIMUNTEANU VALENTINA
CARAGICA ERICA MARIAIII BISimona Iliescu
GHEORGHE DARIA TEODORAIII BISimona Iliescu
Iordache Andrei - LucasIV AISamson Iulia
SARBAN NICOLE NABEELE KATHERINEPregatitoare BIMANOLE ANETA
VUTA ANA SOFIAPregatitoare BIMANOLE ANETA
KONIAS DANIELI AIIDorina Cojocaru
STEFAN RARESII AIIMUNTEANU VALENTINA
DRAGULIN ANDREIIII AIIBELDICA AURICA
IACOB MARIAIII AIIBELDICA AURICA
ISPAS PATRICIAIII AIIBELDICA AURICA
JARNEA JUSTINIII AIIBELDICA AURICA
STAN OCTAVIANIII AIIBELDICA AURICA
ZAMFIR DAVIDIII AIIBELDICA AURICA
MIHAI MATEIIII BIISimona Iliescu
NICULA DARIUS MIHAIIII BIISimona Iliescu
TARAGRADEANU IRIS MARIAIII BIISimona Iliescu
BANUTA MIHAIPregatitoare BIIMANOLE ANETA
UNGUREANU IRINAI CIIISIMION MIHAELA
IONITA BIANCA MARIAIII BIIISimona Iliescu
APOSTOL ALEXANDRUI AMDorina Cojocaru
CONSTANTINOIU SARA MARIAI AMDorina Cojocaru
POPESCU SANDRA GABRIELAI CMSIMION MIHAELA
RADU TUDORI CMSIMION MIHAELA
RUSU STEFANI CMSIMION MIHAELA
SIMION GEORGE DANIELI CMSIMION MIHAELA
ION VLAD MARIUSII AMMUNTEANU VALENTINA
LUNGU ALEXANDRAIII BMSimona Iliescu
POPA CATALIN ALEXANDRUIII BMSimona Iliescu
AVRAM LUCA STEFANPregatitoare BMMANOLE ANETA
PIRVAN PETRUS ANDREIPregatitoare BMMANOLE ANETA

Inapoi la centrele de concurs