Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ARDELEAN ANDREEAI AEBIRLE DELIA MANUELA
BARCAN ANAMARIAI AEBIRLE DELIA MANUELA
COVACI DAVID I AEBIRLE DELIA MANUELA
COZMAI AEBIRLE DELIA MANUELA
CUDALBU SIMONAI AEBIRLE DELIA MANUELA
GRETIES ANTONIOI AEBIRLE DELIA MANUELA
HASMASAN ALEXANDRAI AEBIRLE DELIA MANUELA
MIHALI ANDREI I AEBIRLE DELIA MANUELA
PASCA IASMINAI AEBIRLE DELIA MANUELA
TRIFOI ELISAI AEBIRLE DELIA MANUELA
BARCUTEANU CARINAIII AEMIHNEA MARIA
FEIDI MANUELAIII AEMIHNEA MARIA
HASMASAN CORINAIII AEMIHNEA MARIA
POP SERBANIII AEMIHNEA MARIA
RAUS STEFANIAIII AEMIHNEA MARIA
URSA ADRIANIII AEMIHNEA MARIA
BALAJ DARIAIII BEMURESAN ILEANA
HUSTI EDUARDIII BEMURESAN ILEANA
POP ANDREEAIII BEMURESAN ILEANA
POPAN ANDRADAIII BEMURESAN ILEANA
VERZES DARIOIII BEMURESAN ILEANA
POP DARIAIII BIMURESAN ILEANA
SELEGEAN DIANAI AIIBIRLE DELIA MANUELA
MAGDAS MARIAIII AIIMIHNEA MARIA
GOLOMAN ALEXANDRUIII AIIMIHNEA MARIA
RADU ANDREIIII AIIMIHNEA MARIA
Ardelean Ionut -MihaiIV cIIFeidi Florian
CSATLOS LUCASIII AIIIMIHNEA MARIA
SILAGHI BRIANAI AIIIBIRLE DELIA MANUELA
VLASAN ALEXI AIIIBIRLE DELIA MANUELA
ENCULESCU BOGDAN I AIIIBIRLE DELIA MANUELA
Damb Maria- DanielaIV cIIIFeidi Florian
POP DAVIDI AMBIRLE DELIA MANUELA
CALAUZ BOGDANIII AMMIHNEA MARIA
CATRICICAU LUCAIII AMMIHNEA MARIA
DOIA RAZVANIII AMMIHNEA MARIA
FARKAS KARINAIII AMMIHNEA MARIA
GHETE ANDREIIII AMMIHNEA MARIA
PAULIUC MATEEAIII AMMIHNEA MARIA
PETRAR DARIAIII AMMIHNEA MARIA
SARCA BIANCAIII AMMIHNEA MARIA
TIMAR BOGDANIII AMMIHNEA MARIA
BABAS GIULIAIII BMMURESAN ILEANA
BODA IULIAIII BMMURESAN ILEANA
MOSU DARIUSIII BMMURESAN ILEANA
MOLNAR EDUARDIV BMENCULESCU DELIA
NOCACI ALISIAIV BMENCULESCU DELIA
Lupse Teodora - MariaIV cMFeidi Florian

Inapoi la centrele de concurs