Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.1
Nume elevClasaCadru didactic
ANDREI RARESI A SARARU GEORGETA
BAICU IOANAI A SARARU GEORGETA
BAICU IOANAI A SARARU GEORGETA
BARBU DAVIDI A SARARU GEORGETA
BURLACU TEODORAI A SARARU GEORGETA
DINU IOANAI A SARARU GEORGETA
DRAGAN IOANAI A SARARU GEORGETA
DUMITRU MIHAII A SARARU GEORGETA
GRIGORE EMILIANI A SARARU GEORGETA
IONITA DIANAI A SARARU GEORGETA
MANOLACHE ALEXI A SARARU GEORGETA
MOLDOVEANU NINELI A SARARU GEORGETA
POPESCU MARIUCAI A SARARU GEORGETA
STEFAN DENISAI A SARARU GEORGETA
TALABA ANDREEAI A SARARU GEORGETA
ALBU EDUARD STEFANI BChiru Gianina
DOGARU EDUARDI BChiru Gianina
OPREA AMALIA MARIAI BChiru Gianina
PISAU ALEXI BChiru Gianina
SANDU ELISA IOANAI BChiru Gianina
SVAICOVSCHI IULIA CRISTINAI BChiru Gianina
TOMA STEFAN OVIDIUI BChiru Gianina
APARASCHIVEI MARIA SIDONIAI CNEAGU IOANA
BALASU OVIDIU MATEII CNEAGU IOANA
COSTIN LARISA VERONICAI CNEAGU IOANA
ENE DAVID IOANI CNEAGU IOANA
ICHIMESCU MIRUNA IOANAI CNEAGU IOANA
POPESCU TEODORI CNEAGU IOANA
SOVAILA ALEXANDRAI CNEAGU IOANA
MACRINEANU ROBERTI DCOCOS AURORA
MANOLE RAULI DCOCOS AURORA
OPREA MARIOI DCOCOS AURORA
TAPALOAGA JASMINEI DCOCOS AURORA
Jantea SerenaII ACiocirlan Doinita
Moinescu CristianII ACiocirlan Doinita
Tudor AlinaII ACiocirlan Doinita
LICA DAVIDII BBERTESTEANU CORNELIA
MORARU STEFANII BBERTESTEANU CORNELIA
NEAGU SERGIUII BBERTESTEANU CORNELIA
NEDELCU MIHNEAII BBERTESTEANU CORNELIA
POPA ALEXANDRU II BBERTESTEANU CORNELIA
ANASTASIU MARIAII CSTANCIU CONSTANTINA
CRETOIU ANDREEAII CSTANCIU CONSTANTINA
FRATILA FLORINAII CSTANCIU CONSTANTINA
IORDANESCU EVELINEII CSTANCIU CONSTANTINA
PORUMB MIHNEAII CSTANCIU CONSTANTINA
SERBAN ANA MARIAII CSTANCIU CONSTANTINA
Basescu Iulia ClaudiaIII ADascalu Viorica
Basescu Iulia ClaudiaIII ADascalu Viorica
Noaptes Alexandra AndreeaIII ADascalu Viorica
Pisau Daria ElenaIII ADascalu Viorica
BARA RARESIII BPOPA VIORICA
GANESCU ALEXANDRAIII BPOPA VIORICA
MOISE RAZVANIII BPOPA VIORICA
STEFANESCU ADELINAIII BPOPA VIORICA
MANAILA MARIAIII DFRATILA EMA
ROSU MIRUNAIII DFRATILA EMA
SINCA ELENAIII DFRATILA EMA
Aldea EmilianIV AManolache Viorica
Atanasiu AndreiIV AManolache Viorica
Carabelea Ana MariaIV AManolache Viorica
Mihai AlexandruIV AManolache Viorica
Nistoroiu AndreiIV AManolache Viorica
Radu ElenaIV AManolache Viorica
Toader LaviniaIV AManolache Viorica
Zamfiroiu VladutIV AManolache Viorica
ANTON STEFANIAIV BGRIGORE MIRELA
DRAGHICIU RADUIV BGRIGORE MIRELA
FERARU VLADIV BGRIGORE MIRELA
MUNTEANU DARIAIV BGRIGORE MIRELA
RADU ILINCAIV BGRIGORE MIRELA
RADUCAN SEBASTIANIV BGRIGORE MIRELA
SOLOMON ANDRAIV BGRIGORE MIRELA
SOPIRTOC STEFANIV BGRIGORE MIRELA
AURICA LUCIANIV CPOPA ION
CHIORPEC PETRUIV CPOPA ION
ANGHEL FLORIN-EDUARDIV DALBU RAMONA
COJOCARU BIANCA-ALEXIAIV DALBU RAMONA
Paun Emma MariaIV EBarticel Mirela Mihaela
Petre Sebastian GabrielIV EBarticel Mirela Mihaela
Petrescu David MarianIV EBarticel Mirela Mihaela
Pirvu RadianaIV EBarticel Mirela Mihaela
AILENEI MADALINAPregatitoare AMORARU ILINCA
DAN DAVIDPregatitoare AMORARU ILINCA
DIMA DARIAPregatitoare AMORARU ILINCA
DRAGNEA ALEXIAPregatitoare AMORARU ILINCA
IORDACHESCU BRIANAPregatitoare AMORARU ILINCA
MAFTEI RAZVANPregatitoare AMORARU ILINCA
MANU MIHAIPregatitoare AMORARU ILINCA
NEGOITA LUCAPregatitoare AMORARU ILINCA
STOICA ROXANAPregatitoare AMORARU ILINCA
ALDEA LUCIAN ANDREIPregatitoare BCERNEA LUCIA
ALIXANDRICA CRINA MARIAPregatitoare BCERNEA LUCIA
BASESCU IRINA ALEXANDRAPregatitoare BCERNEA LUCIA
CERNEA BIANCA MARIAPregatitoare BCERNEA LUCIA
CHELARU EDUARD STEFANPregatitoare BCERNEA LUCIA
DRAGHICI MIHNEA ALEXANDRUPregatitoare BCERNEA LUCIA
DUMITRU GABRIELPregatitoare BCERNEA LUCIA
ENE VLAD NICOLAEPregatitoare BCERNEA LUCIA
FASIE ALESSIA CATALINAPregatitoare BCERNEA LUCIA
GHIOCA NECTARIA IOANAPregatitoare BCERNEA LUCIA
IORDACHE EMA CRISTINAPregatitoare BCERNEA LUCIA
JANTEA AMALIA IOANAPregatitoare BCERNEA LUCIA
NEAGU GABRIELPregatitoare BCERNEA LUCIA
NEDELCU EMA ELENAPregatitoare BCERNEA LUCIA
OPRESCU ANTONIA IOANAPregatitoare BCERNEA LUCIA
PANA ELENA STEFANIAPregatitoare BCERNEA LUCIA
TUDORACHE DAVID NICOLAEPregatitoare BCERNEA LUCIA
VASILE ANDREI Pregatitoare BCERNEA LUCIA
VOINEA COSMIN LUCIANPregatitoare BCERNEA LUCIA
BANU DAVIDPregatitoare CPUTREZEANU ANA-MARIA
DUTU LAURENTIUPregatitoare CPUTREZEANU ANA-MARIA
FAZEKAS DARIUSPregatitoare CPUTREZEANU ANA-MARIA
GODA ROBERTPregatitoare CPUTREZEANU ANA-MARIA
MARGARIT LUCAPregatitoare CPUTREZEANU ANA-MARIA
NITU DAVIDPregatitoare CPUTREZEANU ANA-MARIA
Barus StefanPregatitoare DPOPA VIOLETA
Butnarus AlinPregatitoare DPOPA VIOLETA
Dumitru DariaPregatitoare DPOPA VIOLETA
Gageanu AndreiPregatitoare DPOPA VIOLETA
Ionescu AdelinaPregatitoare DPOPA VIOLETA
Marcovici LaurPregatitoare DPOPA VIOLETA
Marin RebecaPregatitoare DPOPA VIOLETA
Mitrea SandraPregatitoare DPOPA VIOLETA
Rusu AdrianPregatitoare DPOPA VIOLETA
Scriba MihaiPregatitoare DPOPA VIOLETA
Serbanescu RihanaPregatitoare DPOPA VIOLETA
Serbu AdelinaPregatitoare DPOPA VIOLETA
Stroiu NicholasPregatitoare DPOPA VIOLETA
Tanase AlinPregatitoare DPOPA VIOLETA
Topor AlesiaPregatitoare DPOPA VIOLETA
Ungureanu EdoardoPregatitoare DPOPA VIOLETA

Inapoi la centrele de concurs