Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANDREI RARESI A ESARARU GEORGETA
BAICU IOANAI A ESARARU GEORGETA
BAICU IOANAI A ESARARU GEORGETA
BARBU DAVIDI A ESARARU GEORGETA
BURLACU TEODORAI A ESARARU GEORGETA
DINU IOANAI A ESARARU GEORGETA
DRAGAN IOANAI A ESARARU GEORGETA
DUMITRU MIHAII A ESARARU GEORGETA
GRIGORE EMILIANI A ESARARU GEORGETA
IONITA DIANAI A ESARARU GEORGETA
MANOLACHE ALEXI A ESARARU GEORGETA
MOLDOVEANU NINELI A ESARARU GEORGETA
POPESCU MARIUCAI A ESARARU GEORGETA
STEFAN DENISAI A ESARARU GEORGETA
TALABA ANDREEAI A ESARARU GEORGETA
ALBU EDUARD STEFANI BEChiru Gianina
DOGARU EDUARDI BEChiru Gianina
OPREA AMALIA MARIAI BEChiru Gianina
PISAU ALEXI BEChiru Gianina
SANDU ELISA IOANAI BEChiru Gianina
SVAICOVSCHI IULIA CRISTINAI BEChiru Gianina
TOMA STEFAN OVIDIUI BEChiru Gianina
APARASCHIVEI MARIA SIDONIAI CENEAGU IOANA
BALASU OVIDIU MATEII CENEAGU IOANA
COSTIN LARISA VERONICAI CENEAGU IOANA
ENE DAVID IOANI CENEAGU IOANA
ICHIMESCU MIRUNA IOANAI CENEAGU IOANA
POPESCU TEODORI CENEAGU IOANA
SOVAILA ALEXANDRAI CENEAGU IOANA
MACRINEANU ROBERTI DECOCOS AURORA
MANOLE RAULI DECOCOS AURORA
OPREA MARIOI DECOCOS AURORA
TAPALOAGA JASMINEI DECOCOS AURORA
Jantea SerenaII AECiocirlan Doinita
Moinescu CristianII AECiocirlan Doinita
Tudor AlinaII AECiocirlan Doinita
LICA DAVIDII BEBERTESTEANU CORNELIA
MORARU STEFANII BEBERTESTEANU CORNELIA
NEAGU SERGIUII BEBERTESTEANU CORNELIA
NEDELCU MIHNEAII BEBERTESTEANU CORNELIA
POPA ALEXANDRU II BEBERTESTEANU CORNELIA
ANASTASIU MARIAII CESTANCIU CONSTANTINA
CRETOIU ANDREEAII CESTANCIU CONSTANTINA
FRATILA FLORINAII CESTANCIU CONSTANTINA
IORDANESCU EVELINEII CESTANCIU CONSTANTINA
PORUMB MIHNEAII CESTANCIU CONSTANTINA
SERBAN ANA MARIAII CESTANCIU CONSTANTINA
Basescu Iulia ClaudiaIII AEDascalu Viorica
Basescu Iulia ClaudiaIII AEDascalu Viorica
Noaptes Alexandra AndreeaIII AEDascalu Viorica
Pisau Daria ElenaIII AEDascalu Viorica
BARA RARESIII BEPOPA VIORICA
GANESCU ALEXANDRAIII BEPOPA VIORICA
MOISE RAZVANIII BEPOPA VIORICA
STEFANESCU ADELINAIII BEPOPA VIORICA
MANAILA MARIAIII DEFRATILA EMA
ROSU MIRUNAIII DEFRATILA EMA
SINCA ELENAIII DEFRATILA EMA
Aldea EmilianIV AEManolache Viorica
Atanasiu AndreiIV AEManolache Viorica
Carabelea Ana MariaIV AEManolache Viorica
Mihai AlexandruIV AEManolache Viorica
Nistoroiu AndreiIV AEManolache Viorica
Radu ElenaIV AEManolache Viorica
Toader LaviniaIV AEManolache Viorica
Zamfiroiu VladutIV AEManolache Viorica
ANTON STEFANIAIV BEGRIGORE MIRELA
DRAGHICIU RADUIV BEGRIGORE MIRELA
FERARU VLADIV BEGRIGORE MIRELA
MUNTEANU DARIAIV BEGRIGORE MIRELA
RADU ILINCAIV BEGRIGORE MIRELA
RADUCAN SEBASTIANIV BEGRIGORE MIRELA
SOLOMON ANDRAIV BEGRIGORE MIRELA
SOPIRTOC STEFANIV BEGRIGORE MIRELA
AURICA LUCIANIV CEPOPA ION
CHIORPEC PETRUIV CEPOPA ION
ANGHEL FLORIN-EDUARDIV DEALBU RAMONA
COJOCARU BIANCA-ALEXIAIV DEALBU RAMONA
Paun Emma MariaIV EEBarticel Mirela Mihaela
Petre Sebastian GabrielIV EEBarticel Mirela Mihaela
Petrescu David MarianIV EEBarticel Mirela Mihaela
Pirvu RadianaIV EEBarticel Mirela Mihaela
AILENEI MADALINAPregatitoare AEMORARU ILINCA
DAN DAVIDPregatitoare AEMORARU ILINCA
DIMA DARIAPregatitoare AEMORARU ILINCA
DRAGNEA ALEXIAPregatitoare AEMORARU ILINCA
IORDACHESCU BRIANAPregatitoare AEMORARU ILINCA
MAFTEI RAZVANPregatitoare AEMORARU ILINCA
MANU MIHAIPregatitoare AEMORARU ILINCA
NEGOITA LUCAPregatitoare AEMORARU ILINCA
STOICA ROXANAPregatitoare AEMORARU ILINCA
ALDEA LUCIAN ANDREIPregatitoare BECERNEA LUCIA
ALIXANDRICA CRINA MARIAPregatitoare BECERNEA LUCIA
BASESCU IRINA ALEXANDRAPregatitoare BECERNEA LUCIA
CERNEA BIANCA MARIAPregatitoare BECERNEA LUCIA
CHELARU EDUARD STEFANPregatitoare BECERNEA LUCIA
DRAGHICI MIHNEA ALEXANDRUPregatitoare BECERNEA LUCIA
DUMITRU GABRIELPregatitoare BECERNEA LUCIA
ENE VLAD NICOLAEPregatitoare BECERNEA LUCIA
FASIE ALESSIA CATALINAPregatitoare BECERNEA LUCIA
GHIOCA NECTARIA IOANAPregatitoare BECERNEA LUCIA
IORDACHE EMA CRISTINAPregatitoare BECERNEA LUCIA
JANTEA AMALIA IOANAPregatitoare BECERNEA LUCIA
NEAGU GABRIELPregatitoare BECERNEA LUCIA
NEDELCU EMA ELENAPregatitoare BECERNEA LUCIA
OPRESCU ANTONIA IOANAPregatitoare BECERNEA LUCIA
PANA ELENA STEFANIAPregatitoare BECERNEA LUCIA
TUDORACHE DAVID NICOLAEPregatitoare BECERNEA LUCIA
VASILE ANDREI Pregatitoare BECERNEA LUCIA
VOINEA COSMIN LUCIANPregatitoare BECERNEA LUCIA
BANU DAVIDPregatitoare CEPUTREZEANU ANA-MARIA
DUTU LAURENTIUPregatitoare CEPUTREZEANU ANA-MARIA
FAZEKAS DARIUSPregatitoare CEPUTREZEANU ANA-MARIA
GODA ROBERTPregatitoare CEPUTREZEANU ANA-MARIA
MARGARIT LUCAPregatitoare CEPUTREZEANU ANA-MARIA
NITU DAVIDPregatitoare CEPUTREZEANU ANA-MARIA
Barus StefanPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Butnarus AlinPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Dumitru DariaPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Gageanu AndreiPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Ionescu AdelinaPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Marcovici LaurPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Marin RebecaPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Mitrea SandraPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Rusu AdrianPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Scriba MihaiPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Serbanescu RihanaPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Serbu AdelinaPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Stroiu NicholasPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Tanase AlinPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Topor AlesiaPregatitoare DEPOPA VIOLETA
Ungureanu EdoardoPregatitoare DEPOPA VIOLETA
IORDACHE DRAGOSII BIBERTESTEANU CORNELIA
MINTOIU VLADII BIBERTESTEANU CORNELIA
STEFAN NOEMIII BIBERTESTEANU CORNELIA
TEMELIE YANNISII BIBERTESTEANU CORNELIA
VASILE RADUII BIBERTESTEANU CORNELIA
NEDELOIU CRISTIAN I BIChiru Gianina
Bizadea BorisII AICiocirlan Doinita
Cernea AlbertII AICiocirlan Doinita
Cirneciu AndreiII AICiocirlan Doinita
BRANZEA ANDRADAIII DIFRATILA EMA
Bulancea OanaIV AIManolache Viorica
Mihaescu EduardIV AIManolache Viorica
Militaru EduardIV AIManolache Viorica
FERARU MIHNEAIV BIGRIGORE MIRELA
GHEORGHITA IULIAIV BIGRIGORE MIRELA
Mihalache Isabella IoanaIV EIBarticel Mirela Mihaela
Banica DenisPregatitoare DIPOPA VIOLETA
Matache RaduII AIICiocirlan Doinita
NEDELCU STEFANII BIIBERTESTEANU CORNELIA
ANDREI MARIO-DAVIDII DIIALBU MONA-LISA
OPREA COSTINII DIIALBU MONA-LISA
DINICA DELIAIII DIIFRATILA EMA
JUGANARU ALEXANDRUI CIINEAGU IOANA
Posea ElenaII AIICiocirlan Doinita
BACIU ROBERTIII CIIDUMITRU GEORGETA
LUNGU ANTONIAPregatitoare CIIPUTREZEANU ANA-MARIA
BORCEA STEFANIA MIRUNAI BIIChiru Gianina
KOMUR BARAN ALEXI BIIChiru Gianina
POPA MARIA AGNESI BIIChiru Gianina
VASILE MIHAELAI BIIChiru Gianina
OPREA DARIA MARIAI CIINEAGU IOANA
ANGHEL ADELINAI DIICOCOS AURORA
BURLACU IOANAI DIICOCOS AURORA
GRIGORAS DARIUSI DIICOCOS AURORA
Cretoiu SebastianII AIICiocirlan Doinita
ROTARU ANDREIII BIIBERTESTEANU CORNELIA
RADU ANDREEAII CIISTANCIU CONSTANTINA
BADIU DAVID-DANUTII DIIALBU MONA-LISA
MIHAI COSMINII DIIALBU MONA-LISA
APOSTOIU LARISAII EIIPOSEA ELENA
DIL DENIZII EIIPOSEA ELENA
NECULAI TEODORAII EIIPOSEA ELENA
Nistorescu SebastianIII AIIDascalu Viorica
ADAMACHE ALEXANDRAIII BIIPOPA VIORICA
GHEORGHITA MARYIAIII BIIPOPA VIORICA
OLTIANU DAVIDIII CIIDUMITRU GEORGETA
DAN BIANCAIII DIIFRATILA EMA
Bunduc AnyaIV AIIManolache Viorica
Pavel EmaIV AIIManolache Viorica
Raduta CristinaIV AIIManolache Viorica
Serbu LuissaIV AIIManolache Viorica
Turloiu FabrizzioIV AIIManolache Viorica
SARBU MARIA DIANAPregatitoare BIICERNEA LUCIA
BERCARU ALBERTI DIIICOCOS AURORA
CHIROIU EDUARDII DIIIALBU MONA-LISA
VRANCEANU TIBERIUIII CIIIDUMITRU GEORGETA
DANULESCU DARIAIII DIIIFRATILA EMA
CHIRILOAIE CRISTIANIV BIIIGRIGORE MIRELA
CRISTEA DARIAIV BIIIGRIGORE MIRELA
Gheorghe Ana Maria EvelinaIV EIIIBarticel Mirela Mihaela
ANGHEL MATEO DAVIDI CIIINEAGU IOANA
DIBU RARESII CIIISTANCIU CONSTANTINA
Mihai Sorana AncutaIII AIIIDascalu Viorica
LACATUS ANDIIII CIIIDUMITRU GEORGETA
Borjoi JasminePregatitoare DIIIPOPA VIOLETA
BUITA IOANI CIIINEAGU IOANA
Barbu Eva MariaII AIIICiocirlan Doinita
KONIAEVA DARIAII BIIIBERTESTEANU CORNELIA
ARGHIR MARCELINOIII CIIIDUMITRU GEORGETA
ION ALEXANDRUIII CIIIDUMITRU GEORGETA
PERIAN ANDREIIII DIIIFRATILA EMA
DEDIU ALESIAPregatitoare CIIIPUTREZEANU ANA-MARIA
ANGHEL ALESSANDRAIV BIIIGRIGORE MIRELA
BOLDEANU FLAVIAI A MSARARU GEORGETA
CALDARARU DENISAI A MSARARU GEORGETA
DIRDIIAC MARINA STEFANIAI BMChiru Gianina
ILIE AYAN STEFANI BMChiru Gianina
LUPU STEFANIA ALINAI BMChiru Gianina
NEDELCU IRINA ELENAI BMChiru Gianina
RAPEANU ALEXANDRA MARIAI BMChiru Gianina
BORCEA RARESI DMCOCOS AURORA
CIMPOESU MAIAI DMCOCOS AURORA
CIULIN ALEXANDRAI DMCOCOS AURORA
COJOCARU ANTONIAI DMCOCOS AURORA
ROTARU DAVID I DMCOCOS AURORA
Margarit AlexiaII AMCiocirlan Doinita
Stoica MirunaII AMCiocirlan Doinita
DUMITRU ALEX MIHAIII BMBERTESTEANU CORNELIA
HERTAN ELISSA II BMBERTESTEANU CORNELIA
BALAN BOGDANII CMSTANCIU CONSTANTINA
MIROIU VARVARAII CMSTANCIU CONSTANTINA
PANA DENNISII CMSTANCIU CONSTANTINA
STRIMBEI MIRIAMII DMALBU MONA-LISA
CRISTACHE OANAII EMPOSEA ELENA
LUPU RAISA IOANAII EMPOSEA ELENA
STANCIU RAISA MARIAII EMPOSEA ELENA
Baicu Raluca IoanaIII AMDascalu Viorica
Baicu Raluca IoanaIII AMDascalu Viorica
Baicu Raluca IoanaIII AMDascalu Viorica
Baicu Raluca IoanaIII AMDascalu Viorica
Baicu Raluca IoanaIII AMDascalu Viorica
Benghea Andrei IonutIII AMDascalu Viorica
Caldararu Teodora MariaIII AMDascalu Viorica
Darie Anda ElenaIII AMDascalu Viorica
Huiu Alexandru III AMDascalu Viorica
DAN IOANAIII DMFRATILA EMA
Maurer StelianIV AMManolache Viorica
Nica RazvanIV AMManolache Viorica
Stoica BiancaIV AMManolache Viorica
DRAGOMIR ANDREEAIV CMPOPA ION
CONACHE MIHNEAPregatitoare AMMORARU ILINCA
GURGU YANNISPregatitoare AMMORARU ILINCA
SOCOL DAVIDPregatitoare AMMORARU ILINCA
COJANU RAZVAN MARIUSPregatitoare BMCERNEA LUCIA
IONESCU ENACHE DARIAPregatitoare BMCERNEA LUCIA
JOSAN ANDREI EDUARDPregatitoare BMCERNEA LUCIA
LASTUN REMUS CRISTIANPregatitoare BMCERNEA LUCIA
MOLDOVEANU ALEXANDRUPregatitoare CMPUTREZEANU ANA-MARIA
Motoasca AlessiaPregatitoare DMPOPA VIOLETA

Inapoi la centrele de concurs