Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BRINZAS MIRIAMI A95CURPAS ANA
DERECICHEI BOGDANI A91CURPAS ANA
HOFER VICTORI A91CURPAS ANA
CARTIS DOMINICI B100ANTON CRISTINA
CARTIS DOMINICI B100ANTON CRISTINA
CHIRILA SERBANI B100ANTON CRISTINA
CHIRILA SERBANI B100ANTON CRISTINA
CIURSAS GIULIAI B100ANTON CRISTINA
CIURSAS GIULIAI B100ANTON CRISTINA
DUMA MIRUNAI B100ANTON CRISTINA
DUMA MIRUNAI B100ANTON CRISTINA
ILIES AMALIAI B100ANTON CRISTINA
ILIES AMALIAI B100ANTON CRISTINA
LASCU VICTORI B100ANTON CRISTINA
LASCU VICTORI B100ANTON CRISTINA
MIHES GIULIAI B100ANTON CRISTINA
MIHES GIULIAI B100ANTON CRISTINA
POP SOFIAI B100ANTON CRISTINA
POP SOFIAI B100ANTON CRISTINA
POPA MARIAI B100ANTON CRISTINA
POPA MARIAI B100ANTON CRISTINA
SACARA-ONITA ANAI B100ANTON CRISTINA
SACARA-ONITA OANAI B100ANTON CRISTINA
TEAHA CARLAI B100ANTON CRISTINA
TEAHA CARLAI B100ANTON CRISTINA
CADAR OANAI B95ANTON CRISTINA
CADAR OANAI B95ANTON CRISTINA
POP ANDREEAI B95ANTON CRISTINA
POP ANDREEAI B95ANTON CRISTINA
DUCA VICTORI B90ANTON CRISTINA
DUCA VICTORI B90ANTON CRISTINA
ILEA AMALIAI B90ANTON CRISTINA
ILEA AMALIAI B90ANTON CRISTINA
ILIES ARMINAI B90ANTON CRISTINA
ILIES ARMINAI B90ANTON CRISTINA
BLAJ BOGDANI B85ANTON CRISTINA
CADAR TEODORAI B85ANTON CRISTINA
CIOARA ALEXANDRUI B85ANTON CRISTINA
MAXIM ANDAI B85ANTON CRISTINA
NITA RARESI B85ANTON CRISTINA
UNGUR ANASTASIAI B85ANTON CRISTINA
CRISTEA RARESI C100PAVEL ELENA
TENT STEFANI C100PAVEL ELENA
FERENC AKOSI C90PAVEL ELENA
FICUT MARIAI C90PAVEL ELENA
PETRICA ELENAI C90PAVEL ELENA
STOITA MATEII C90PAVEL ELENA
TODOR MATEII C90PAVEL ELENA
VARADI TUDORI C90PAVEL ELENA
BONE ERICI D100IENEI DAVID LAURA
BULC ANDREII D100IENEI DAVID LAURA
DUNCA DARIUSI D100IENEI DAVID LAURA
OLA ARIANI D100IENEI DAVID LAURA
SIME FABIANI D100IENEI DAVID LAURA
BACIU ANDAII B100SABAU DOINA
CIUCIU ANTONIAII B100SABAU DOINA
LEUCEA DENISII B100SABAU DOINA
POENARU DAVIDII B100SABAU DOINA
POPESCU ANDRAII B100SABAU DOINA
RUSU INAII B100SABAU DOINA
SARAC CRISTIANII B100SABAU DOINA
SERE MATEIII B100SABAU DOINA
MOS BRIANAII B90SABAU DOINA
BATYN CEZARAII D100MORLOCAN LUCIANA
CURPAS LAURAII D100MORLOCAN LUCIANA
MORLOCAN RAZVANII D100MORLOCAN LUCIANA
BONTA SOPHIAII D93MORLOCAN LUCIANA
CORDEA GEORGIANAIII A100CODOREAN GABRIELA
COSTRUT IUSTINAIII A100CODOREAN GABRIELA
GEGO ALESSIAIII A100CODOREAN GABRIELA
PACURAR MIHAIIII A100CODOREAN GABRIELA
SARAC MARIAIII A100CODOREAN GABRIELA
STOITA ALESIAIII A100CODOREAN GABRIELA
URSU MIRUNAIII A100CODOREAN GABRIELA
HERING MAIAIII A98CODOREAN GABRIELA
TARCA RADUIII A96CODOREAN GABRIELA
BACIU ALEXANDRUIII A95CODOREAN GABRIELA
DEMIAN CASSIANIII A93CODOREAN GABRIELA
INDRIES LUCAIII A93CODOREAN GABRIELA
SIMUT SOPHIAIII A93CODOREAN GABRIELA
DUME DIANAIII A90CODOREAN GABRIELA
MURESAN IULIAIII A90CODOREAN GABRIELA
SABAU DRAGOSIII B100VONEA LAURA
DUNCA PATRICIAIII B99VONEA LAURA
OLA RAISAIII B98VONEA LAURA
PANTEA ANDREIIII B96VONEA LAURA
BIBART MEDEEAIII B95VONEA LAURA
LUPUT-VIDICAN ALESSIAIII B95VONEA LAURA
ARDELEAN RAULIII C100PAVEL LAURA
PINTILIE STEFANIAIII C100PAVEL LAURA
VIDICAN STEFANIII C100PAVEL LAURA
FLOREA SARAIII C97PAVEL LAURA
PUSCAS ILINCAIII C97PAVEL LAURA
SCHUL DOMINIKIII C95PAVEL LAURA
SUCIU GEORGEIII C95PAVEL LAURA
BABA VICTORIII C93PAVEL LAURA
SERCHELI VANESAIII C93PAVEL LAURA
RAT TARTIA ANDREIIII D93JULA IOANA
ARDELEAN ALEXANDRUIII D90JULA IOANA
MARANDIS LUCAIII D90JULA IOANA
SUCIU BOGDANIII D90JULA IOANA
MOTOC ROBERTIII E97BIRES RAMONA
ELES MARKIII E95BIRES RAMONA
GYURCSIK DENNISIII E93BIRES RAMONA
DANILA IORGUIII E90BIRES RAMONA
HARN ERICIII E90BIRES RAMONA
MUT FILIPIII E90BIRES RAMONA
OBOGEANU MARAIV A100POP PAMELA
SALA SERGIUIV A97POP PAMELA
POPA COSMINIV A91POP PAMELA
BOJI OCTAVIANIV B100CIARNAU ROMELIA
RUS AYANAIV B96CIARNAU ROMELIA
STANCIU LEONIV B96CIARNAU ROMELIA
BEKESI PATRICKIV B94CIARNAU ROMELIA
GIRBA MIHAIIV B94CIARNAU ROMELIA
PINTEA ANDREIIV B94CIARNAU ROMELIA
URSU DAVIDIV B91CIARNAU ROMELIA
BORZESCU LARISSAIV B90CIARNAU ROMELIA
BUDA TEODORAIV B90CIARNAU ROMELIA
DIACONU TEAIV B90CIARNAU ROMELIA
HODI DRAGOSIV B90CIARNAU ROMELIA
JURCAN INGRIDIV B90CIARNAU ROMELIA
LAZAR CARLAIV B90CIARNAU ROMELIA
SECARA ALESSIAIV B90CIARNAU ROMELIA
TRIPA VLADIV B90CIARNAU ROMELIA
BORZ ALISSAIV C100BORZ DIANA
LAZAR ANAIV C100BORZ DIANA
VESA ANDREEAIV C100BORZ DIANA
ILEA AMELIAIV C92BORZ DIANA
CRET ANDAIV C90BORZ DIANA
ROMAN ARIANAIV C90BORZ DIANA
CALINESCU GLORIAPregatitoare C100FOLTUT RODICA
COROBAN ALEXANDRUPregatitoare C100FOLTUT RODICA
PASCA RUXANDRAPregatitoare C100FOLTUT RODICA
TOIA SERBANPregatitoare C100FOLTUT RODICA
VLADUTU GEORGIAPregatitoare C100FOLTUT RODICA
MADA MIHAIPregatitoare C96FOLTUT RODICA
URS EMAPregatitoare C96FOLTUT RODICA
BIRTA ANNAPregatitoare C95FOLTUT RODICA
BURTA ALESSIAPregatitoare C95FOLTUT RODICA
MOCA ANAPregatitoare C95FOLTUT RODICA
BORZA PATRICIAPregatitoare C93FOLTUT RODICA
POP LUCAPregatitoare C93FOLTUT RODICA
ANTON BAKO MARAPregatitoare C90FOLTUT RODICA
DOMOCOS ANDREIPregatitoare C90FOLTUT RODICA
OSVAT DARIUSPregatitoare C90FOLTUT RODICA
BOLBOSE RUXANDRAPregatitoare D95RUZSA NATALIA
FILIP ANTONIAPregatitoare D95RUZSA NATALIA
PLESA LAURAPregatitoare D95RUZSA NATALIA
SAVA RAULPregatitoare D95RUZSA NATALIA
STANCA MATEIPregatitoare D95RUZSA NATALIA
ALKAYED NURPregatitoare D90RUZSA NATALIA
FERARIU MARAPregatitoare D90RUZSA NATALIA
LET STEFANIAPregatitoare D90RUZSA NATALIA
PASCA SOPHIAPregatitoare D90RUZSA NATALIA
POP MEDEEAPregatitoare D90RUZSA NATALIA
POPOVICIU DIANAPregatitoare D90RUZSA NATALIA
YLMAZ SONYAPregatitoare D90RUZSA NATALIA

Inapoi la centrele de concurs