Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA
Nume elevClasaCadru didactic
CARTIS DOMINICI BANTON CRISTINA
CARTIS DOMINICI BANTON CRISTINA
CHIRILA SERBANI BANTON CRISTINA
CHIRILA SERBANI BANTON CRISTINA
CIURSAS GIULIAI BANTON CRISTINA
CIURSAS GIULIAI BANTON CRISTINA
DUMA MIRUNAI BANTON CRISTINA
DUMA MIRUNAI BANTON CRISTINA
ILIES AMALIAI BANTON CRISTINA
ILIES AMALIAI BANTON CRISTINA
LASCU VICTORI BANTON CRISTINA
LASCU VICTORI BANTON CRISTINA
MIHES GIULIAI BANTON CRISTINA
MIHES GIULIAI BANTON CRISTINA
POP SOFIAI BANTON CRISTINA
POP SOFIAI BANTON CRISTINA
POPA MARIAI BANTON CRISTINA
POPA MARIAI BANTON CRISTINA
SACARA-ONITA ANAI BANTON CRISTINA
SACARA-ONITA OANAI BANTON CRISTINA
TEAHA CARLAI BANTON CRISTINA
TEAHA CARLAI BANTON CRISTINA
CRISTEA RARESI CPAVEL ELENA
TENT STEFANI CPAVEL ELENA
BONE ERICI DIENEI DAVID LAURA
BULC ANDREII DIENEI DAVID LAURA
DUNCA DARIUSI DIENEI DAVID LAURA
OLA ARIANI DIENEI DAVID LAURA
SIME FABIANI DIENEI DAVID LAURA
BACIU ANDAII BSABAU DOINA
CIUCIU ANTONIAII BSABAU DOINA
LEUCEA DENISII BSABAU DOINA
POENARU DAVIDII BSABAU DOINA
POPESCU ANDRAII BSABAU DOINA
RUSU INAII BSABAU DOINA
SARAC CRISTIANII BSABAU DOINA
SERE MATEIII BSABAU DOINA
BATYN CEZARAII DMORLOCAN LUCIANA
CURPAS LAURAII DMORLOCAN LUCIANA
MORLOCAN RAZVANII DMORLOCAN LUCIANA
CORDEA GEORGIANAIII ACODOREAN GABRIELA
COSTRUT IUSTINAIII ACODOREAN GABRIELA
GEGO ALESSIAIII ACODOREAN GABRIELA
PACURAR MIHAIIII ACODOREAN GABRIELA
SARAC MARIAIII ACODOREAN GABRIELA
STOITA ALESIAIII ACODOREAN GABRIELA
URSU MIRUNAIII ACODOREAN GABRIELA
SABAU DRAGOSIII BVONEA LAURA
ARDELEAN RAULIII CPAVEL LAURA
PINTILIE STEFANIAIII CPAVEL LAURA
VIDICAN STEFANIII CPAVEL LAURA
OBOGEANU MARAIV APOP PAMELA
BOJI OCTAVIANIV BCIARNAU ROMELIA
BORZ ALISSAIV CBORZ DIANA
LAZAR ANAIV CBORZ DIANA
VESA ANDREEAIV CBORZ DIANA
CALINESCU GLORIAPregatitoare CFOLTUT RODICA
COROBAN ALEXANDRUPregatitoare CFOLTUT RODICA
PASCA RUXANDRAPregatitoare CFOLTUT RODICA
TOIA SERBANPregatitoare CFOLTUT RODICA
VLADUTU GEORGIAPregatitoare CFOLTUT RODICA

Inapoi la centrele de concurs