Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CARTIS DOMINICI BEANTON CRISTINA
CARTIS DOMINICI BEANTON CRISTINA
CHIRILA SERBANI BEANTON CRISTINA
CHIRILA SERBANI BEANTON CRISTINA
CIURSAS GIULIAI BEANTON CRISTINA
CIURSAS GIULIAI BEANTON CRISTINA
DUMA MIRUNAI BEANTON CRISTINA
DUMA MIRUNAI BEANTON CRISTINA
ILIES AMALIAI BEANTON CRISTINA
ILIES AMALIAI BEANTON CRISTINA
LASCU VICTORI BEANTON CRISTINA
LASCU VICTORI BEANTON CRISTINA
MIHES GIULIAI BEANTON CRISTINA
MIHES GIULIAI BEANTON CRISTINA
POP SOFIAI BEANTON CRISTINA
POP SOFIAI BEANTON CRISTINA
POPA MARIAI BEANTON CRISTINA
POPA MARIAI BEANTON CRISTINA
SACARA-ONITA ANAI BEANTON CRISTINA
SACARA-ONITA OANAI BEANTON CRISTINA
TEAHA CARLAI BEANTON CRISTINA
TEAHA CARLAI BEANTON CRISTINA
CRISTEA RARESI CEPAVEL ELENA
TENT STEFANI CEPAVEL ELENA
BONE ERICI DEIENEI DAVID LAURA
BULC ANDREII DEIENEI DAVID LAURA
DUNCA DARIUSI DEIENEI DAVID LAURA
OLA ARIANI DEIENEI DAVID LAURA
SIME FABIANI DEIENEI DAVID LAURA
BACIU ANDAII BESABAU DOINA
CIUCIU ANTONIAII BESABAU DOINA
LEUCEA DENISII BESABAU DOINA
POENARU DAVIDII BESABAU DOINA
POPESCU ANDRAII BESABAU DOINA
RUSU INAII BESABAU DOINA
SARAC CRISTIANII BESABAU DOINA
SERE MATEIII BESABAU DOINA
BATYN CEZARAII DEMORLOCAN LUCIANA
CURPAS LAURAII DEMORLOCAN LUCIANA
MORLOCAN RAZVANII DEMORLOCAN LUCIANA
CORDEA GEORGIANAIII AECODOREAN GABRIELA
COSTRUT IUSTINAIII AECODOREAN GABRIELA
GEGO ALESSIAIII AECODOREAN GABRIELA
PACURAR MIHAIIII AECODOREAN GABRIELA
SARAC MARIAIII AECODOREAN GABRIELA
STOITA ALESIAIII AECODOREAN GABRIELA
URSU MIRUNAIII AECODOREAN GABRIELA
SABAU DRAGOSIII BEVONEA LAURA
ARDELEAN RAULIII CEPAVEL LAURA
PINTILIE STEFANIAIII CEPAVEL LAURA
VIDICAN STEFANIII CEPAVEL LAURA
OBOGEANU MARAIV AEPOP PAMELA
BOJI OCTAVIANIV BECIARNAU ROMELIA
BORZ ALISSAIV CEBORZ DIANA
LAZAR ANAIV CEBORZ DIANA
VESA ANDREEAIV CEBORZ DIANA
CALINESCU GLORIAPregatitoare CEFOLTUT RODICA
COROBAN ALEXANDRUPregatitoare CEFOLTUT RODICA
PASCA RUXANDRAPregatitoare CEFOLTUT RODICA
TOIA SERBANPregatitoare CEFOLTUT RODICA
VLADUTU GEORGIAPregatitoare CEFOLTUT RODICA
DUNCA PATRICIAIII BIVONEA LAURA
HERING MAIAIII AICODOREAN GABRIELA
OLA RAISAIII BIVONEA LAURA
FLOREA SARAIII CIIPAVEL LAURA
PUSCAS ILINCAIII CIIPAVEL LAURA
MOTOC ROBERTIII EIIBIRES RAMONA
SALA SERGIUIV AIIPOP PAMELA
TARCA RADUIII AIICODOREAN GABRIELA
PANTEA ANDREIIII BIIVONEA LAURA
RUS AYANAIV BIICIARNAU ROMELIA
STANCIU LEONIV BIICIARNAU ROMELIA
MADA MIHAIPregatitoare CIIFOLTUT RODICA
URS EMAPregatitoare CIIFOLTUT RODICA
BRINZAS MIRIAMI AIICURPAS ANA
CADAR OANAI BIIANTON CRISTINA
CADAR OANAI BIIANTON CRISTINA
POP ANDREEAI BIIANTON CRISTINA
POP ANDREEAI BIIANTON CRISTINA
BACIU ALEXANDRUIII AIICODOREAN GABRIELA
BIBART MEDEEAIII BIIVONEA LAURA
LUPUT-VIDICAN ALESSIAIII BIIVONEA LAURA
SCHUL DOMINIKIII CIIPAVEL LAURA
SUCIU GEORGEIII CIIPAVEL LAURA
ELES MARKIII EIIBIRES RAMONA
BIRTA ANNAPregatitoare CIIFOLTUT RODICA
BURTA ALESSIAPregatitoare CIIFOLTUT RODICA
MOCA ANAPregatitoare CIIFOLTUT RODICA
BOLBOSE RUXANDRAPregatitoare DIIRUZSA NATALIA
FILIP ANTONIAPregatitoare DIIRUZSA NATALIA
PLESA LAURAPregatitoare DIIRUZSA NATALIA
SAVA RAULPregatitoare DIIRUZSA NATALIA
STANCA MATEIPregatitoare DIIRUZSA NATALIA
BEKESI PATRICKIV BIIICIARNAU ROMELIA
GIRBA MIHAIIV BIIICIARNAU ROMELIA
PINTEA ANDREIIV BIIICIARNAU ROMELIA
BONTA SOPHIAII DIIIMORLOCAN LUCIANA
DEMIAN CASSIANIII AIIICODOREAN GABRIELA
INDRIES LUCAIII AIIICODOREAN GABRIELA
SIMUT SOPHIAIII AIIICODOREAN GABRIELA
BABA VICTORIII CIIIPAVEL LAURA
SERCHELI VANESAIII CIIIPAVEL LAURA
RAT TARTIA ANDREIIII DIIIJULA IOANA
GYURCSIK DENNISIII EIIIBIRES RAMONA
BORZA PATRICIAPregatitoare CIIIFOLTUT RODICA
POP LUCAPregatitoare CIIIFOLTUT RODICA
ILEA AMELIAIV CIIIBORZ DIANA
DERECICHEI BOGDANI AIIICURPAS ANA
HOFER VICTORI AIIICURPAS ANA
POPA COSMINIV AIIIPOP PAMELA
URSU DAVIDIV BIIICIARNAU ROMELIA
DUCA VICTORI BMANTON CRISTINA
DUCA VICTORI BMANTON CRISTINA
ILEA AMALIAI BMANTON CRISTINA
ILEA AMALIAI BMANTON CRISTINA
ILIES ARMINAI BMANTON CRISTINA
ILIES ARMINAI BMANTON CRISTINA
FERENC AKOSI CMPAVEL ELENA
FICUT MARIAI CMPAVEL ELENA
PETRICA ELENAI CMPAVEL ELENA
STOITA MATEII CMPAVEL ELENA
TODOR MATEII CMPAVEL ELENA
VARADI TUDORI CMPAVEL ELENA
MOS BRIANAII BMSABAU DOINA
DUME DIANAIII AMCODOREAN GABRIELA
MURESAN IULIAIII AMCODOREAN GABRIELA
ARDELEAN ALEXANDRUIII DMJULA IOANA
MARANDIS LUCAIII DMJULA IOANA
SUCIU BOGDANIII DMJULA IOANA
DANILA IORGUIII EMBIRES RAMONA
HARN ERICIII EMBIRES RAMONA
MUT FILIPIII EMBIRES RAMONA
BORZESCU LARISSAIV BMCIARNAU ROMELIA
BUDA TEODORAIV BMCIARNAU ROMELIA
DIACONU TEAIV BMCIARNAU ROMELIA
HODI DRAGOSIV BMCIARNAU ROMELIA
JURCAN INGRIDIV BMCIARNAU ROMELIA
LAZAR CARLAIV BMCIARNAU ROMELIA
SECARA ALESSIAIV BMCIARNAU ROMELIA
TRIPA VLADIV BMCIARNAU ROMELIA
CRET ANDAIV CMBORZ DIANA
ROMAN ARIANAIV CMBORZ DIANA
ANTON BAKO MARAPregatitoare CMFOLTUT RODICA
DOMOCOS ANDREIPregatitoare CMFOLTUT RODICA
OSVAT DARIUSPregatitoare CMFOLTUT RODICA
ALKAYED NURPregatitoare DMRUZSA NATALIA
FERARIU MARAPregatitoare DMRUZSA NATALIA
LET STEFANIAPregatitoare DMRUZSA NATALIA
PASCA SOPHIAPregatitoare DMRUZSA NATALIA
POP MEDEEAPregatitoare DMRUZSA NATALIA
POPOVICIU DIANAPregatitoare DMRUZSA NATALIA
YLMAZ SONYAPregatitoare DMRUZSA NATALIA

Inapoi la centrele de concurs