Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roman
Scoala:Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BULAI DENIS COSTINI CEROMANIUC CRISTINA
BUMBU TUDOR MARIUSI CEROMANIUC CRISTINA
DASCALU DRAGOS ANDREII CEROMANIUC CRISTINA
MARICA UNGUREANU VLAD STEFANI CEROMANIUC CRISTINA
NEGRU MIRUNA IOANAI CEROMANIUC CRISTINA
ONISORU LUCA ALEXANDRUI CEROMANIUC CRISTINA
BUZENCHI RAISA ELENAI EERACHITEANU MARIA MIRABELA
CIOBANU MIRUNA STEFANIAI EERACHITEANU MARIA MIRABELA
BUZDUGAN TEODORAII AEOBREJA CRISTINA
MAIOGAN MIHNEA II AEOBREJA CRISTINA
CIOBANU COSMIN IOAN II EELOGHIN ELENA GIOCONDA
COSTEA ALESIA ELENA II EELOGHIN ELENA GIOCONDA
CRACIUN MIHAI II EELOGHIN ELENA GIOCONDA
DANCAU MEDEEA IUSTINA II EELOGHIN ELENA GIOCONDA
HUTAN LIZUCA II EELOGHIN ELENA GIOCONDA
IVANOV ANA MARIA ALEXANDRAII EELOGHIN ELENA GIOCONDA
NECHITA GEORGIANA STEFANIA II EELOGHIN ELENA GIOCONDA
FALCEANU CODRUTAIV CECIURDEA ELENA LIVIA
DROBOTA IOANA DANIELAIV DENASTASE LUCICA
SUREI STEFANIV DENASTASE LUCICA
Barzila MedeeaPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Constantin MariaPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Jugaru IlincaPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Andries IoanaPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Artenie AndreiPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Chirila IoanaPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Coman ElenaPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Fecioru AndreiPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Hanganu MaraPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Husariu SofiaPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
Talmacel AlexandruPregatitoare AESORLESCU CRISTINA
BALASCA ANAMARIAPregatitoare BEMOROSANU CARMEN CORINA
Oprea Sabina ElenaPregatitoare BEMOROSANU CARMEN CORINA
Serediuc Ovidiu StefanPregatitoare BEMOROSANU CARMEN CORINA
Staicu Alessia TeodoraPregatitoare BEMOROSANU CARMEN CORINA
Stirbu Amalia ElenaPregatitoare BEMOROSANU CARMEN CORINA
Ureche MelaniaPregatitoare BEMOROSANU CARMEN CORINA
DUMEA ADELINA Pregatitoare CEHUTAN ANA GEANINA
DUMITRU DARIAPregatitoare CEHUTAN ANA GEANINA
HARIB ANASTASIAPregatitoare CEHUTAN ANA GEANINA
IORDACHIOAIE ARIANA Pregatitoare CEHUTAN ANA GEANINA
STOICA ALEXANDRUPregatitoare CEHUTAN ANA GEANINA
GRIGORE MARIA EMILIAIV DINASTASE LUCICA
GRIGORE MARIA EMILIAIV DINASTASE LUCICA
MANOLACHE MARTIN EDUARDIV DINASTASE LUCICA
BLANARU CRINAII EILOGHIN ELENA GIOCONDA
MIHAILA MARIA BEATRICE II EILOGHIN ELENA GIOCONDA
OLARIU IOANA ALEXANDRA II EILOGHIN ELENA GIOCONDA
PASCAL DARIA IOANAIV CICIURDEA ELENA LIVIA
ADASCALITEI MATEI Pregatitoare CIHUTAN ANA GEANINA
LEONATU SONIA Pregatitoare CIHUTAN ANA GEANINA
NISTOR SORIN Pregatitoare CIHUTAN ANA GEANINA
BULHAC ELIAS LUCAIV DIINASTASE LUCICA
URSU ANA MARIAIV DIINASTASE LUCICA
Mihalache MedeeaPregatitoare AIISORLESCU CRISTINA
Maes AmeliaPregatitoare AIISORLESCU CRISTINA
Stoica StefanPregatitoare AIISORLESCU CRISTINA
Leahu Delia MariaPregatitoare BIIMOROSANU CARMEN CORINA
Nita AlinaPregatitoare BIIMOROSANU CARMEN CORINA
JITARU STEFANPregatitoare CIIHUTAN ANA GEANINA
LIUREA ALEXANDRUI CIIROMANIUC CRISTINA
LUCA ELENA KARINAI CIIROMANIUC CRISTINA
LEONATU ROBERTAII AIIOBREJA CRISTINA
RACHIERU MARIA ADELINAII AIIOBREJA CRISTINA
ROSU SMARANDA II AIIOBREJA CRISTINA
NICA DARIUS CRISTIAN II EIILOGHIN ELENA GIOCONDA
CHELMU ANDREEA BIANCAIV CIICIURDEA ELENA LIVIA
STANICA ERIC MIHAIIV CIICIURDEA ELENA LIVIA
BORDEI-LAIU ECATERINAIV DIINASTASE LUCICA
ENACHE COSMIN DANIELIV DIINASTASE LUCICA
IRIMIEA DENISA ANDREIAIV DIINASTASE LUCICA
Munteanu IoanaPregatitoare AIISORLESCU CRISTINA
Popescu DavidPregatitoare AIISORLESCU CRISTINA
Rosu DariaPregatitoare AIISORLESCU CRISTINA
Jitaru Ichimas Maria SorinaPregatitoare BIIMOROSANU CARMEN CORINA
Stoian Rafael GabrielPregatitoare BIIMOROSANU CARMEN CORINA
Stoian Rafael GabrielPregatitoare BIIMOROSANU CARMEN CORINA
BAETANU ELIANA Pregatitoare CIIHUTAN ANA GEANINA
DAMOC MARAPregatitoare CIIHUTAN ANA GEANINA
STANCIU COSMIN Pregatitoare CIIHUTAN ANA GEANINA
MOROSANU SEBASTIAN MIHAI ALEXANDRUIV DIIINASTASE LUCICA
TUDOSE LAURAII EIIILOGHIN ELENA GIOCONDA
Doru SaraPregatitoare AIIISORLESCU CRISTINA
Prisacaru DariusPregatitoare AIIISORLESCU CRISTINA
Samson CosminaPregatitoare AIIISORLESCU CRISTINA
CHIRIAC SONIA Pregatitoare CIIIHUTAN ANA GEANINA
IORDANESCU DARIA TEODORAI CMROMANIUC CRISTINA
MIHAI MALINA ELENAI CMROMANIUC CRISTINA
ANGHELUTA ALEXANDRU MADALINI EMRACHITEANU MARIA MIRABELA
DORNESCU REBECA IOANAI EMRACHITEANU MARIA MIRABELA
ROCA VICTORI EMRACHITEANU MARIA MIRABELA
BURA CODRINII AMOBREJA CRISTINA
CAPRARU SERBANII AMOBREJA CRISTINA
IOVU GEORGIANAII AMOBREJA CRISTINA
MIRT ANDREIII AMOBREJA CRISTINA
RADU ANDREIII AMOBREJA CRISTINA
STEFANESCU STEFANII AMOBREJA CRISTINA
TACAL DARIAII AMOBREJA CRISTINA
TANARU NICHOLASII AMOBREJA CRISTINA
Sofrone LorenaII DMUrsarescu Mihaela
ANTONIE VICTOR IOAN II EMLOGHIN ELENA GIOCONDA
STRATULAT MATEIIV DMNASTASE LUCICA
VAMANU STEFAN DANIELIV DMNASTASE LUCICA
Popovici IoanaPregatitoare AMSORLESCU CRISTINA
Cojocariu DavidPregatitoare AMSORLESCU CRISTINA
CIOBANU ANCA MARIAPregatitoare BMMOROSANU CARMEN CORINA
Ivan Laura IoanaPregatitoare BMMOROSANU CARMEN CORINA
Ivan Laura IoanaPregatitoare BMMOROSANU CARMEN CORINA
Lichentanu Carina GabrielaPregatitoare BMMOROSANU CARMEN CORINA
Stan LucaPregatitoare BMMOROSANU CARMEN CORINA
Stoleru Sara EleonorPregatitoare BMMOROSANU CARMEN CORINA
BARCAN GABRIELPregatitoare CMHUTAN ANA GEANINA
MOROSANU ANA SOFIA Pregatitoare CMHUTAN ANA GEANINA
POPA ALEXANDRU Pregatitoare CMHUTAN ANA GEANINA

Inapoi la centrele de concurs