Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Liceul Tehnologic Spiru Haret
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANDRITOI AMALIAI A95MIHAIASA CRISTINA
MITITELU MIRCEAI A95MIHAIASA CRISTINA
SARATEANU RANII A95MIHAIASA CRISTINA
AILINCUTEI SOFIAI A90MIHAIASA CRISTINA
CIUBOTARU DARIAI A90MIHAIASA CRISTINA
GRASU MIHNEAI A90MIHAIASA CRISTINA
HIZAN ILINCAI A85MIHAIASA CRISTINA
NECHITA TEODORAI A85MIHAIASA CRISTINA
TARANU ALEXIAI A85MIHAIASA CRISTINA
CALUGARU BIANCAI A80MIHAIASA CRISTINA
CONSTANTIN IRISI A80MIHAIASA CRISTINA
MANEA SOFIAI A80MIHAIASA CRISTINA
MIHUT CALINI A80MIHAIASA CRISTINA
SECHEL PAULI A80MIHAIASA CRISTINA
STANGU CLARAI A80MIHAIASA CRISTINA
ASAVEI-ANUSCA SOFIAI A75MIHAIASA CRISTINA
COSCODAN COSMINAI A75MIHAIASA CRISTINA
ROTARU DARIUSI A75MIHAIASA CRISTINA
LAIU ARIANAI A70MIHAIASA CRISTINA
RUSU MATEII A70MIHAIASA CRISTINA
MATIES EVAI B85MIHALACHE CAMELIA
COLOBANEA RADUI B73MIHALACHE CAMELIA
TUTUIANU DAVIDI B72MIHALACHE CAMELIA
ANA ILINCAI B67MIHALACHE CAMELIA
VAIDEANU DRAGOSI B67MIHALACHE CAMELIA
CAEA LARISAI BParticipantMIHALACHE CAMELIA
HIRTAN LEONARDI BParticipantMIHALACHE CAMELIA
STAHIE ERICI BParticipantMIHALACHE CAMELIA
DANILA ANDRAI BParticipantMIHALACHE CAMELIA
ATUDOREI ADRIANI BParticipantMIHALACHE CAMELIA
TABREAN PATRICIAI BParticipantMIHALACHE CAMELIA
GHEORGHE VALENTINI BParticipantMIHALACHE CAMELIA
MOGA LAVINIA SARAI C95ACSINTE ALINA
MOTFOLEA IONUT ANDREII C85ACSINTE ALINA
UNGURIANU MARIAI C85ACSINTE ALINA
GOCIU AMALIAI C80ACSINTE ALINA
CIOCOIU STEFANII B100MEHEDINT LUCIA
ILIE DARIAII B100MEHEDINT LUCIA
DUMITRASCU GABRIELII B95MEHEDINT LUCIA
BOANGIU-SUCIOAEA LAVINIAII B90MEHEDINT LUCIA
CHELARU AGNESII B90MEHEDINT LUCIA
PUIU REMUSII B90MEHEDINT LUCIA
STAHE ANDREEAII B90MEHEDINT LUCIA
TOPCIU GIORGIAII B90MEHEDINT LUCIA
ACHIRITOAEI RARESII B80MEHEDINT LUCIA
GAINA NICKOLASII B80MEHEDINT LUCIA
CIUPERCA MATEIII B70MEHEDINT LUCIA
IONICA MATEIII B70MEHEDINT LUCIA
VAIDEANU VICTORIII A98CRUSITU IULIANA
TUTUIANU RARESIII A96CRUSITU IULIANA
BUCUR IOANAIII A95CRUSITU IULIANA
LUPEI ANAIII A95CRUSITU IULIANA
POPA DAVIDIII A95CRUSITU IULIANA
MOROIU CRISTIANIII A94CRUSITU IULIANA
NENCIU VICTORIAIII A94CRUSITU IULIANA
MIHAILA IULIAIII A92CRUSITU IULIANA
NISTOR SIMONAIII A92CRUSITU IULIANA
CERCEL BIANCAIII A91CRUSITU IULIANA
SIMIONESCU VANESSAIII A91CRUSITU IULIANA
AFLOAREI PETRUIII A90CRUSITU IULIANA
TATU IOANAIII A88CRUSITU IULIANA
DEDITA STEFANIII A85CRUSITU IULIANA
Prisacaruta AlessiaIII B92Tarita Luminita
Dascalescu FlorinIII B86Tarita Luminita
Mititelu StefanIII B82Tarita Luminita
Ghinet AlexiaIII B81Tarita Luminita
Ionita DariaIII B77Tarita Luminita
Irimiea AlexandruIII B76Tarita Luminita
Popescu AlesiaIII B76Tarita Luminita
Grasu AdrianIII B75Tarita Luminita
Diacon DavidIII B73Tarita Luminita
AIOANEI ALBERTIV A100PINTILIE ELENA
BURUIANA NARCISIV A100PINTILIE ELENA
GIROVANU ANDREEAIV A100PINTILIE ELENA
LAZAR ROBERTIV A100PINTILIE ELENA
MARIUTA TUDORIV A100PINTILIE ELENA
TARANU ANASTASIAIV A100PINTILIE ELENA
MURARIU ANDREIIV A98PINTILIE ELENA
DANAILA MADALINAIV A96PINTILIE ELENA
OCNEANU GABRIELAIV A96PINTILIE ELENA
ROTARU BIANCAIV A94PINTILIE ELENA
MANOLIU TEODORIV A90PINTILIE ELENA
RINALDI CAMELIAIV A90PINTILIE ELENA
IORDACHE FLORINIV A85PINTILIE ELENA
POPA RADUIV A85PINTILIE ELENA
TODERASC DENISIV A85PINTILIE ELENA
ALAMAIE ELENAIV A80PINTILIE ELENA
TITAN KEVINIV A80PINTILIE ELENA
Murariu Bogdan IV B95Cozma Mona
Murariu DragosIV B95Cozma Mona
Samson StefanIV B95Cozma Mona
Sechelaru DenisIV B95Cozma Mona
Budis IngridIV B90Cozma Mona
Laszlo MagdaIV B90Cozma Mona
Adascalitei Grasu Gabriela DanielaIV B85Cozma Mona
Horodniceanu StefanIV B85Cozma Mona
Ivanov Alexandru PaulIV B85Cozma Mona
Barna DenisaIV B80Cozma Mona
Puiu DeliaIV B80Cozma Mona
Ailincutei DavidIV B70Cozma Mona
Cretu DariaIV B70Cozma Mona
Fargetta AdrianoIV B70Cozma Mona
Mihut DianaIV B70Cozma Mona
Sticea IlincaIV B70Cozma Mona
ANTAL ECATERINA IUSTINAPregatitoare B100Anton Cristina
COLESNIUC BIANCAPregatitoare B100Anton Cristina
COSTIN SARAPregatitoare B100Anton Cristina
DANILIU BIANCA DARIAPregatitoare B100Anton Cristina
IGNATOVICI LAZAR MIHAEL VIORELPregatitoare B100Anton Cristina
LAMATIC DUMITRU OCTAVIANPregatitoare B100Anton Cristina
NEAGU IOANA MEDEEAPregatitoare B100Anton Cristina
PAHONI CRISTIANPregatitoare B100Anton Cristina
SERBAN ECATERINAPregatitoare B100Anton Cristina
PLOAIE AMELIA ANDREEAPregatitoare B98Anton Cristina
VELICHI CARLA ELENAPregatitoare B98Anton Cristina
NENCIU SARA MARIAPregatitoare B96Anton Cristina
AMARIEI MARIA ADELINAPregatitoare B95Anton Cristina
BALAU BIANCAPregatitoare B95Anton Cristina
GODJA LUCA ANDREIPregatitoare B95Anton Cristina
GUDULA IOANA DARINAPregatitoare B95Anton Cristina
PIPAU TEONA ELENAPregatitoare B95Anton Cristina
URSAN TEODORAPregatitoare B95Anton Cristina
AMIHaILESEI ANDREI DARIUSPregatitoare B93Anton Cristina
HUMA IOANA CRISTIANAPregatitoare B89Anton Cristina
NISTOR NECTARIE VLADPregatitoare B87Anton Cristina
PADURARU IOANA MARIAPregatitoare B85Anton Cristina
BUDAU SOFIA MARIAPregatitoare B84Anton Cristina
BOBOC ALESSIA MARIAPregatitoare B83Anton Cristina
PAVAL THEODORAPregatitoare B83Anton Cristina

Inapoi la centrele de concurs