Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Liceul Tehnologic Spiru Haret
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOCOIU STEFANII BEMEHEDINT LUCIA
ILIE DARIAII BEMEHEDINT LUCIA
AIOANEI ALBERTIV AEPINTILIE ELENA
BURUIANA NARCISIV AEPINTILIE ELENA
GIROVANU ANDREEAIV AEPINTILIE ELENA
LAZAR ROBERTIV AEPINTILIE ELENA
MARIUTA TUDORIV AEPINTILIE ELENA
TARANU ANASTASIAIV AEPINTILIE ELENA
ANTAL ECATERINA IUSTINAPregatitoare BEAnton Cristina
COLESNIUC BIANCAPregatitoare BEAnton Cristina
COSTIN SARAPregatitoare BEAnton Cristina
DANILIU BIANCA DARIAPregatitoare BEAnton Cristina
IGNATOVICI LAZAR MIHAEL VIORELPregatitoare BEAnton Cristina
LAMATIC DUMITRU OCTAVIANPregatitoare BEAnton Cristina
NEAGU IOANA MEDEEAPregatitoare BEAnton Cristina
PAHONI CRISTIANPregatitoare BEAnton Cristina
SERBAN ECATERINAPregatitoare BEAnton Cristina
VAIDEANU VICTORIII AICRUSITU IULIANA
MURARIU ANDREIIV AIPINTILIE ELENA
PLOAIE AMELIA ANDREEAPregatitoare BIAnton Cristina
VELICHI CARLA ELENAPregatitoare BIAnton Cristina
TUTUIANU RARESIII AIICRUSITU IULIANA
DANAILA MADALINAIV AIIPINTILIE ELENA
OCNEANU GABRIELAIV AIIPINTILIE ELENA
NENCIU SARA MARIAPregatitoare BIIAnton Cristina
ANDRITOI AMALIAI AIIMIHAIASA CRISTINA
MITITELU MIRCEAI AIIMIHAIASA CRISTINA
SARATEANU RANII AIIMIHAIASA CRISTINA
MOGA LAVINIA SARAI CIIACSINTE ALINA
DUMITRASCU GABRIELII BIIMEHEDINT LUCIA
BUCUR IOANAIII AIICRUSITU IULIANA
LUPEI ANAIII AIICRUSITU IULIANA
POPA DAVIDIII AIICRUSITU IULIANA
Murariu Bogdan IV BIICozma Mona
Murariu DragosIV BIICozma Mona
Samson StefanIV BIICozma Mona
Sechelaru DenisIV BIICozma Mona
AMARIEI MARIA ADELINAPregatitoare BIIAnton Cristina
BALAU BIANCAPregatitoare BIIAnton Cristina
GODJA LUCA ANDREIPregatitoare BIIAnton Cristina
GUDULA IOANA DARINAPregatitoare BIIAnton Cristina
PIPAU TEONA ELENAPregatitoare BIIAnton Cristina
URSAN TEODORAPregatitoare BIIAnton Cristina
MOROIU CRISTIANIII AIIICRUSITU IULIANA
NENCIU VICTORIAIII AIIICRUSITU IULIANA
ROTARU BIANCAIV AIIIPINTILIE ELENA
AMIHaILESEI ANDREI DARIUSPregatitoare BIIIAnton Cristina
MIHAILA IULIAIII AIIICRUSITU IULIANA
NISTOR SIMONAIII AIIICRUSITU IULIANA
Prisacaruta AlessiaIII BIIITarita Luminita
CERCEL BIANCAIII AIIICRUSITU IULIANA
SIMIONESCU VANESSAIII AIIICRUSITU IULIANA
AILINCUTEI SOFIAI AMMIHAIASA CRISTINA
CIUBOTARU DARIAI AMMIHAIASA CRISTINA
GRASU MIHNEAI AMMIHAIASA CRISTINA
BOANGIU-SUCIOAEA LAVINIAII BMMEHEDINT LUCIA
CHELARU AGNESII BMMEHEDINT LUCIA
PUIU REMUSII BMMEHEDINT LUCIA
STAHE ANDREEAII BMMEHEDINT LUCIA
TOPCIU GIORGIAII BMMEHEDINT LUCIA
AFLOAREI PETRUIII AMCRUSITU IULIANA
MANOLIU TEODORIV AMPINTILIE ELENA
RINALDI CAMELIAIV AMPINTILIE ELENA
Budis IngridIV BMCozma Mona
Laszlo MagdaIV BMCozma Mona

Inapoi la centrele de concurs