Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Scoala Gimnaziala Lucian Blaga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Macarie CristianI AEAndreica Anita
Pop MateiI AEAndreica Anita
Ungur StefaniaI AEAndreica Anita
Topan LucaI DESasaran Irina
Cionca MadalinaII CEPopisteanu Lavinia
Mandrusca AndreiII CEPopisteanu Lavinia
Sasaran IonutII CEPopisteanu Lavinia
Tuns PatrikII CEPopisteanu Lavinia
Lucian NataliaII DEDragos Dorina
Rotar GeorgeII DEDragos Dorina
Forizs DavidI DISasaran Irina
Ciulavu Teodora FlaviaI DISasaran Irina
Cata TeodorII AIArdelean Alina
Oros VladimirII AIArdelean Alina
Silaghi RaresII AIArdelean Alina
Ciubotariu CarlaII CIPopisteanu Lavinia
Viman EmanueleII CIPopisteanu Lavinia
Pop TudorI AIIAndreica Anita
Ardelean Iulia MariaI DIISasaran Irina
Balogh DavidI DIISasaran Irina
Moldovan Natasha CristinaI DIISasaran Irina
Pop Luca AlexandruI DIISasaran Irina
Tifor AnaI DIISasaran Irina
Achim IoanII AIIArdelean Alina
Buzura PatriciaI AIIAndreica Anita
Palincas SabinaI AIIAndreica Anita
Cret Alexandru MihaiI DIISasaran Irina
Satmari MaraI DIISasaran Irina
Guran MaraII DIIDragos Dorina
Bodnar IoanaI AIIIAndreica Anita
Ghita Mihai BogdanI DIIISasaran Irina
Halasz IuliaI DIIISasaran Irina
Pustai Razvan AndreiI DIIISasaran Irina
Man LucaII CIIIPopisteanu Lavinia
Ciobancan-Demian David HoratiuI DIIISasaran Irina
Mahalean AlexandraII CIIIPopisteanu Lavinia
Pascuta IuliaII CIIIPopisteanu Lavinia
Oltean Carla StefaniaI DIIISasaran Irina
Bonte IustinI AMAndreica Anita
Breban VladI AMAndreica Anita
Coc MateiI AMAndreica Anita
Costin AndreeaI AMAndreica Anita
Golena DariusI AMAndreica Anita
Lupse PatriciaI AMAndreica Anita
Nan LucaI AMAndreica Anita
Stetcu GeorgeI AMAndreica Anita
Strebeli RaulI AMAndreica Anita
Toma StefanI AMAndreica Anita
Ichim AndreiI DMSasaran Irina
Mois Raisa ArianaI DMSasaran Irina
Revan Maria Claudia I DMSasaran Irina
Rus MariaI DMSasaran Irina
Viman Teodora MariaI DMSasaran Irina
Strimb SabinaII AMArdelean Alina
Muresan RaduII DMDragos Dorina
Ruja CezarIV BMPetcas Delia
Achim StefaniaIV DMArdelean Nina

Inapoi la centrele de concurs