Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Sf.Grigorie Teologul
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALEXANDRU BIANCA IOANAI A100TAPU VALERICA
BACIU ALEXANDRU DAVIDI A100TAPU VALERICA
BERCEA ANDREII A100TAPU VALERICA
BERCEA FLAVIUSI A100TAPU VALERICA
GRIGORAS DAVID CRISTIANI A100TAPU VALERICA
HRISTACHE GABRIELI A100TAPU VALERICA
MIZDREA MATEI ALEXANDRUI A100TAPU VALERICA
MORARU ANDREEA MONICAI A100TAPU VALERICA
NEDELCU TUDOR GABRIELI A100TAPU VALERICA
SIRBU REBECA IOANAI A100TAPU VALERICA
VELICHI GIULIA ANISIAI A100TAPU VALERICA
BLAGOCI ANDREEA ALEXANDRAI A95TAPU VALERICA
IORDACHE MARIA ALEXANDRAI A95TAPU VALERICA
OLARIU DARIUS ANDREII A95TAPU VALERICA
TUDORACHE PETRUI A95TAPU VALERICA
ANGHELUTA BOGDAN CONSTANTINI A90TAPU VALERICA
ATANASOV DRAGOS ANDREII A90TAPU VALERICA
BRATU ANDREEA DANIELAI A90TAPU VALERICA
PLACINTA MATEI DANIELI A90TAPU VALERICA
ZAMFIR YASMINA ADRIANAI A90TAPU VALERICA
ABALASEI DELIA ELENAI A85TAPU VALERICA
POCRIS ROBERT GABRIELI A85TAPU VALERICA
DRETCANU JENIFERI A81TAPU VALERICA
BUCUR CRISTIANI A80TAPU VALERICA
LEPADATU ANTONIA FRANCESCAI A80TAPU VALERICA
SANDU DIANA MARIAI A75TAPU VALERICA
LEPADATU DELIA ELENAI A72TAPU VALERICA
IVASCU ELENA ADRIANAI A70TAPU VALERICA
MIHALCEA DAVID JEFFREYI A65TAPU VALERICA
GHENEA DENIS GEORGEI A62TAPU VALERICA
BALAN TEODORA II B95ZLATAN RODICA
BUCSA ALEXIA TEODORAII B90ZLATAN RODICA
DASCALESCU ELENA ALINAII B85ZLATAN RODICA
VANGHELE SELENAII B85ZLATAN RODICA
CHIRICA MARIAII B80ZLATAN RODICA
VANGHELE DELIAII B80ZLATAN RODICA
BURUIANA EDUARD CRISTIANII B70ZLATAN RODICA
RADUCANU SORIN CRISTIANII B70ZLATAN RODICA
SERBAN ANA MARIAII B70ZLATAN RODICA
VASILACHI EMMA ELENAII B70ZLATAN RODICA
IONICA EDUARD MIHAIIII A100Nour Maria
IONICA KEVIN GABRIELIII A100Nour Maria
NICA ROXANA LIVIAIII A100Nour Maria
STATE ALEXANDRUIII A100Nour Maria
BUHUTA CRISTINA ALEXANDRAIII A95Nour Maria
GHENEA ANDRAIII A95Nour Maria
IVANOV ANASTASIA GEORGIANAIII A95Nour Maria
PASCU ANDREEAIII A95Nour Maria
DRAGOMIR DRAGOS MIREL III A90Nour Maria
GHEORGHE IANIS III A90Nour Maria
STROIE MARIO CRISTIANIII A90Nour Maria
CIOBANU ANDREI CRISTIANIII A88Nour Maria
BRASOV COSMINA III A85Nour Maria
BERLEA ANDREEA IULIAIII A80Nour Maria
BRADEA MARIO III A80Nour Maria
MIHALACHE DENISA IOANAIII A80Nour Maria
OVIDENIE LIVIA DUMITRAIII A80Nour Maria
ROMAN DENISA REBECAIII A80Nour Maria
CRISTEA ROBERT STEFAN III A70Nour Maria

Inapoi la centrele de concurs