Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.26
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Nechifor Jessica MonicaI A100Codreanu Alexandra
Paraifan Bianca IoanaI A87Codreanu Alexandra
Urduza Clara StefaniaI A80Codreanu Alexandra
Jitca Gabriela DorinaI A77Codreanu Alexandra
Tarziu CarmenI A75Codreanu Alexandra
Mitea Maria MedeeaI A74Codreanu Alexandra
Arabadji StefanI A68Codreanu Alexandra
Ghemus Robert AndreiI A68Codreanu Alexandra
Sindilaru Rares MihaiI A67Codreanu Alexandra
Paraipan Bogdan AndreiI A65Codreanu Alexandra
Sindilaru Gabriela RianaI A65Codreanu Alexandra
Micu Maria AlexandraI A61Codreanu Alexandra
Garit ElyseI AParticipantCodreanu Alexandra
Grigoras Andreea IoanaI AParticipantCodreanu Alexandra
Soloviev BogdanI AParticipantCodreanu Alexandra
Chiras Eric SebastianI AParticipantCodreanu Alexandra
Fasola Darius IulianI AParticipantCodreanu Alexandra
Tampu Sabina AndreeaI AParticipantCodreanu Alexandra
Roman DariusI AParticipantCodreanu Alexandra
Chelbasu Vlad FlorinI AParticipantCodreanu Alexandra
Savu Vlad SebastianI AParticipantCodreanu Alexandra
Boldeanu Roberta IoanaI AParticipantCodreanu Alexandra
Dinu Valentin IulianI AParticipantCodreanu Alexandra
Garboiu AndreeaI AParticipantCodreanu Alexandra
Buzea Cristina MariaI AParticipantCodreanu Alexandra
Mitu Luca ParaschivI AParticipantCodreanu Alexandra
Georgescu AndreiI AParticipantCodreanu Alexandra
Neculau Rares AndreiIII A100Geles Constanta
Negara Ioana TheodoraIII A95Geles Constanta
Parvu Luca IanisIII A95Geles Constanta
Orac Daria IoanaIII A93Geles Constanta
Cosma SebastianIII A90Geles Constanta
Dragomirescu Liviu DanielIII A90Geles Constanta
Ion AntoniaIII A90Geles Constanta
Kesler AlexandraIII A90Geles Constanta
Pamfil Tudor AlexandruIII A90Geles Constanta
Scarlat DenisIII A90Geles Constanta
Bichinet Vlad CristianIII A85Geles Constanta
Maftei LaviniaIII A85Geles Constanta
Marin BeatriceIII A85Geles Constanta
Palade AliceIII A85Geles Constanta
Nedelcu Laura MariaIII A80Geles Constanta
Neagu Ruxandra ParaschivaIII A75Geles Constanta
Tudose Andreea MihaelaIII A66Geles Constanta
Busila MariaIII B100Tanase Jenica
Furdui AnamariaIII B100Tanase Jenica
Kesler Andra ElisabetaIII B99Tanase Jenica
Iliescu AdrianaIII B97Tanase Jenica
Poneci IoanaIII B97Tanase Jenica
Rotaru Teodora DanielaIII B97Tanase Jenica
Bourceanu Alexandra IoanaIII B94Tanase Jenica
Avram Sabina AndreeaIII B91Tanase Jenica
Ifrosa Cristian SocrateIII B91Tanase Jenica
Mocanel Cristiana NicoletaIII B91Tanase Jenica
Biliac EduardIII B90Tanase Jenica
Broatic Luca MariusIII B88Tanase Jenica
Toma SebastianIII B85Tanase Jenica
Gheorghiu Andreea RalucaIII B84Tanase Jenica
Garlescu Mihnea BogdanIII B82Tanase Jenica
Mocanu Radu AlexandruIII B82Tanase Jenica
Moisei Mirela IoanaIII B82Tanase Jenica
Carsote IustinIII B81Tanase Jenica
Dragan DariaIII B78Tanase Jenica
Basalic SofiaIII B76Tanase Jenica
Lungeanu BeatriceIII B76Tanase Jenica
Lupu StefanIII B76Tanase Jenica
Wenczel AlexandruIII B76Tanase Jenica
Munteanu EricIII B75Tanase Jenica
Nastase FlavianIII B75Tanase Jenica
Miron StelianIV A98Neculai Viorica
Nechita BogdanIV A90Neculai Viorica
Prodrom LucaIV A90Neculai Viorica
Ispas CristinaIV A85Neculai Viorica
Hornet ClaudiuIV A80Neculai Viorica
Stan SilviaIV A80Neculai Viorica
Tentiuc IanisIV A80Neculai Viorica
Zain MadalinaIV A80Neculai Viorica
Peker LalesIV A75Neculai Viorica
Feraru AlbertIV A73Neculai Viorica
Craciun EmiliaIV A60Neculai Viorica
Ilcaci LeonardIV B100Panaite Claudia
Grozdea TraianIV B96Panaite Claudia
Aplugaritei MateiIV B92Panaite Claudia
Domniteanu AndreeaIV B92Panaite Claudia
Beligan StefanIV B80Panaite Claudia
Bohorodita CrinaIV B80Panaite Claudia
Boldeanu NectariaIV B80Panaite Claudia
Bordeianu LarisaIV B80Panaite Claudia
Misu AndreiIV B80Panaite Claudia
Tonita IoanaIV B80Panaite Claudia
Chiru MariaPregatitoare B100Maizel Irina
Constantin DavidPregatitoare B100Maizel Irina
Enache BiancaPregatitoare B100Maizel Irina
Fecioru Marinescu MateiPregatitoare B100Maizel Irina
Frunza DragosPregatitoare B100Maizel Irina
Gidoiu TiberiuPregatitoare B100Maizel Irina
Ivascu MirunaPregatitoare B100Maizel Irina
Lefter EvaPregatitoare B100Maizel Irina
Macovei StefaniaPregatitoare B100Maizel Irina
Mitu MariaPregatitoare B100Maizel Irina
Orac DragosPregatitoare B100Maizel Irina
Palade AndraPregatitoare B100Maizel Irina
Racovita RaresPregatitoare B100Maizel Irina
Reti RaresPregatitoare B100Maizel Irina
Savin EvaPregatitoare B100Maizel Irina
Stefanescu LauraPregatitoare B100Maizel Irina
Tabacaru TamaraPregatitoare B100Maizel Irina
Zein EdwardPregatitoare B100Maizel Irina
Gotca SebastianPregatitoare B97Maizel Irina
Gradinaru EmmaPregatitoare B97Maizel irina
Gradinaru EmmaPregatitoare B97Maizel irina
Hotnog BeatricePregatitoare B95Maizel Irina
Silvestru MarinPregatitoare B90Maizel Irina
Bordeianu StefanPregatitoare B85Maizel Irina
Vasilache MariaPregatitoare B85Maizel Irina
Bilea LaurentiuPregatitoare B80Maizel Irina
Mustache AndreiPregatitoare B80Maizel Irina
Dim RaresPregatitoare B70Maizel Irina

Inapoi la centrele de concurs