Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.26
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Nechifor Jessica MonicaI AECodreanu Alexandra
Neculau Rares AndreiIII AEGeles Constanta
Busila MariaIII BETanase Jenica
Furdui AnamariaIII BETanase Jenica
Ilcaci LeonardIV BEPanaite Claudia
Chiru MariaPregatitoare BEMaizel Irina
Constantin DavidPregatitoare BEMaizel Irina
Enache BiancaPregatitoare BEMaizel Irina
Fecioru Marinescu MateiPregatitoare BEMaizel Irina
Frunza DragosPregatitoare BEMaizel Irina
Gidoiu TiberiuPregatitoare BEMaizel Irina
Ivascu MirunaPregatitoare BEMaizel Irina
Lefter EvaPregatitoare BEMaizel Irina
Macovei StefaniaPregatitoare BEMaizel Irina
Mitu MariaPregatitoare BEMaizel Irina
Orac DragosPregatitoare BEMaizel Irina
Palade AndraPregatitoare BEMaizel Irina
Racovita RaresPregatitoare BEMaizel Irina
Reti RaresPregatitoare BEMaizel Irina
Savin EvaPregatitoare BEMaizel Irina
Stefanescu LauraPregatitoare BEMaizel Irina
Tabacaru TamaraPregatitoare BEMaizel Irina
Zein EdwardPregatitoare BEMaizel Irina
Kesler Andra ElisabetaIII BITanase Jenica
Miron StelianIV AINeculai Viorica
Iliescu AdrianaIII BIITanase Jenica
Poneci IoanaIII BIITanase Jenica
Rotaru Teodora DanielaIII BIITanase Jenica
Gotca SebastianPregatitoare BIIMaizel Irina
Gradinaru EmmaPregatitoare BIIMaizel irina
Gradinaru EmmaPregatitoare BIIMaizel irina
Grozdea TraianIV BIIPanaite Claudia
Negara Ioana TheodoraIII AIIGeles Constanta
Parvu Luca IanisIII AIIGeles Constanta
Hotnog BeatricePregatitoare BIIMaizel Irina
Bourceanu Alexandra IoanaIII BIIITanase Jenica
Orac Daria IoanaIII AIIIGeles Constanta
Aplugaritei MateiIV BIIIPanaite Claudia
Domniteanu AndreeaIV BIIIPanaite Claudia
Avram Sabina AndreeaIII BIIITanase Jenica
Ifrosa Cristian SocrateIII BIIITanase Jenica
Mocanel Cristiana NicoletaIII BIIITanase Jenica
Cosma SebastianIII AMGeles Constanta
Dragomirescu Liviu DanielIII AMGeles Constanta
Ion AntoniaIII AMGeles Constanta
Kesler AlexandraIII AMGeles Constanta
Pamfil Tudor AlexandruIII AMGeles Constanta
Scarlat DenisIII AMGeles Constanta
Biliac EduardIII BMTanase Jenica
Nechita BogdanIV AMNeculai Viorica
Prodrom LucaIV AMNeculai Viorica
Silvestru MarinPregatitoare BMMaizel Irina

Inapoi la centrele de concurs