Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Grosu SerenaII A90Ciubotaru Florica
Plaesanu Daria MariaII A90Ciubotaru Florica
Popescu Stella MihaelaII A90Ciubotaru Florica
Melcea AndradaII B100Szente Cristina
Boicu SorinII B95Szente Cristina
Gheorghe IoanaII B90Szente Cristina
Munteanu MihaiII B70Szente Cristina
Besnea CrisianII B65Szente Cristina
Manole BiancaIII A100Untaru Elena
Zbranca IrisIII A100Untaru Elena
Radu AndreiIII A95Untaru Elena
Crisan VladIII A93Untaru Elena
Musoiu Marius MarianIII B100Macu Iuliana
Ochesel JasmineIII B95Macu Iuliana
Balcaza MihailIII B90Macu Iuliana
BUDIS IONELAIII B90Macu Iuliana
Serban RebecaIII B90Macu Iuliana
BAJENARU DENISAIII B80Macu Iuliana
ENE DELIAIII B75Macu Iuliana
CONSTANTIN ANDREEAIII B73Macu Iuliana
BUCUR ROMINAIII B65Macu Iuliana
PAUN STEFANIAIII B60Macu Iuliana
MUNTEANU ALEXIAIII BParticipantMacu Iuliana
Bogdan TeodorIV A100Ignat Mihaela
Bozu ElenaIV A100Ignat Mihaela
Bozu GeorgeIV A100Ignat Mihaela
IonescuMadalinaIV A100Ignat Mihaela
Didin Isabel IV A85Ignat Mihaela
Ghita IulianIV A84Ignat Mihaela
Dumbrava AlexandraIV A64Ignat Mihaela
Sacalus AndreiIV AParticipantIgnat Mihaela
Niculae MariusIV AParticipantIgnat Mihaela
Mirinca DimurIV AParticipantIgnat Mihaela
Corbu AndreeaIV AParticipantIgnat Mihaela
Cutu NicolasIV AParticipantIgnat Mihaela
Laudatu RenatoIV AParticipantIgnat Mihaela
Berechez ElieIV AParticipantIgnat Mihaela
Geamalinga BiancaIV AParticipantIgnat Mihaela
Nistor MateiIV AParticipantIgnat Mihaela
Rapeanu DragosIV AParticipantIgnat Mihaela
Baboi VladIV AParticipantIgnat Mihaela
Tasente AlbertIV AParticipantIgnat Mihaela
Popescu DumitrelIV AParticipantIgnat Mihaela
Marinescu TheodorIV AParticipantIgnat Mihaela
Suliman Sibel ElisIV B90Popescu Raluca
Ratoi AndreeaPregatitoare A95Tudor Carmen Mihaela
Dragomir Robert AndreiPregatitoare A84Tudor Carmen Mihaela
Cioaba AmeliaPregatitoare A80Tudor Carmen Mihaela
Ciurea Cristian DariusPregatitoare A80Tudor Carmen Mihaela
Mirita Ana MariaPregatitoare A80Tudor Carmen Mihaela
Popa Nicoleta AlexandraPregatitoare A80Tudor Carmen Mihaela
Raus Aris Nicolae GabrielPregatitoare A70Tudor Carmen Mihaela
Alim Selin SevinciPregatitoare A66Tudor Carmen Mihaela
Iusein Iasar GenghizPregatitoare A60Tudor Carmen Mihaela
Novac Sonya MariaPregatitoare AParticipantTudor Carmen Mihaela

Inapoi la centrele de concurs