Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Rosiorii de Vede
Scoala:Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu
Nume elevClasaCadru didactic
Burtea GabrielI BBucica Radita
Padina CosminaI BBucica Radita
Cazan LorenaII AParpala Daniela
Cojocaru StefanII AParpala Daniela
Costea MihaitaII BAlecu Maria
Cotoi DenisII BAlecu Maria
Dorila DenisaIII APopescu Ioana
Grecu GheorgheIII APopescu Ioana
Niculita RaresIII APopescu Ioana
Rusu DenisIII APopescu Ioana
Druga AlexandraIII BCernea Duta
Nicodim IoanaIII BCernea Duta
Romanu RaresIII BCernea Duta
Truica MirceaIII BCernea Duta
Udrea ElizaIII BCernea Duta
Voiculeanu DorianaIII BCernea Duta
Zopotila DariaIII BCernea Duta
Baltoiu AndreeaPregatitoare ACretan Denisa
Bancau Burcea EricPregatitoare ACretan Denisa
Calin MarianaPregatitoare ACretan Denisa
Calin MihneaPregatitoare ACretan Denisa
Caramida PaulaPregatitoare ACretan Denisa
Coman AnaPregatitoare ACretan Denisa
Dinca RaresPregatitoare ACretan Denisa
Dovleac AlexandruPregatitoare ACretan Denisa
Iliescu SofiaPregatitoare ACretan Denisa
Ionescu MihneaPregatitoare ACretan Denisa
Laar EcaterinaPregatitoare ACretan Denisa
Militaru NicolasPregatitoare ACretan Denisa
Mitroi Diojdescu BiancaPregatitoare ACretan Denisa
Nastase MadalinaPregatitoare ACretan Denisa
Nedeloaia AndreiPregatitoare ACretan Denisa
Negut MayaPregatitoare ACretan Denisa
Niculescu CristianPregatitoare ACretan Denisa
Parjolea MirunaPregatitoare ACretan Denisa
Preda IuliaPregatitoare ACretan Denisa
Stanga MariaPregatitoare ACretan Denisa
Stefan IlincaPregatitoare ACretan Denisa
Costea GabrielaPregatitoare BLeonte Cameluta
Draghici Ana MariaPregatitoare BLeonte Cameluta
Dumitrache Andreea BiancaPregatitoare BLeonte Cameluta
Leonte Anca TeodoraPregatitoare BLeonte Cameluta
Mangiru AlexandruPregatitoare BLeonte Cameluta
Mitroi Cristian IonutPregatitoare BLeonte Cameluta
Moraru Florin GinelPregatitoare BLeonte Cameluta
Niculita Andrei LaurentiuPregatitoare BLeonte Cameluta
Oanta Bianca IoanaPregatitoare BLeonte Cameluta
Rolea Darius CristianPregatitoare BLeonte Cameluta
Stanculescu Alejandra GabrielaPregatitoare BLeonte Cameluta
Stanculescu Bianca CristianaPregatitoare BLeonte Cameluta
Teodorescu Stefan MihaiPregatitoare BLeonte Cameluta
Visan AlexandruPregatitoare BLeonte Cameluta
Vlascenco Bianca MariaPregatitoare BLeonte Cameluta
Ciocanaru Mihai CristianPregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Constantinescu Gabriel Cornel Pregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Draghici BogdanPregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Draghici RazvanPregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Florea Marius AlexandruPregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Gherman Cristian LucianPregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Mihai StefanPregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Pauna AndreiPregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Tiga Mihai Alexandru Pregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina
Vasile Solomon DavidPregatitoare CCirnaru Ancuta Cristina

Inapoi la centrele de concurs