Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 4
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Crisan Tudor VasileI A100Doboaca Mariana
Ceteras AnamariaI A95Doboaca Mariana
Pop CatalinI A95Doboaca Mariana
Stan ElizaI A95Doboaca Mariana
Szekely GabrielaI A95Doboaca Mariana
Prundariu GabrielaI A86Doboaca Mariana
Gyorke AndreeaI A81Doboaca Mariana
Rus DariaI A80Doboaca Mariana
Draganescu Curea IsabelleI A75Doboaca Mariana
Scripet RaulI A75Doboaca Mariana
Terea CristianI A65Doboaca Mariana
Timbolmas TaniaI A61Doboaca Mariana
Ionas RoxanaI AParticipantDoboaca Mariana
Vlaicu ArianaI AParticipantDoboaca Mariana
Bendik PatriciaII B100Bartes Bombonica
Ianosi RobertII B95Bartes Bombonica
Moldovan Darius RazvanII B95Bartes Bombonica
Badita RubenII B90Bartes Bombonica
Hadarau Raul II B84Bartes Bombonica
Denes AlexandraII B73Bartes Bombonica
Lazar-Pahone Lorena II B70Bartes Bombonica
Putilean AndreeaII B68Bartes Bombonica
Racila AndreiII B64Bartes Bombonica
Briciu CristianII B63Bartes Bombonica
Muresan RalucaII B61Bartes Bombonica
Nistea MedeeaII BParticipantBartes Bombonica
Marica DariusII BParticipantBartes Bombonica
Gyorke DanielII BParticipantBartes Bombonica
Ilincas LorenaII BParticipantBartes Bombonica
Baig Dascalescu AmeliaII Step100Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Muresan Alexandra II Step95Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Rebrisorean AndreiII Step88Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Veres EduardII Step81Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Cazac FabianaII Step77Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Deac RobertaII Step75Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Cochisa LarisaII Step61Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Simionca DariusII Step61Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Habor FlorinII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Galben RazvanII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Eremie MaraII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Meszaros CristinaII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Rus RaulII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Jurcan ValentinaII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Goncear GeorgianaII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Dragus RoxanaII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Boar SerafimII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Feldrihan AndraII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Budurlean NadiaII StepParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Hutina LucasIII B90Mehelean-Pop Andreea
Chis NeluIII B88Mehelean-Pop Andreea
Muzur NaomiIII B88Mehelean-Pop Andreea
Sabau AdrianIII B88Mehelean-Pop Andreea
Hutina RuthIII B84Mehelean-Pop Andreea
Buta CristianaIII B82Mehelean-Pop Andreea
Dumitru AndreeaIII B82Mehelean-Pop Andreea
Gabor RobertIII B78Mehelean-Pop Andreea
Clapa MadalinaPregatitoare B100Varvari Floarea
Hadarau Naomi CristinaPregatitoare B100Varvari Floarea
Kiss AdinaPregatitoare B100Varvari Floarea
Tintelecan Razvan CristianPregatitoare B100Varvari Floarea
Benta Raluca AlexiaPregatitoare B95Varvari Floarea
Danci Lucas SolomonPregatitoare B95Varvari Floarea
Seserman Nicoleta MirunaPregatitoare B95Varvari Floarea
Anton Patricia AlinaPregatitoare B90Varvari Floarea
Briciu Gabriela FlorinaPregatitoare B90Varvari Floarea
Matei Patricia RebecaPregatitoare B90Varvari Floarea
Rubinger Maia MihaelaPregatitoare B90Varvari Floarea
Gabor Erika IoanaPregatitoare B85Varvari Floarea
Magda Ruth HadasaPregatitoare B85Varvari Floarea
Moldovan Andrei Cristian Pregatitoare B80Varvari Floarea
Rodila Patricia Pregatitoare B80Varvari Floarea
Bor Timeea AlesiaPregatitoare B75Varvari Floarea
Cotaga Elisa NicolePregatitoare B75Varvari Floarea
Varvari Ruben DavidPregatitoare B70Varvari Floarea
Micu Alexia RobertaPregatitoare B65Varvari Floarea
Nistea Maia AntoniaPregatitoare B65Varvari Floarea
Orban Borsos Anna RebekaPregatitoare B65Varvari Floarea

Inapoi la centrele de concurs