Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 4
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Danci Lucas SolomonI B95Varvari Floarea
Matei Patricia RebecaI B85Varvari Floarea
Tintelecan Razvan CristianI B85Varvari Floarea
Clapa Madalina I B80Varvari Floarea
Anton Patricia alinaI B75Varvari Floarea
Kiss AdinaI B75Varvari Floarea
Petrut Pop Dumitru AndreiI B75Varvari Floarea
Rus MateiI B60Varvari Floarea
Varvari Ruben DavidI B60Varvari Floarea
Gabor Erika IoanaI BParticipantVarvari Floarea
Hadarau Naomi CristinaI BParticipantVarvari Floarea
Micu Alexia RobertaI BParticipantVarvari Floarea
Rubinger Maia MihaelaI BParticipantVarvari Floarea
Benta Raluca AlexiaI BParticipantVarvari Floarea
Magda Ruth HadasaI BParticipantVarvari Floarea
Orban Borsos Anna RebekaI BParticipantVarvari Floarea
Cotaga Elisa NicoleI BParticipantVarvari Floarea
Cotaga Elisa NicoleI BParticipantVarvari Floarea
Cotaga Elisa NicoleI BParticipantVarvari Floarea
Cotutiu Evan GeorgeI BParticipantVarvari Floarea
Dornean BogdanI BParticipantVarvari Floarea
Rodila Patricia I BParticipantVarvari Floarea
Gyorfi Karina AntoniaI BParticipantVarvari Floarea
Nistea Maia AntoniaI BParticipantVarvari Floarea
Poenaru CristianII s100 Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Caprar Adrian II s90 Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Bocica AmeliII s80 Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Macra BogdanII s75 Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Muresan Denis II s75 Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Dumitrean DavidII s70 Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Macovei ElizaII s70 Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Tripon DariusII s70 Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Bartha AndreiII sParticipant Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Bolbos PatriciaII sParticipant Timoce Anca Cuciurean Bogdan
Hadarau Raul NatanaelIII B90Bartes Bombonica
Moldovan Darius RazvanIII B88Bartes Bombonica
Denes Alexandra III B74Bartes Bombonica
Ianosi RobertIII B69Bartes Bombonica
Putilean Andreea III B68Bartes Bombonica
Lazar-Pahone Lorena MariaIII B63Bartes Bombonica
Badita RubenIII B62Bartes Bombonica
Bendik PatriciaIII BParticipantBartes Bombonica
Coptil FilipIII BParticipantBartes Bombonica
Racila Andrei III BParticipantBartes Bombonica
Marica DariusIII BParticipantBartes Bombonica
Deac RobertaIII S100Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Jurcan ValentinaIII S91Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Muresan AlexandraIII S90Bor Mariana Cuciurean Ancuta
Simionca Darius III SParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Cochisa LarisaIII SParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Cazac FabianaIII SParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Habor Raul FlorinIII SParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Veres EduardIII SParticipantBor Mariana Cuciurean Ancuta
Hutina LucasIV B100Mehelean-Pop Andreea
Dumitru AndreeaIV B90Mehelean-Pop Andreea
Hutina RuthIV B90Mehelean-Pop Andreea
Muzur NaomiIV B81Mehelean-Pop Andreea
Taureanu CarmenIV B78Mehelean-Pop Andreea
Chis NeluIV B70Mehelean-Pop Andreea
Sabau Adrian IV B70Mehelean-Pop Andreea
Gabor Robert IV B67Mehelean-Pop Andreea
Vaida DenisIV B67Mehelean-Pop Andreea
Pall DanielIV B60Mehelean-Pop Andreea
Buta Cristiana IV BParticipantMehelean-Pop Andreea
Neamtu AdrianIV BParticipantMehelean-Pop Andreea
Nat PatriciaIV s98Diaconu Carmen Pop Sorina
Cira DavidIV s90Diaconu Carmen Pop Sorina
Draganescu-Curea AlbertPregatitoare B100Svinti Victoria
Moldovan Darius AlinPregatitoare B100Svinti Victoria
Costinea Laurentiu AlexandruPregatitoare B97Svinti Victoria
Gabor StefanPregatitoare B97Svinti Victoria
Rus Bogdan TudorPregatitoare B97Svinti Victoria
Terea Alexandra IustinaPregatitoare B97Svinti Victoria
Ureche Ioana MariaPregatitoare B97Svinti Victoria
Chindris Robert AdrianPregatitoare B95Svinti Victoria
Szekely Roxana MirunaPregatitoare B95Svinti Victoria
Coman David RazvanPregatitoare B92Svinti Victoria
Gheorghiu Lucas AlexandruPregatitoare B90Svinti Victoria
Silasi Robert AlexandruPregatitoare B87Svinti Victoria
Rus Amalia MariaPregatitoare B80Svinti Victoria
Iesan MiryamPregatitoare B64Svinti Victoria
Carceie Stefan AdrianPregatitoare BParticipantSvinti Victoria
Rusti DariaPregatitoare S100Hordoan Mirela Gril Alexandra
Sbarcea DariaPregatitoare S100Hordoan Mirela Gril Alexandra
Tarnita MariaPregatitoare S100Hordoan Mirela Gril Alexandra
Vitan MarioPregatitoare S100Hordoan Mirela Gril Alexandra
Baci RazvanPregatitoare S94Hordoan Mirela Gril Alexandra
Arghire MariaPregatitoare S93Hordoan Mirela Gril Alexandra
Coman AnaPregatitoare S93Hordoan Mirela Gril Alexandra
Rus NatasaPregatitoare S90Hordoan Mirela Gril Alexandra
Marti Dana Pregatitoare S88Hordoan Mirela Gril Alexandra
Nedelea StefaniaPregatitoare S83Hordoan Mirela Gril Alexandra
Ciosan PaulaPregatitoare S78Hordoan Mirela Gril Alexandra
Marincus DenisPregatitoare S78Hordoan Mirela Gril Alexandra
Andrei CristianPregatitoare S76Hordoan Mirela Gril Alexandra
Crisan RaisaPregatitoare S76Hordoan Mirela Gril Alexandra
Mititean DavidPregatitoare S76Hordoan Mirela Gril Alexandra
Caila ValentinaPregatitoare S72Hordoan Mirela Gril Alexandra
Farcas FabritioPregatitoare S72Hordoan Mirela Gril Alexandra
Amuza EmanuelaPregatitoare S70Hordoan Mirela Gril Alexandra
Bilegan CatalinPregatitoare S70Hordoan Mirela Gril Alexandra
Mehelean-Pop LaurentiuPregatitoare S70Hordoan Mirela Gril Alexandra
Caila AnaPregatitoare S68Hordoan Mirela Gril Alexandra
Croitor BogdanPregatitoare S63Hordoan Mirela Gril Alexandra
Rusti AlexandruPregatitoare S63Hordoan Mirela Gril Alexandra

Inapoi la centrele de concurs