Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Lugoj
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Barboni PetruI B100Mosoarca Ionela
Copolovici CezarI B100Mosoarca Ionela
Lazar PatriciaI B100Mosoarca Ionela
Popovici BiancaI B100Mosoarca Ionela
Enasoni AdelaI B95Mosoarca Ionela
Sirbu Fabian I B90Mosoarca Ionela
Tonenchi LucaI B86Mosoarca Ionela
Filip FabianI B85Mosoarca Ionela
Grosan IasminaI B85Mosoarca Ionela
Ternauciuc Ana-MariaI B84Mosoarca Ionela
Koss DavidI B76Mosoarca Ionela
Ripan SergiuI B76Mosoarca Ionela
Giurchi DariaI B75Mosoarca Ionela
Petricescu EmanuelI B69Mosoarca Ionela
Vegehs GeorgianaI B67Mosoarca Ionela
Milutin LucaI B66Mosoarca Ionela
Stanut DavidI B66Mosoarca Ionela
Damian OctavianI B65Mosoarca Ionela
Gurzu Delia I B63Mosoarca Ionela
Timoc BiancaI B60Mosoarca Ionela
Micicu DorianI BParticipantMosoarca Ionela
Sorinescu I BParticipantMosoarca Ionela
Cadariu AdelinaI BParticipantMosoarca Ionela
Anderca Maria MagdalenaII A100Magu Mirela
Ardelean Ioana YasminaII A100Magu Mirela
Bernat Miriam SuzanaII A100Magu Mirela
Constantin Oana CristianaII A100Magu Mirela
Marinescu Luca RazvanII A100Magu Mirela
Suciu ElenaII A100Magu Mirela
Rotarescu CorneliuII A95Magu Mirela
Stanescu PatriciaII A95Magu Mirela
Atym AlessandroII A90Magu Mirela
Borchescu PaulII A90Magu Mirela
Covaci Cristiana ElenaII A90Magu Mirela
Lapugean Cristiana LoredanaII A90Magu Mirela
Filimon MateiII A85Magu Mirela
Lera Raluca MihaelaII A85Magu Mirela
Petroi Rares AndreiII A80Magu Mirela
Vilcu Fabian AndreiII A80Magu Mirela
Craciuneanu LarissaII B100Sirbu Denisa
Kiss DariusII B100Sirbu Denisa
Vlad AndreiII B100Sirbu Denisa
Gligor SarahII B98Sirbu Denisa
Caniceanu Adnana II B95Sirbu Denisa
Gaina OviudiuII B91Sirbu Denisa
Craciun CezarII B90Sirbu Denisa
Iovan LarisaII B90Sirbu Denisa
Lungu AlexandruII B85Sirbu Denisa
Sirbu DragosII B85Sirbu Denisa
Axuc Raul II B83Sirbu Denisa
Ianas SaraII B80Sirbu Denisa
Borbely SarahII B65Sirbu Denisa
GRUIESCU DAVIDIII A95DRAGAN DANIELA
GURAN CRISTINAIII A90DRAGAN DANIELA
SOPCO ADRIANIII A75DRAGAN DANIELA
CHIS ADENIII A74DRAGAN DANIELA
KOOS NATHANIII A73DRAGAN DANIELA
Grijincu FlaviaIII B100Pop-Coman Cristina
Chimiec Flavia-MariaIV A100Kortner Tilore
Lerint Sandra-MariaIV A100Kortner Tilore
Zelisca Mario-AntonioIV A95Kortner Tilore
Matyus TimeaIV A94Kortner Tilore
Borlovan TeodoraIV A92Kortner Tilore
Sarbu SebastianIV A89Kortner Tilore
Boldescu BrianaIV A88Kortner Tilore
Nicoara Alexia - IonelaIV A87Kortner Tilore
Muntean Andrei IV A84Kortner Tilore
Crasovan Calin-NicolaeIV A71Kortner Tilore
Murarescu DarianaIV B93Borlovan Florentina
Schiller LarisaIV B86Borlovan Florentina
Berindei DariusIV B79Borlovan Florentina
Veghes MariaIV B69Borlovan Florentina
TRASNEA ANDREIPregatitoare A100POZSAR ANA
ZUZAC GEORGE RADUPregatitoare A100POZSAR ANA
ANDRASONI IANISPregatitoare A98POZSAR ANA
HATEGAN DARIAN Pregatitoare A98POZSAR ANA
ARDELEN DALIAPregatitoare A97POZSAR ANA
PREDA DANIELPregatitoare A97POZSAR ANA
URS BENIAMINPregatitoare A97POZSAR ANA
BALAS MIRIAMPregatitoare A95POZSAR ANA
ILISEI VICTOR EDUARDPregatitoare A95POZSAR ANA
STANILA RARESPregatitoare A93POZSAR ANA
DARVOS DAVID DUMITRUPregatitoare A90POZSAR ANA
IOANAS ALEXANDRU Pregatitoare A90POZSAR ANA
PETRESCU ROBERT MIHAIPregatitoare A90POZSAR ANA
SIMONEA ANDREIPregatitoare A90POZSAR ANA
GAINA ALEXIA ARIAPregatitoare A87POZSAR ANA
ORASCU FABIO LUCAPregatitoare A85POZSAR ANA
STEFANESCU MARIOPregatitoare A85POZSAR ANA
DANCIU ROBERT Pregatitoare A80POZSAR ANA
COVACI IOANAPregatitoare A75POZSAR ANA
DABAICA RALUCAPregatitoare A75POZSAR ANA
PETRUSE RARESPregatitoare A75POZSAR ANA
RADULESCU ALEXANDRUPregatitoare A70POZSAR ANA
VARI ANDRADAPregatitoare A70POZSAR ANA
MURESAN DENISAPregatitoare A65POZSAR ANA
BELEA ANDREI Pregatitoare AParticipantPOZSAR ANA

Inapoi la centrele de concurs