Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Lugoj
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Anderca Maria- MagdalenaI AEMagu Mirela
Ardelean Ioana-YasminaI AEMagu Mirela
Atym AlessandroI AEMagu Mirela
Constantin Oana- CristianaI AEMagu Mirela
Covaci Cristiana ElenaI AEMagu Mirela
Filimon Matei- RazvanI AEMagu Mirela
Lapugean Cristiana- LoredanaI AEMagu Mirela
Lera Raluca-MihaelaI AEMagu Mirela
Stanescu Patricia- MariaI AEMagu Mirela
Suciu ElenaI AEMagu Mirela
Vilcu Fabian AndreiI AEMagu Mirela
Craciun CezarI BESirbu Denisa
Craciuneanu LarisaI BESirbu Denisa
Iovan LarisaI BESirbu Denisa
Kiss DariusI BESirbu Denisa
Sirbu DragosI BESirbu Denisa
Vlad AndreiI BESirbu Denisa
Bitineanu DenisaPregatitoare AEIstrat Eugenia
Ciocan MihaiPregatitoare AEIstrat Eugenia
Lemeni Teodora Pregatitoare AEIstrat Eugenia
Copolovici CezarPregatitoare BEMosoarca Ionela
Filip FabianPregatitoare BEMosoarca Ionela
Ionas DarianPregatitoare BEMosoarca Ionela
Lazar PatriciaPregatitoare BEMosoarca Ionela
Ripan SergiuPregatitoare BEMosoarca Ionela
Sirbu FabianPregatitoare BEMosoarca Ionela
Badiu DianaPregatitoare CEPozsar Ana
Durcau DavidPregatitoare CEPozsar Ana
Isfan FlavianPregatitoare CEPozsar Ana
Urs AlexandraI AIMagu Mirela
Andries AlexandruPregatitoare AIIIstrat Eugenia
Barboni IonutPregatitoare AIIIstrat Eugenia
Gaspar RaulPregatitoare AIIIstrat Eugenia
Ionas DaianaPregatitoare AIIIstrat Eugenia
Bere GabrielPregatitoare CIIPozsar Ana
Ene DavidPregatitoare CIIPozsar Ana
Caniceanu AdnanaI BIISirbu Denisa
Lerint Sandra MariaIII AIIKortner Tilore
Nicoara Alexia IonelaIII AIIKortner Tilore
Berindei Darius GabrielIII BIIBorlovan Florentina
Paulescu Alesia MariaIII BIIBorlovan Florentina
Draghici DariusPregatitoare AIIIstrat Eugenia
Velic MartaPregatitoare AIIIstrat Eugenia
Barboni PetruPregatitoare BIIMosoarca Ionela
Voita CristianPregatitoare CIIPozsar Ana
Lucaci DavidPregatitoare AIIIIstrat Eugenia
Miholcea Andrei- NicolaeI AIIIMagu Mirela
Rotarescu CorneliuI AIIIMagu Mirela
Boanca RazvanPregatitoare AIIIIstrat Eugenia
Cuth GabrielaPregatitoare AIIIIstrat Eugenia
Damian OctavianPregatitoare BIIIMosoarca Ionela
Berlezi Karla-IoanaI AIIIMagu Mirela
Lungu AlexandruI BMSirbu Denisa
Brandusoni BogdanPregatitoare BMMosoarca Ionela
Gurzu DeliaPregatitoare BMMosoarca Ionela
Clincu MiriamPregatitoare CMPozsar Ana

Inapoi la centrele de concurs