Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Voica RadaI A100Cheta Olimpia
Titieni AndreiI A92Cheta Olimpia
Nagy MihaiI A90Cheta Olimpia
Irimies AlexI A85Cheta Olimpia
Sarb OanaI A85Cheta Olimpia
Flonta MateiI A80Cheta Olimpia
Sangeorzan BiancaI A80Cheta Olimpia
Gabor Stefan I A75Cheta Olimpia
Puscas IoanI A75Cheta Olimpia
Feierdi BogdanI A70Cheta Olimpia
Beudean IoanaI C100Telcean Dorina
Cotu DenisI C100Telcean Dorina
Pascu BiancaI C100Telcean Dorina
Bobeanu LuizaI C94Telcean Dorina
Codorean AndreiI C91Telcean Dorina
Gal AlexI C89Telcean Dorina
Pacuraru BogdanI C85Telcean Dorina
Irimies LarisaI C78Telcean Dorina
Ceusan BiancaI C74Telcean Dorina
Pop TaniaI C74Telcean Dorina
Vrancean RaduI C70Telcean Dorina
Caba DavidI D85Denes Maria
Necula MiriamI D85Denes Maria
Albu RazvanI D75Denes Maria
Ababei GicaI D63Denes Maria
AMARIE DARIAII A100TODEA MONIA
ARMASU ANDREEAII A100TODEA MONIA
BELEI PATRICKII A100TODEA MONIA
BURZO DARIUSII A100TODEA MONIA
KIRALY ROBERTII A100TODEA MONIA
MIHAILA DARIUSII A100TODEA MONIA
MOISIL TUDOR II A100TODEA MONIA
MOLDOVAN ANDREIII A100TODEA MONIA
PARTENE CRISTINAII A100TODEA MONIA
PETRI ALEXII A100TODEA MONIA
SIDOR OCTAVIAII A100TODEA MONIA
DEAC EDUARDII A90TODEA MONIA
MAGDA ROBERTII A90TODEA MONIA
MURESAN ANTONIOII A90TODEA MONIA
PAVEN PATRICKII A90TODEA MONIA
SPUMA CHISO ANDRADAII A90TODEA MONIA
MARICA RAULII A80TODEA MONIA
COTI MAIA II A75TODEA MONIA
PRASCA DARIAII A75TODEA MONIA
CSILLOG LUCASZII A70TODEA MONIA
CRETAN TUDORII A65TODEA MONIA
DIRTU DAVIDII A65TODEA MONIA
MACAVEI ANDREEA II A65TODEA MONIA
MOLDOVAN MAIAII A65TODEA MONIA
HETVARY ERIKII C100MOLDOVAN CRINA
MOLDOVAN MIRUNAII C100MOLDOVAN CRINA
SZEKELY PIRTIU ANTONIA MIRUNAII C95MOLDOVAN CRINA
BROTNEI DAVIDII C94MOLDOVAN CRINA
GAUREAN ALESSANDRU VLADII C90MOLDOVAN CRINA
MELIAN CLARA EMAII C85MOLDOVAN CRINA
vERMESAN lUIZA mARIAII C85MOLDOVAN CRINA
pETRI rIAN dOMINICII C75MOLDOVAN CRINA
MAXIM BIANCA ALESIAII C72MOLDOVAN CRINA
Danila AntoniaIII B100Buta Valeria
Vlad Ana-MariaIII B100Buta Valeria
Cotu DragosIII B95Buta Valeria
Zanfir FlorinaIII B92Buta Valeria
Linul ElenaIII B90Buta Valeria
Vlad MariaIII B90Buta Valeria
Rus Alex DorianIII B87Buta Valeria
Kovacs AlessiaIII B80Buta Valeria
Bora AndreiIII C100Toma Nicoleta
Dascalul IuliaIII C100Toma Nicoleta
Negrea DavidIII C100Toma Nicoleta
Sangeorzan CristianIII C100Toma Nicoleta
Bucunea DanielaIII C95Toma Nicoleta
Sasarman StefaniaIII C95Toma Nicoleta
Mandru RazvanIII C90Toma Nicoleta
Timis AndreeaIII C90Toma Nicoleta
Darosi RobertIII C80Toma Nicoleta
Nechiti DariaIII C80Toma Nicoleta
Carbune MihaiIII C75Toma Nicoleta
Ciortea DianaIII C75Toma Nicoleta
Ceuca MateiIII C70Toma Nicoleta
Vasies RalucaIII C70Toma Nicoleta
Tudor IlincaIII E88Vamanu Lenuta - Filip Elisabeta
Miron MaraIII E86Vamanu Lenuta - Filip Elisabeta
Valean MihaiIII E82Vamanu Lenuta - Filip Elisabeta
Maier TudorIV D90Rusu Irina
Pop DavidIV D81Rusu Irina
Bindean RaulIV D80Rusu Irina
Bodiu DenisIV D70Rusu Irina
Dumbravean AlexandraIV D70Rusu Irina
Irzsa RaulIV D68Rusu Irina
Sabo Raul IV D67Rusu Irina

Inapoi la centrele de concurs