Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 189
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAN PETRUI AEVITAN CODRUTA
CONSTANTINESCU CRISTINAI AEVITAN CODRUTA
DAVIDA MARIAI AEVITAN CODRUTA
GRIGORE ANNE MARIEI AEVITAN CODRUTA
MANEA ERIKAI AEVITAN CODRUTA
MIHAI LARISAI AEVITAN CODRUTA
MIHAI LARISAI AEVITAN CODRUTA
NADRAG MIRUNAI AEVITAN CODRUTA
NEGOITA NATALIAI AEVITAN CODRUTA
POPA THEAI AEVITAN CODRUTA
PREDOANA ANDREEAI AEVITAN CODRUTA
RADU RUXANDRAI AEVITAN CODRUTA
TOI BIANCAI AEVITAN CODRUTA
CHIRILUTA BETINAI BECIOPONEA NICULINA
ANGHEL TEODORII BEIUGA DANIELA
bucica saraPregatitoare BEromanosky madalaina
dragan andreiPregatitoare BEromanosky madalaina
ILEA IRINAPregatitoare BEromanosky madalaina
NICA IANAPregatitoare BEromanosky madalaina
AVADANEI DANUTI AIVITAN CODRUTA
BEJAN EMAI AIVITAN CODRUTA
BLEJAN MARIAI AIVITAN CODRUTA
DRAGOMIR LUCAI AIVITAN CODRUTA
GHEORGHE ALEXANDRUI AIVITAN CODRUTA
NADRAG LUCAI AIVITAN CODRUTA
NECHIFOR MATEII AIVITAN CODRUTA
STAN DAVIDI AIVITAN CODRUTA
BODGE ILINCAIV AIICOSTACHE OLIVIA
ION SILVIU CATALINIV AIICOSTACHE OLIVIA
VIZITEU ALESSIA RIHANAIV AIICOSTACHE OLIVIA
TAMPAU ILINCAPregatitoare BIIromanosky madalaina
IVANCIU DIANAI AIIVITAN CODRUTA
IVANCIU DIANAI AIIVITAN CODRUTA
POPA MIRUNAI BIICIOPONEA NICULINA
CARUCERIU TEODORAII BIIIUGA DANIELA
ANTICI COSMINPregatitoare BIIromanosky madalaina
ANTICI COSMINPregatitoare BIIromanosky madalaina
OPREA RADUPregatitoare BIIromanosky madalaina
PELIN ROBERTPregatitoare BIIromanosky madalaina
PETRE IOANAPregatitoare BIIromanosky madalaina
TABAC ERIKA Pregatitoare BIIromanosky madalaina
ALEXANDRESCU DARIAPregatitoare BIIIromanosky madalaina
NITU ALEXIAII BIIIIUGA DANIELA
ANTICI DAVIDPregatitoare BIIIromanosky madalaina
TARVA ANDREIPregatitoare BIIIromanosky madalaina
NEDELCU DAVIDPregatitoare BIIIromanosky madalaina
RISTEA ANDREII AMVITAN CODRUTA
SCATIU BIANCAI AMVITAN CODRUTA
CHIRITA ROBERTI BMCIOPONEA NICULINA
NICULAE MARISSAIV AMCOSTACHE OLIVIA
DRAGAN CORINAPregatitoare BMromanosky madalaina
DUMITRU SELENA Pregatitoare BMromanosky madalaina
GROSEANU COSTINPregatitoare BMromanosky madalaina
LUCHIAN MATEIPregatitoare BMromanosky madalaina

Inapoi la centrele de concurs