Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Domnita Maria
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Anchidin Alina GeorgianaI A100Danu Angela
Bernatovic MateaI A100Danu Angela
Sofrone Delia GeorgianaI A100Danu Angela
Grigoras GabrielI A98Danu Angela
Cucu Alexandru MarianI A95Danu Angela
Lupu Malina ElenaI A95Danu Angela
Cocu Rafaele IlieI A90Danu Angela
Dragu NataliaII A100Beldiman Codrina
Ciobanu DariusII A85Beldiman Codrina
Ciobotaru IannisII A85Beldiman Codrina
Porcescu CodrinII A85Beldiman Codrina
Dinu DenisaII A73Beldiman Codrina
Dogaru CosminaII A63Beldiman Codrina
Lagu DavidII A63Beldiman Codrina
Gradinariu RaresII B70Zarzu Ramona
Pascu DenisaII B68Zarzu Ramona
Tataru AndreiII B65Zarzu Ramona
Motcu StefanII B60Zarzu Ramona
Ficuta AndreeaII BParticipantZarzu Ramona
Geangu StefaniaIII A100Felea Cristina
Susanu VladIII A96Felea Cristina
Antip RalucaIII A95Felea Cristina
Balan AdelinaIII A95Felea Cristina
Chevici Florea IoanaIII A93Felea Cristina
Raducanu SaraIII A90Felea Cristina
Iancu AlexandruIII A80Felea Cristina
Grigoras StefanIII A78Felea Cristina
Ungureanu BiatriceIII AParticipantFelea Cristina
Obreja RianaIII B100Lambru Catalina
Panaite AnaIII B100Lambru Catalina
Darlau CezaraIII B98Lambru Catalina
Petreanu DianaIII B92Lambru Catalina
Putina AndreeaIII B72Lambru Catalina
Agop AndreiIV A100Sava-Necula Dana
Bargaoanu GabrielIV A100Sava-Necula Dana
Olaru StefaniaIV A100Sava-Necula Dana
Teletin GeorgianaIV A100Sava-Necula Dana
Obreja ElenaIV A99Sava-Necula Dana
Obreja GabrielaIV A99Sava-Necula Dana
Lacatusu StefanIV A98Sava-Necula Dana
Cucu Ana MariaIV A95Sava-Necula Dana
Peste StefaniaIV A90Sava-Necula Dana
Danaila TeodoraIV A80Sava-Necula Dana
Nederi AdrianIV A70Sava-Necula Dana
Voicu DenisIV A60Sava-Necula Dana
Acataline Andrei StefanIV B100Militaru Luminita
Oanea Crina MedeeaIV B100Militaru Luminita
Manila Flavius GabrielIV B80Militaru Luminita
Borta Anais ElenaIV BParticipantMilitaru Luminita
Artene TudorPregatitoare A100Simon Marciana
Bezarau DariusPregatitoare A100Simon Marciana
Cojoc MateiPregatitoare A100Simon Marciana
Facaoaru Ciosu SabrinaPregatitoare A100Simon Marciana
Grajdeanu DavidPregatitoare A100Simon Marciana
Olaru MariaPregatitoare A100Simon Marciana
Tanase RobertPregatitoare A100Simon Marciana
Tataru MariaPregatitoare A100Simon Marciana
Paval DariusPregatitoare A96Simon Marciana
Sandulache MihaiPregatitoare A95Simon Marciana
Tesliuc StefanPregatitoare A91Simon Marciana
Craciun AnaPregatitoare A89Simon Marciana
Apostu MarcuPregatitoare A75Simon Marciana
Banu DariaPregatitoare B100Petcu Maria
Bortos GeorgianaPregatitoare B100Petcu Maria
Stanescu AndreiPregatitoare B100Petcu Maria
Stanescu GabrielPregatitoare B100Petcu Maria
Babuleac SaraPregatitoare B90Petcu Maria
Munteanu PetrutPregatitoare B90Petcu Maria
Stanescu PetronelPregatitoare B90Petcu Maria
Stanescu RemusPregatitoare B90Petcu Maria
Pal AndreiPregatitoare B88Petcu Maria
Cobzariu MarianPregatitoare B86Petcu Maria

Inapoi la centrele de concurs