Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Mangalia
Scoala:Liceul Teoretic Callatis
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CAPOTA ANA MARIAII BEUNGUREANU MINODORA
FIRUTA RAZVAN ANDREIII BEUNGUREANU MINODORA
GEORGESCU COSMINIII BEIVAN ANA-ANCA
STOICA ALEXIA TEODORAIII BEIVAN ANA-ANCA
APOSTOL EMAIV AENECULAES MARIA
DINCA RADUIV AENECULAES MARIA
GRANAT ANDREIIV AENECULAES MARIA
BAZAVAN DARIUS ALEXANDRUPregatitoare AEVLADUT DORINA
PAVEL BUNOIU STEFANIAPregatitoare AEVLADUT DORINA
RUSCU LUCA GABRIELPregatitoare AEVLADUT DORINA
DELU SIMONAPregatitoare BEDINCA ANCA MARIA
DOVAN MATEIPregatitoare BEDINCA ANCA MARIA
GHERFI IRINAPregatitoare BEDINCA ANCA MARIA
SARGU ALEXANDRUPregatitoare BEDINCA ANCA MARIA
VASILIU EDUARDPregatitoare BEDINCA ANCA MARIA
COSMA MARIO-ANDREIPregatitoare CEBARBULESCU ANA-MARIA
GRIGORAS ALEXIA-MARIAPregatitoare CEBARBULESCU ANA-MARIA
NEDELCU ALEXANDRUPregatitoare CEBARBULESCU ANA-MARIA
NICOLA IULIA-NICOLLEPregatitoare CEBARBULESCU ANA-MARIA
STOICA MIHAIPregatitoare CEBARBULESCU ANA-MARIA
FIRUTA RARESIV BIBIBICU MIRELA
DINCU MARIA ALEXANDRAII BIUNGUREANU MINODORA
CIOCIRLAN BIANCA MARIAIII BIIIVAN ANA-ANCA
DRAGOTA DAVIDPregatitoare BIIDINCA ANCA MARIA
BOSNEANU MIHAII BIINEGRILA MARCELA
ROTARU ANDREII BIINEGRILA MARCELA
VUAP HEVINNUR ACELYAII BIIUNGUREANU MINODORA
FALIBOGA LUSYANNAIII AIILUNGU GEORGETA
RATOI ANTONIA-OLGAIII BIIIVAN ANA-ANCA
BUZEA RARES CRISTIANIV AIINECULAES MARIA
TALOS BEATRICEIV BIIBIBICU MIRELA
BOERESCU EDUARDPregatitoare AIIVLADUT DORINA
HORNET ROBERT MIHAIPregatitoare AIIVLADUT DORINA
RONTEA ALEXANDRA GABRIELAPregatitoare AIIVLADUT DORINA
GHEORGHITA DARIAPregatitoare BIIDINCA ANCA MARIA
CIOBICA CEZAR-ANDREIPregatitoare CIIBARBULESCU ANA-MARIA
NECHITA NICOLAS-COSTINPregatitoare CIIBARBULESCU ANA-MARIA
OPRESCU ADINA-IOANAPregatitoare CIIBARBULESCU ANA-MARIA
UNTARU MARIAPregatitoare CIIBARBULESCU ANA-MARIA
HROM KARLAIII AIIILUNGU GEORGETA
STOICHA LARISA ANDREEAIII BIIIIVAN ANA-ANCA
MARINESCU MARAPregatitoare AIIIVLADUT DORINA
BARAGA ALESSIAPregatitoare BIIIDINCA ANCA MARIA
CRETU DAVIDPregatitoare CIIIBARBULESCU ANA-MARIA
ZAHARIA ALEXANDRU-DUMITRUPregatitoare CIIIBARBULESCU ANA-MARIA
DOVAN ANA MARIAIII AIIILUNGU GEORGETA
LECA ANDREIIII AIIILUNGU GEORGETA
BUZEA RAISA GABRIELAPregatitoare AIIIVLADUT DORINA
APOSTOL ANCAI AMCODAU RODICA
MUSTAFA DENISII BMUNGUREANU MINODORA
MOISE SABIN GABRIELIII BMIVAN ANA-ANCA
PETRS COSMIN GABRIEL III BMIVAN ANA-ANCA
MATECIUC VLAD STEFANIV AMNECULAES MARIA
NICOLA ANDREEAIV AMNECULAES MARIA
STANESCU MARIA BIANCAIV AMNECULAES MARIA
TOTOLICI JUSTINIV AMNECULAES MARIA
STANOIU MIHNEAIV BMBIBICU MIRELA
DIMA PATRIC ANDREIPregatitoare AMVLADUT DORINA
DUMITRESCU MARIA ANDREEAPregatitoare AMVLADUT DORINA
GHEZA MIRUNA ANDREEAPregatitoare AMVLADUT DORINA
AMET MADALINAPregatitoare BMDINCA ANCA MARIA
IVAN ALEXANDRAPregatitoare BMDINCA ANCA MARIA
NEAGU REBECCAPregatitoare BMDINCA ANCA MARIA
ROSU ALEXANDRUPregatitoare BMDINCA ANCA MARIA

Inapoi la centrele de concurs