Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Sinaia
Scoala:Scoala Gimnaziala George Enescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
NECULAITA ALESIAI B65DOVINCA ADRIANA
CORDOS MARIAI B60DOVINCA ADRIANA
LUPOIU SOFIAI BParticipantDOVINCA ADRIANA
APOSTU PATRIKI BParticipantDOVINCA ADRIANA
IRIMIA DIANAI BParticipantDOVINCA ADRIANA
CIUFU ALEXIAI BParticipantDOVINCA ADRIANA
ADAM SARA MARIAI BParticipantDOVINCA ADRIANA
ARSENE GEORGEI BParticipantDOVINCA ADRIANA
FLORESCU OANAI BParticipantDOVINCA ADRIANA
MIHAILA SARAI BParticipantDOVINCA ADRIANA
DIACONESCU ALEXANDRU TASHIIII A98GUZU CAMELIA
TUDOR IRINA MARIAIII A90GUZU CAMELIA
BABOI LUCA MATEIIII A85GUZU CAMELIA
DUMITRU STEFAN - DARIUSIII AParticipantGUZU CAMELIA
ENE ROBERTIII AParticipantGUZU CAMELIA
TONITA REBECCAIII AParticipantGUZU CAMELIA
LEFTER DENISA - MARIAIII AParticipantGUZU CAMELIA
SAULUC - BOCA FLORINA AURICAIII AParticipantGUZU CAMELIA
FLOREA STEFAN GABRIELIII AParticipantGUZU CAMELIA
DASCALU MAIAIII AParticipantGUZU CAMELIA
PAVALOIU ANA MARIA CATALINAIII AParticipantGUZU CAMELIA
BURDULOI EVAIII B90TUDORIE GEORGETA
SORICI BIANCAIII B90TUDORIE GEORGETA
HUSARCIUC GABRIELIII B80TUDORIE GEORGETA
DOGARU ALINAIII B70TUDORIE GEORGETA
BATU SOPHIAIII B65TUDORIE GEORGETA
BOTOACA LUCAIII B65TUDORIE GEORGETA
BRANZEA DIANAIII B60TUDORIE GEORGETA
COSTACHE CATALINAIII B60TUDORIE GEORGETA
BONCOI ALEXANDRUIII BParticipantTUDORIE GEORGETA
DAVID ALESSIAIII BParticipantTUDORIE GEORGETA
NENCIU NARCISIII BParticipantTUDORIE GEORGETA
SAVU TUDORIII BParticipantTUDORIE GEORGETA
TUDOR ALEXANDRUIII BParticipantTUDORIE GEORGETA
CASTRAVETE CRISTIANIII BParticipantTUDORIE GEORGETA
BRINZOIU - GEORGESCU DARIA MARIAIV A90COBEANU MIHAELA
BUGAN IOANA - ALEXANDRAIV A85COBEANU MIHAELA
LEEN EILISH MIHAELAIV A65COBEANU MIHAELA
NICOLAESCU MAIA ALEXIAPregatitoare A95GHITA CRISTINA
PRISECARU REBECA ELENAPregatitoare A95GHITA CRISTINA
TOMITA GEORGEPregatitoare A95GHITA CRISTINA
IACOB AMALIA IOANAPregatitoare A93GHITA CRISTINA
CAUS GABRIEL DUMITRU EDUARDPregatitoare A90GHITA CRISTINA
POSTOLACHI DAVID ANDREIPregatitoare A90GHITA CRISTINA
BERDILA BIANCA MARIAPregatitoare A85GHITA CRISTINA
TOADER ALEXIAPregatitoare A85GHITA CRISTINA
TUDOR COSMIN ANDREIPregatitoare A85GHITA CRISTINA
BURDULOI MATEIPregatitoare A75GHITA CRISTINA
CUCULEA IOANA ALEXANDRAPregatitoare A70GHITA CRISTINA
PICIOREA MATEIPregatitoare AParticipantGHITA CRISTINA
NEGOITA TEODORAPregatitoare B84PANAITE NICOLETA
IANCU IRINA-ELENAPregatitoare B80PANAITE NICOLETA
LUPU DAVIDPregatitoare B75PANAITE NICOLETA
NAPARUS DARIUS-ANDREIPregatitoare B75PANAITE NICOLETA
COMAN TIBERIU-STEFANPregatitoare B70PANAITE NICOLETA
SUTEU FLORINA-FELICIAPregatitoare B70PANAITE NICOLETA
BATU LUCA- SPIRIDONPregatitoare B60PANAITE NICOLETA
ROIU PATRICPregatitoare BParticipantPANAITE NICOLETA
OPRISOR RARESPregatitoare BParticipantPANAITE NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs