Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Sinaia
Scoala:Scoala Gimnaziala George Enescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Daianu AlexandruI A100Ghita Cristina
Nicolaescu MaiaI A100Ghita Cristina
Prisecaru RebecaI A100Ghita Cristina
Caus EduardI A90Ghita Cristina
Tudor CosminI A90Ghita Cristina
Postolachi DavidI A80Ghita Cristina
Berdila BiancaI A75Ghita Cristina
Burduloi MateiI A75Ghita Cristina
Iacob AmaliaI A75Ghita Cristina
Toader AlexiaI A70Ghita Cristina
Naparus DariusI B100Panaite Nicoleta
Batu LucaI B85Panaite Nicoleta
Coman TiberiuI B82Panaite Nicoleta
Negoita TeodoraI B77Panaite Nicoleta
Iancu IrinaI B75Panaite Nicoleta
Vladimirescu MihaiI B74Panaite Nicoleta
Dinu VanessaI B67Panaite Nicoleta
Vladimiresu GabrielI B64Panaite Nicoleta
Oprisor RaresI BParticipantPanaite Nicoleta
Gheorghe DenisaI BParticipantPanaite Nicoleta
Imre GabrielaI BParticipantPanaite Nicoleta
Staicu BogdanII A90Ungureanu Anica
Szain RobertII A65Ungureanu Anica
Din StefanII A60Ungureanu Anica
Cringasu RobertII AParticipantUngureanu Anica
Paun AnaII AParticipantUngureanu Anica
Bancu RaduII B80Dovinca Adriana
Irimia DianaII B80Dovinca Adriana
Cordos MariaII B75Dovinca Adriana
Stanciu LucaII B75Dovinca Adriana
Ciufu AlexiaII B70Dovinca Adriana
Apostu PatrikII B65Dovinca Adriana
Neculaita AlesiaII B60Dovinca Adriana
Simion EduardII BParticipantDovinca Adriana
Bartis Ana-MariaIII A90Ivanica - Nedelcu Otilia
Paun MariaIII A83Ivanica - Nedelcu Otilia
Szain GabrielIII A83Ivanica - Nedelcu Otilia
Miu AlexandraIII A75Ivanica - Nedelcu Otilia
Bunea AlessiaIII A71Ivanica - Nedelcu Otilia
Ion AlexiaIII B85Flostoiu Mihaela
Spurcaciu AndradaIII B85Flostoiu Mihaela
Ficiu DenisIII B81Flostoiu Mihaela
Diaconescu Alexandru Tashi IV A100Guzu Camelia
Tudor IriaIV A80Guzu Camelia
Baboi LucaIV A70Guzu Camelia
Dascalu MaiaIV AParticipantGuzu Camelia
Florea StefanIV AParticipantGuzu Camelia
Lefter DenisaIV AParticipantGuzu Camelia
Ene RobertIV AParticipantGuzu Camelia
Burduloi EvaIV B60Tudorie Georgeta
Dogaru StefaniaIV B60Tudorie Georgeta
Husarciuc GabrielIV BParticipantTudorie Georgeta
Boncoi AlexandruIV BParticipantTudorie Georgeta
Soricei BiancaIV BParticipantTudorie Georgeta
Tudor AlexandruIV BParticipantTudorie Georgeta
Bartis PeterPregatitoare A100Cobeanu Mihaela
Dascalu AlexandruPregatitoare A100Cobeanu Mihaela
Ene AdrianPregatitoare A100Cobeanu Mihaela
Ilie MaiaPregatitoare A100Cobeanu Mihaela
Macau CristinaPregatitoare A100Cobeanu Mihaela
Miron EvaPregatitoare A100Cobeanu Mihaela
Apostu MateiPregatitoare A92Cobeanu Mihaela
Baicu LucasPregatitoare A92Cobeanu Mihaela
Chirica MariaPregatitoare A92Cobeanu Mihaela
Dinicu DavidPregatitoare A92Cobeanu Mihaela
Tudor AndraPregatitoare A92Cobeanu Mihaela
Vlahu LucaPregatitoare A92Cobeanu Mihaela
Mihalcioiu LucaPregatitoare A90Cobeanu Mihaela
Petre MariaPregatitoare A90Cobeanu Mihaela
Dragomir DariusPregatitoare A85Cobeanu Mihaela
Durac FlorinPregatitoare A84Cobeanu Mihaela
Manu RebecaPregatitoare A84Cobeanu Mihaela
Racaru ElenaPregatitoare A82Cobeanu Mihaela
Vasiu DavidPregatitoare A72Cobeanu Mihaela
Minev AntonioPregatitoare A71Cobeanu Mihaela
Preda BeatricePregatitoare A69Cobeanu Mihaela
Parauta AlexiaPregatitoare A61Cobeanu Mihaela
Petrache DariaPregatitoare A61Cobeanu Mihaela
Musat IosifPregatitoare AParticipantCobeanu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs