Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Hamburg Sc 195
Nume elevClasaCadru didactic
Mutlu Safi EminI BMoldovanu Mariana
Bildan TudorI EPanaitescu Maria
Chiriac NoraI EPanaitescu Maria
Iavroschi RalucaI EPanaitescu Maria
Manafu IvonaI EMoldovanu Mariana
Marcu MihneaI EPanaitescu Maria
Patru MariaI EPanaitescu Maria
Vasilescu DacianaI EPanaitescu Maria
Dascalu NataliaI FStefanescu Iuliana
Vilan ClaudiuI FStefanescu Iuliana
Curicheriu AlexiaII 2 CMihai Florica
ANGHEL MIRCEA DANII BCANEPESCU MARIANA
BUDIN DARIUS IOANII BCANEPESCU MARIANA
CIRCIUMARU ALEXANDRU RADUII BCANEPESCU MARIANA
CIRSTEA MARIAII BCANEPESCU MARIANA
GAINA EDUARD ANDREIII BCANEPESCU MARIANA
GHEORGHE MIHAI FLORINII BCANEPESCU MARIANA
LOGHIN DIANA ELENAII BCANEPESCU MARIANA
NECSOIU SANDU THEODORII BCANEPESCU MARIANA
PANA YANISAII BCANEPESCU MARIANA
POPA IRINA ECATERINAII BCANEPESCU MARIANA
RACEANU ALEXANDRUII BCANEPESCU MARIANA
Sandulache KarinaII CMihai Florica
DECIU PAVELII DMOISE MIRELA
POPESCU EMILIAII DMOISE MIRELA
CONSTANTIN DARIAII FCUCUI NICOLETA
DINU DENISII FCUCUI NICOLETA
LEFTER OCTAVIANII FCUCUI NICOLETA
TUNARU MATEIII FCUCUI NICOLETA
Vlad ErikII JChivu Andreea
CALOGREA MIHAIII KAlexandru Gratiela
CHIRIPUCI DAVIDII KAlexandru Gratiela
DINU HORIAII KAlexandru Gratiela
MIRCIOIU RARESII KAlexandru Gratiela
RASTOACA IUSTINII KAlexandru Gratiela
Manta IzaII MCovrig Irina
Pavel MirunaII MCovrig Irina
Stanescu IoanaII MCovrig Irina
Voicu SerbanII MCovrig Irina
Iordan NataliaII NAlexe Monica
Munteanu MaiaII NAlexe Monica
Popescu SarahII NAlexe Monica
Preoteasa DariaII NAlexe Monica
Prisecaru AndreiII NAlexe Monica
Latea Milena MariaII OSmuleac Gabriela Iuliana
Soare SanzianaII OSmuleac Gabriela Iuliana
Manea Busuioc MihaiIII AFrujina Aida
Turtoi MariaIII AFrujina Aida
BOGACIU ANDREIIII BTIMOFTE EMILIA
Balan IngridIII EIvan Florentina
Bucovei Sofia III EIvan Florentina
Dinu DariaIII EIvan Florentina
Gherca IzabellaIII EIvan Florentina
Giosanu AndreiIII EIvan Florentina
Ivan-Ungureanu CatincaIII EIvan Florentina
Profir StefanIII EIvan Florentina
Raileanu AnemonaIII EIvan Florentina
Ursu VladIII EIvan Florentina
AVAKIAN KARENIII FDilea Stela
BUCUROIU MARAIII FDilea Stela
CEOBANU DRAGOSIII FDilea Stela
DOGARU ANISAIII FDilea Stela
IONESCU LUCAIII FDilea Stela
MIU IASMINAIII FDilea Stela
ZGLOBIU CALINIII FDilea Stela
Badea Alexandra MariaIII GPop Gabriela
Chiriac Ianis CristianIII GPop Gabriela
Atanasiu IoachimIV CDenisa Ionita
Baluta MihneaIV CDenisa Ionita
Ciolacu FlorianIV CDenisa Ionita
Dragan TudorIV CDenisa Ionita
Iarina SarbuIV CDenisa Ionita
Ionescu MayaIV CDenisa Ionita
Istrate MateiIV CDenisa Ionita
Mirica RaresIV CDenisa Ionita
Radu DariusIV CDenisa Ionita
Rizea VladIV CDenisa Ionita
Vasilescu DariaIV CDenisa Ionita
CONSTANTIN DIMITRIE RADUIV DBADESCU ANGELICA
OPRISAN ANAIV DBADESCU ANGELICA
RADU IRENE NICOLEIV DBADESCU ANGELICA
TUDOR ALEXANDRUIV DBADESCU ANGELICA
Anghelescu AnastasiaIV EPopa Ana-Maria
Brulea Tudor FlorinIV EPopa Ana-Maria
Cazacu Eduard CristianIV EPopa Ana-Maria
Chivu Calin AndreiIV EPopa Ana-Maria
Constantinescu Theodora AndreeaIV EPopa Ana-Maria
Dobrin David IV EPopa Ana-Maria
Dobromir Vlad AndreiIV EPopa Ana-Maria
Gansac Mircea Cristian IV EPopa Ana-Maria
Grigore MateiIV EPopa Ana-Maria
Popescu Bogdan GabrielIV EPopa Ana-Maria
Simion Darius PaulIV EPopa Ana-Maria
Sion Sara MariaIV EPopa Ana-Maria
Spataru Vlad AndreiIV EPopa Ana-Maria
Tabarcea Ingrid AlessiaIV EPopa Ana-Maria
ASANDEI MARIAIV GLITTERA ALINA
CONSTANTINESCU ALESSIAIV GLITTERA ALINA
Achim Eva MariaPregatitoare BSincu Ileana
Bunduc Eva MariaPregatitoare BSincu Ileana
Caloian David StefanPregatitoare BSincu Ileana
Chivu Victor MironPregatitoare BSincu Ileana
Grigore-Radulescu LaviniaPregatitoare BSincu Ileana
Petre Barbu GabrielPregatitoare BSincu Ileana
Presneanu Nicholas DanielPregatitoare BSincu Ileana
Siia Mihai CristianPregatitoare BSincu Ileana
Stegarescu Maria SaraPregatitoare BSincu Ileana
CONSTANTIN MIRUNAPregatitoare CCRACIUN DIANA
MORARU MARAPregatitoare CCRACIUN DIANA
ONCESCU DARISPregatitoare CCRACIUN DIANA
SOARE RUXANDRAPregatitoare CCRACIUN DIANA
STAN IARINAPregatitoare CCRACIUN DIANA

Inapoi la centrele de concurs