Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Hamburg Sc 195
Nume elevClasaCadru didactic
ANDONE STEFANI BMARIANA CANEPESCU
CIRCIUMARU ALEXANDRU RADUI BMARIANA CANEPESCU
CIRSTEA MARIAI BMARIANA CANEPESCU
GAINA EDUARD ANDREII BMARIANA CANEPESCU
GEMANARU MATEI STEFANI BMARIANA CANEPESCU
GHEORGHE MIHAI FLORINI BMARIANA CANEPESCU
GHETU MIHAI ANTONI BMARIANA CANEPESCU
ILIE SERBAN CRISTIANI BMARIANA CANEPESCU
LOGHIN DIANA ELENAI BMARIANA CANEPESCU
LUPU ANDREII BMARIANA CANEPESCU
PANA YANISAI BMARIANA CANEPESCU
POPA IRINA ECATERINAI BMARIANA CANEPESCU
PREDA MATHIAS ANDREII BMARIANA CANEPESCU
STOICA CRISTIANI BMARIANA CANEPESCU
BERCEA ILEANAI CMihai Florica
CURICHERIU ALEXIAI CMihai Florica
ILIE MAIA ALEXANDRAI CMihai Florica
OPREA RADU STEFANI CMihai Florica
POPESCU MIHAIL CHRISTIANI CMihai Florica
RISTEA ADRIAN BOGDANI CMihai Florica
SANDULACHE KARINA ANDREEAI CMihai Florica
Apreotesei TeodoraI JChivu Andreea
Costea AndreeaI JChivu Andreea
Manole MarioI JChivu Andreea
Tanasescu MonicaI JChivu Andreea
Tesileanu Petru I JChivu Andreea
MIRCIOIU RARESI KAlexandru Gratiela
GHETES ANDREII MCOVRIG IRINA
GICA ANDREII MCOVRIG IRINA
MOLDOVEANU MARIAI MCOVRIG IRINA
PAVEL MIRUNAI MCOVRIG IRINA
RASINAR CARINAI MCOVRIG IRINA
SAVIN MIHAII MCOVRIG IRINA
SERBAN-CATICHI ANDREII MCOVRIG IRINA
STOICA SARAI MCOVRIG IRINA
TOMA ILINCAI MCOVRIG IRINA
TUINEA IRINAI MCOVRIG IRINA
TURIAC TUDORI MCOVRIG IRINA
Cislaru AlexandraI OSmuleac Gabriela Iuliana
Constantin AnisiaI OSmuleac Gabriela Iuliana
Latea MilenaI OSmuleac Gabriela Iuliana
Chifor SaraII AFrujina Aida
Copaescu GeorgeII AFrujina Aida
Dumitrescu SofiaII AFrujina Aida
Ionescu TominaII AFrujina Aida
Juganaru MateiII AFrujina Aida
Manea Busuioc MihaiII AFrujina Aida
Neagu TomaII AFrujina Aida
Nichita AnastasiaII AFrujina Aida
Paslaru TaisiaII AFrujina Aida
Pralea AlexandruII AFrujina Aida
Preda IrinaII AFrujina Aida
Rosu SimonaII AFrujina Aida
Turtoi MariaII AFrujina Aida
Badea Alexandra MariaII GPop Gabriela
Serban Alexandru CristianII GPop Gabriela
Cadar MateiII ICretu Mirela
Stan Teodora MariaII ICretu Mirela
Vilsanescu StefanII ICretu Mirela
Constantinescu Theodora Andreea III EPopa Ana-Maria
Dobromir Vlad AndreiIII EPopa Ana-Maria
Florea ElsaIII EPopa Ana-Maria
Gansac MirceaIII EPopa Ana-Maria
Ghetu GabrielIII EPopa Ana-Maria
Grigore MateiIII EPopa Ana-Maria
Raduta RianaIII EPopa Ana-Maria
Diaconescu MariaIV AMariana Barac
Mosul TudorIV AMariana Barac
Nicola VictorIV AMariana Barac
Tanase MihneaIV AMariana Barac
Varban AlexandruIV AMariana Barac
BURGHELEA MAIAIV BSincu Ileana
PATRU RADUIV BSincu Ileana
NITA SARAIV CCRACIUN DIANA
Agiu AlexandruPregatitoare DBAR SANDA
Bodarev ElenaPregatitoare DBAR SANDA
Catargiu RoxanaPregatitoare DBAR SANDA
Dumitru HoriaPregatitoare DBAR SANDA
Florea DariaPregatitoare DBAR SANDA
Mainea RobertPregatitoare DBAR SANDA
Matei David Pregatitoare DBAR SANDA
Orzaru MaraPregatitoare DBAR SANDA
Pavel MaraPregatitoare DBAR SANDA
Popa AdelinaPregatitoare DBAR SANDA
Popescu StefanPregatitoare DBAR SANDA
Stefan SoranaPregatitoare DBAR SANDA

Inapoi la centrele de concurs