Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANDREI DAVID STEFANI B100POSIRCA GINA
BOIANGIU IOANAI B100POSIRCA GINA
CARBUNARU ANA MARIAI B100POSIRCA GINA
CONSTANTIN ANDRAI B100POSIRCA GINA
GAFU VICTORIAI B100POSIRCA GINA
GHEORGHE BIANCAI B100POSIRCA GINA
PETROVICI MIRUNAI B100POSIRCA GINA
STOICA ARIANAI B100POSIRCA GINA
VRANCILA ALESSANDROI B100POSIRCA GINA
BABAN RAISAI B90POSIRCA GINA
GAVRILA RARES NICOLASI B87POSIRCA GINA
ROBE ANDREII B84POSIRCA GINA
NEACSU ANDREII B82POSIRCA GINA
DRAGHICI SIMONAI B76POSIRCA GINA
BOGDAN ALEXANDRUI C100ROSCA OANA
PANAIT IONUTI C100ROSCA OANA
ROSCA GEORGE I C100ROSCA OANA
TIMIRAS DARIAI C100ROSCA OANA
STEMATE ROBERTI C98ROSCA OANA
SIMION MEDEEAI C95ROSCA OANA
COCIS ROBERTI C92ROSCA OANA
BARZOIU TEODORAI C90ROSCA OANA
LUPASCU ADRIANAI C90ROSCA OANA
DRAGU ALINAI C85ROSCA OANA
GAVRILA RALUCAI C85ROSCA OANA
ION ROBERTAI C85ROSCA OANA
OPREA DAVIDI C80ROSCA OANA
GAINA MIHAII C72ROSCA OANA
GHEORGHE IANISI C70ROSCA OANA
ENE MARINA TEODORAIII C100POPINA MIRELA LUMINITA
RADU DIANA THEODORAIII C100POPINA MIRELA LUMINITA
POPA ENIA IULIA ANDREEAIII C98POPINA MIRELA LUMINITA
GHEORGHE MATEI ALEXANDRUIII C96POPINA MIRELA LUMINITA
STANICA IOANA DANIELAIII C95POPINA MIRELA LUMINITA
NECULAI MIHAI ALEXANDRUIII C90POPINA MIRELA LUMINITA
PUICA ALEX ANDREIIII C90POPINA MIRELA LUMINITA
BUGA BIANCA IOANAIII C85POPINA MIRELA LUMINITA
SALOMIA IUSTINIANIII C85POPINA MIRELA LUMINITA
DUMAN ALINA MARIAIII C80POPINA MIRELA LUMINITA
ILIE RALUCA MARIAIII C80POPINA MIRELA LUMINITA
BUZALANU DAVID STEFANIII C75POPINA MIRELA LUMINITA
ENACHE ALEXANDRU STEFANIII C75POPINA MIRELA LUMINITA
DELIU RARES ALEXANDRUPregatitoare C100BADEA OANA
TESCAN ANDRA IOANAPregatitoare C100NECULA CRINA
COJOCARITA STEFANIA RALUCAPregatitoare C98NECULA CRINA
CAZAN ROBERT ANDREIPregatitoare C95NECULA CRINA
DINU EMILIAN MIHAITAPregatitoare C95BADEA OANA
ION DARIUS MIHAILPregatitoare C95NECULA CRINA
NEAGU DARIUS-IONUTPregatitoare C95NECULA CRINA
SOLEA MAYA-ANA-MARIAPregatitoare C95NECULA CRINA
CALOIAN RARES IONUTPregatitoare C90BADEA OANA
DUMITRU ANTONIA-GABRIELAPregatitoare C90BADEA OANA
YAVUZ YASEMINPregatitoare C90NECULA CRINA
BIBIC MONICA ALEXANDRAPregatitoare C87NECULA CRINA
CAVALU-COTOR LIVIA NICOLETAPregatitoare C85BADEA OANA
CATARGIU PAUL-OCTAVIANPregatitoare C83NECULA CRINA
ENE ALEXIA-MARIAPregatitoare C79BADEA OANA
LATEATA RAUL CATALINPregatitoare C74NECULA CRINA
CHIVU SARA ANTONIAPregatitoare C68BADEA OANA
SAVA DARIA MARIAPregatitoare C60BADEA OANA
SANDA DELIAPregatitoare CParticipantBADEA OANA
DRAGOMIR MARIO-RAZVANPregatitoare CParticipantBADEA OANA

Inapoi la centrele de concurs