Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:DARABANI
Scoala:Scoala Gimnaziala Leon Danaila
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BADURLA PAULAI B100Violeta Ungureanu
CIMPOI YASMINAI B100Violeta Ungureanu
CRETU CASIANI B100Violeta Ungureanu
GHEORGHIU IULIAI B100Violeta Ungureanu
PAPAGHIUC PETRONELAI B100Violeta Ungureanu
VICLIUC DENISAI B100Violeta Ungureanu
CARDAS ANDREII B95Violeta Ungureanu
GROZA ADELINI B95Violeta Ungureanu
RUMEGA RAULI B90Violeta Ungureanu
SAUCA ANDREII B90Violeta Ungureanu
ANDRUS GABRIELI B85Violeta Ungureanu
NANEA MARIANI B80Violeta Ungureanu
RUSU NICUSORI B80Violeta Ungureanu
ASTEFANEI ALEXI B75Violeta Ungureanu
BIRSAN LAVINIAI B75Violeta Ungureanu
DRAGOTA MIHAITAI B70Violeta Ungureanu
MATIJA LAURAI B70Violeta Ungureanu
JUNCANARIU STEFANIAI BParticipantVioleta Ungureanu
BALAN SERAFIMI C100LISENCHE FRANCISCA
DRECEA DENISAI C100LISENCHE FRANCISCA
GALUSCA IUSTINI C100LISENCHE FRANCISCA
HRIMIUC MARIAI C100LISENCHE FRANCISCA
VIERIU DARIUSI C100LISENCHE FRANCISCA
MATEI KARINAI C97LISENCHE FRANCISCA
ALUPOAE CRISTINAI C90LISENCHE FRANCISCA
DANAILA NICOLETAI C90LISENCHE FRANCISCA
PLUGARIU ANDRAI C90LISENCHE FRANCISCA
ZAHARIA RARESI C90LISENCHE FRANCISCA
CIUBOTARIU MATEOI C89LISENCHE FRANCISCA
FEDIC ANDREII C85LISENCHE FRANCISCA
MOROSANU ANDA I C85LISENCHE FRANCISCA
NAZARE KARINA ADELAI C85LISENCHE FRANCISCA
PETRARU ANAMARIAI C85LISENCHE FRANCISCA
ZOSIM ANA MARIAI C85LISENCHE FRANCISCA
COTULBEA LAURAI C80LISENCHE FRANCISCA
POSTOLACHI FABIANAI C75LISENCHE FRANCISCA
PADURARIU DENISI C65LISENCHE FRANCISCA
RUMEGA DARIUSI C65LISENCHE FRANCISCA
CHIRILA NICOLAIII A100Criclevit Monica
DASCALU CARLAIII A100Criclevit Monica
GRIGORAS SERGIU RAZVANIII A100Criclevit Monica
IRICIUC MALINA GABRIELAIII A100Criclevit Monica
IACOB STRUNGARU ROMINAIII A93Criclevit Monica
TEIOSANU ADRIANA MIHAELAIII A93Criclevit Monica
STRAJERIU STEFAN DANIELIII A90Criclevit Monica
TARBUZAN LUCA DIMITRIEIII A90Criclevit Monica
HUTANU DRAGOS SORINIII A88Criclevit Monica
FRUNZUC BOGDANIII A85Criclevit Monica
IFRIM BIANCA ALEXANDRAIII A85Criclevit Monica
VICLIUC STEFAN MARIANIII A80Criclevit Monica
HALAICU OCTAVIANIII A72Criclevit Monica
PATRIU LARISA- MARINELAIII C100SACRIERIU MIRELA
HRIMIUC ELENAIII C99SACRIERIU MIRELA
DUMITRAS IUSTINAIII C95SACRIERIU MIRELA
FACALET DENIS-COSMINIII C95SACRIERIU MIRELA
DOROFTEI FEDERICO MARIOIII C93SACRIERIU MIRELA
DRECEA BEATRICE-GABRIELAIII C88SACRIERIU MIRELA
BEJINARIU MARIA-CEZARAIII C85SACRIERIU MIRELA
GALUSCA CASIAN-SEBASTIANIII C85SACRIERIU MIRELA
IMBIR AMOSIII C85SACRIERIU MIRELA
DAVID SIMINAIII C80SACRIERIU MIRELA
ZAHARIA IASMINAIII C72SACRIERIU MIRELA
Baesu MalinaIV A100Plugaru Rodica
Dobrincu Denisa -MedeeaIV A100Plugaru Rodica
Chiriac ValentinIV A94Plugaru Rodica
Chirila CatalinaIV A90Plugaru Rodica
Cimpoesu AlexandraIV A88Plugaru Rodica
Bordeianu RalucaIV A84Plugaru Rodica
Zaharia DenisaIV A61Plugaru Rodica
ACSINTE ALEXANDRUIV C100ACSINTE ADINA
GHIORGHIU ROXANAIV C92ACSINTE ADINA
CIBOTARIU DIANAIV C81ACSINTE ADINA
APINTILESA ADELAIV C71ACSINTE ADINA

Inapoi la centrele de concurs