Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Draganesti Olt
Scoala:LiceulTeoretic Tudor Vladimirescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DANESCU ALEXANDRUI A100PIRVU SIMINA
LALA DAVIDI A100PIRVU SIMINA
MOGOS MARIAI A100PIRVU SIMINA
NICOLICI ALEXANDRUI A100PIRVU SIMINA
NICOLICI DAVIDI A100PIRVU SIMINA
TAIFAS COSMINI A100PIRVU SIMINA
TUINEA ALEXANDRAI A100PIRVU SIMINA
STANCIU MARIAI A98PIRVU SIMINA
JOIA DAVIDI A97PIRVU SIMINA
LAZAR BIANCAI A95PIRVU SIMINA
ION DUMITRU MIHNEAI A93PIRVU SIMINA
POPESCU IRINAI A92PIRVU SIMINA
BARABAS ALEXIAI A90PIRVU SIMINA
GIODAC BIANCAI A90PIRVU SIMINA
MINDROC BEATRICEI A90PIRVU SIMINA
NEACSU BIANCAI A80PIRVU SIMINA
COCIORAN MARIOII 100TUINEA MARIA
BUZURIN REBECAII A100TUINEA MARIA
COCIORAN MARIOII A100TUINEA MARIA
FOLGOS NICOLETAII A100TUINEA MARIA
SERBAN ANDREIII A100TUINEA MARIA
BADALUT DENISAII A95TUINEA MARIA
BIBIRICA MARIA II A90TUINEA MARIA
BOTEA ALEXANDRAII A90TUINEA MARIA
MARES LARISAII A90TUINEA MARIA
OPRISAN LARISAII A85TUINEA MARIA
MARINCU ANDRAII C100DUMITRU MARCELA
MIHAI ANDREIII C100DUMITRU MARCELA
MISTODIE TEODORII C100DUMITRU MARCELA
RADULESCU IANISII C100DUMITRU MARCELA
SNOP DARIAII C100DUMITRU MARCELA
TUDORICA ALEXANDRAII C100DUMITRU ANCUTA
NITU MARIANAII C95DUMITRU ANCUTA
BURTEA DENISAII C90DUMITRU ANCUTA
OPRISAN MEDEEAII C90DUMITRU MARCELA
MANEA IUSTINII C87DUMITRU ANCUTA
LUPU CRISTIANII C80DUMITRU ANCUTA
MOGA OCTAVIANII C80DUMITRU MARCELA
SIMON REBECAII C80DUMITRU MARCELA
DUMITRA MARIUSIII B95DUDAU GEORGETA
DRAGAN EVELINAIII B93DUDAU GEORGETA
DAN MIHAELAIII B90DUDAU GEORGETA
FLORESCU DARIAIII B85DUDAU GEORGETA
VELEA ALEXANDRAIII C82TALVAN LUCICA
Tudorica MirunaIV A100Dinu Aurelia
Viespe MariusIV A98Dinu Aurelia
Preda GabrielaIV A95Dinu Aurelia
Catana LaviniaIV A90Dinu Aurelia
Petrica CrinaIV A90Dinu Aurelia
Radu IanisIV A88Dinu Aurelia
MANU DARIUSIV B100SFETCU VASILICA
MITRICA IANISIV B100SFETCU VASILICA
MITRICA SEBASTIANIV B98SFETCU VASILICA
PATAINEA ANDREEAIV B90SFETCU VASILICA
MUTULESCU MARIAIV B88SFETCU VASILICA
KASPER MATEIPregatitoare B100ZORZOLIU GINELA
MOCIOACA ANDREIPregatitoare B100ZORZOLIU GINELA
MOSTEANU COSMINPregatitoare B100ZORZOLIU GINELA
BUSNERIU ROBERTPregatitoare B95ZORZOLIU GINELA
DRAGHICEANU REBECAPregatitoare B95ZORZOLIU GINELA
LUPU GABRIELPregatitoare B90ZORZOLIU GINELA
POPESCU LUCAPregatitoare B90ZORZOLIU GINELA
SCARLAT ALEXANDRUPregatitoare B88ZORZOLIU GINELA
ROSU ALINPregatitoare B82ZORZOLIU GINELA
TOANCA FABIOLAPregatitoare B82ZORZOLIU GINELA

Inapoi la centrele de concurs