Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Draganesti Olt
Scoala:Liceul T Vladimirescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
COJOCARU ALEXANDRAI A94POPA CARMEN
GAVAN DAVIDI A94POPA CARMEN
MIONEL EDUARDI A94POPA CARMEN
SERBAN ALEXIAI A94POPA CARMEN
MOGA ALEXANDRUI A91POPA CARMEN
SAVULESCU DANUTI A91POPA CARMEN
NEACSU IULIAI A86POPA CARMEN
COSTEA JOSUAI A85POPA CARMEN
NITA ELENAI A85POPA CARMEN
STUPARU STEFANI A85POPA CARMEN
TRASNEA MARIOI A85POPA CARMEN
CHIRIAC AGATHAI A84POPA CARMEN
STANCU IULIAI A81POPA CARMEN
SANDA MIHAITAI A80POPA CARMEN
SAMOILA STEFANIAI A75POPA CARMEN
CALAFETEANU IONUTI B96MANEA NICOLETA
DUMITRU LUCIANI B94MANEA NICOLETA
CONSTANTINESCU DIANAI B90MANEA NICOLETA
HRITCU ANA MARIAI B90MANEA NICOLETA
MILITARU DARIAI B90MANEA NICOLETA
TUDORICA ALEXANDRAI C100DUMITRU ANCUTA
BURTEA DENISAI C98DUMITRU ANCUTA
IOTU ALEXANDRUI C97DUMITRU ANCUTA
NITU MARIANAI C97DUMITRU ANCUTA
PEICEA ADRIANI C97DUMITRU ANCUTA
MANEA IUSTINI C96DUMITRU ANCUTA
ZIDARU NICOLASI C96DUMITRU ANCUTA
TOADER TOMAII B100DUDAU GEORGETA
DUMITRA RAZVANII B95DUDAU GEORGETA
DAN MIHAELAII B90DUDAU GEORGETA
DRAGAN EMILIAII B90DUDAU GEORGETA
FLORESCU DARIAII B90DUDAU GEORGETA
VIESPE MARIUSIII A98DINU AURELIA
TUDORICA MIRUNAIII A95DINU AURELIA
CATANA LAVINIAIII A90DINU AURELIA
PETRICA CRINAIII A90DINU AURELIA
PREDA GABRIELAIII A80DINU AURELIA
PATAINEA ANDREEAIII B95SFETCU VASILICA
MITRICA SEBASTIANIII B92SFETCU VASILICA
MANU MARIUSIII B91SFETCU VASILICA
MITRICA IANISIII B90SFETCU VASILICA
JIANU EDUARDIII B78SFETCU VASILICA
LALA JANINAIII B72SFETCU VASILICA
BARABAS DIANAIII B70SFETCU VASILICA
TRASNEA GIULIAIV B100CIOC LUMINITA
TSIPLIKOF GEORGIAIV B98CIOC LUMINITA
DUMITRESCU DARIAIV B97CIOC LUMINITA
TUTIA ALEXANDRUIV B95CIOC LUMINITA
BURTEA BIANCAIV B92CIOC LUMINITA
POPA VLADIV B90CIOC LUMINITA
BARABAS ALEXIPregatitoare A100PIRVU SIMINA
DANESCU ALEXANDRUPregatitoare A100PIRVU SIMINA
GIODAC BIANCAPregatitoare A100PIRVU SIMINA
ION DUMITRU MIHNEAPregatitoare A100PIRVU SIMINA
JOIA DAVIDPregatitoare A100PIRVU SIMINA
LALA DAVIDPregatitoare A100PIRVU SIMINA
LAZAR BIANCAPregatitoare A100PIRVU SIMINA
MANDROC BEATRICEPregatitoare A100PIRVU SIMINA
MOGOS MARIAPregatitoare A100PIRVU SIMINA
NEACSU BIANCAPregatitoare A100PIRVU SIMINA
NICOLICI ALEXANDRUPregatitoare A100PIRVU SIMINA
NICOLICI DAVIDPregatitoare A100PIRVU SIMINA
POPESCU IRINAPregatitoare A100PIRVU SIMINA
STANCIU MARIAPregatitoare A100PIRVU SIMINA
STOIENICA ANDREIPregatitoare A100PIRVU SIMINA
TAIFAS COSMINPregatitoare A100PIRVU SIMINA
TUINEA ALEXANDRAPregatitoare A100PIRVU SIMINA
GRECUTU ALEXANDRUPregatitoare A75PIRVU SIMINA
ANGHEL FANICAPregatitoare A74PIRVU SIMINA
Marincu AndraPregatitoare B100Ristea Ligia-Alina
Mihai AndreiPregatitoare B100Ristea Ligia-Alina
Moga OctavianPregatitoare B100Ristea Ligia-Alina
Mistodie TeodorPregatitoare B97Ristea Ligia-Alina
Neacsu BiancaPregatitoare B95Ristea Ligia-Alina
Iancu AdrianaPregatitoare B93Ristea Ligia-Alina
Simon RebecaPregatitoare B92Ristea Ligia-Alina
Radulescu IanisPregatitoare B89Ristea Ligia-Alina
Snop DariaPregatitoare B87Ristea Ligia-Alina
Catana RobertPregatitoare B85Ristea Ligia-Alina
Oprisan MedeeaPregatitoare B85Ristea Ligia-Alina
Bobirica ValentinPregatitoare B82Ristea Ligia-Alina
Dinu VeronicaPregatitoare B72Ristea Ligia-Alina
Halea IleanaPregatitoare B70Ristea Ligia-Alina
Parvan CristianPregatitoare B70Ristea Ligia-Alina
Popete AurelianPregatitoare B70Ristea Ligia-Alina

Inapoi la centrele de concurs