Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Draganesti Olt
Scoala:Liceul T Vladimirescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
TUDORICA ALEXANDRAI CEDUMITRU ANCUTA
TOADER TOMAII BEDUDAU GEORGETA
TRASNEA GIULIAIV BECIOC LUMINITA
BARABAS ALEXIPregatitoare AEPIRVU SIMINA
DANESCU ALEXANDRUPregatitoare AEPIRVU SIMINA
GIODAC BIANCAPregatitoare AEPIRVU SIMINA
ION DUMITRU MIHNEAPregatitoare AEPIRVU SIMINA
JOIA DAVIDPregatitoare AEPIRVU SIMINA
LALA DAVIDPregatitoare AEPIRVU SIMINA
LAZAR BIANCAPregatitoare AEPIRVU SIMINA
MANDROC BEATRICEPregatitoare AEPIRVU SIMINA
MOGOS MARIAPregatitoare AEPIRVU SIMINA
NEACSU BIANCAPregatitoare AEPIRVU SIMINA
NICOLICI ALEXANDRUPregatitoare AEPIRVU SIMINA
NICOLICI DAVIDPregatitoare AEPIRVU SIMINA
POPESCU IRINAPregatitoare AEPIRVU SIMINA
STANCIU MARIAPregatitoare AEPIRVU SIMINA
STOIENICA ANDREIPregatitoare AEPIRVU SIMINA
TAIFAS COSMINPregatitoare AEPIRVU SIMINA
TUINEA ALEXANDRAPregatitoare AEPIRVU SIMINA
Marincu AndraPregatitoare BERistea Ligia-Alina
Mihai AndreiPregatitoare BERistea Ligia-Alina
Moga OctavianPregatitoare BERistea Ligia-Alina
BURTEA DENISAI CIDUMITRU ANCUTA
VIESPE MARIUSIII AIDINU AURELIA
TSIPLIKOF GEORGIAIV BICIOC LUMINITA
IOTU ALEXANDRUI CIIDUMITRU ANCUTA
NITU MARIANAI CIIDUMITRU ANCUTA
PEICEA ADRIANI CIIDUMITRU ANCUTA
DUMITRESCU DARIAIV BIICIOC LUMINITA
Mistodie TeodorPregatitoare BIIRistea Ligia-Alina
CALAFETEANU IONUTI BIIMANEA NICOLETA
MANEA IUSTINI CIIDUMITRU ANCUTA
ZIDARU NICOLASI CIIDUMITRU ANCUTA
DUMITRA RAZVANII BIIDUDAU GEORGETA
TUDORICA MIRUNAIII AIIDINU AURELIA
PATAINEA ANDREEAIII BIISFETCU VASILICA
TUTIA ALEXANDRUIV BIICIOC LUMINITA
Neacsu BiancaPregatitoare BIIRistea Ligia-Alina
COJOCARU ALEXANDRAI AIIIPOPA CARMEN
GAVAN DAVIDI AIIIPOPA CARMEN
MIONEL EDUARDI AIIIPOPA CARMEN
SERBAN ALEXIAI AIIIPOPA CARMEN
DUMITRU LUCIANI BIIIMANEA NICOLETA
Iancu AdrianaPregatitoare BIIIRistea Ligia-Alina
MITRICA SEBASTIANIII BIIISFETCU VASILICA
BURTEA BIANCAIV BIIICIOC LUMINITA
Simon RebecaPregatitoare BIIIRistea Ligia-Alina
MOGA ALEXANDRUI AIIIPOPA CARMEN
SAVULESCU DANUTI AIIIPOPA CARMEN
MANU MARIUSIII BIIISFETCU VASILICA
CONSTANTINESCU DIANAI BMMANEA NICOLETA
HRITCU ANA MARIAI BMMANEA NICOLETA
MILITARU DARIAI BMMANEA NICOLETA
DAN MIHAELAII BMDUDAU GEORGETA
DRAGAN EMILIAII BMDUDAU GEORGETA
FLORESCU DARIAII BMDUDAU GEORGETA
CATANA LAVINIAIII AMDINU AURELIA
PETRICA CRINAIII AMDINU AURELIA
MITRICA IANISIII BMSFETCU VASILICA
POPA VLADIV BMCIOC LUMINITA

Inapoi la centrele de concurs