Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ionita DavidII CEVasile Adriana
Popescu VladII CEVasile Adriana
Radulescu AndreiIII BESerban Gabriela
Ungureanu BiancaIII BESerban Gabriela
Usatenccu AlexandruIII BESerban Gabriela
Dumitriu RaduIII CEVasile Irina
Florescu RuxandraIII CEVasile Irina
Margarit AlexandraIII CEVasile Irina
Dragomir MariaPregatitoare AEMasone Anda Gabriela
Petcu MaraPregatitoare AEMasone Anda Gabriela
Bose DariaPregatitoare BEDuta Natalia
Moldovan IrinaPregatitoare BEDuta Natalia
Pascu IustinPregatitoare BEDuta Natalia
Popescu DavidPregatitoare BEDuta Natalia
Stefan CristinaPregatitoare BEDuta Natalia
Mihalache Adriana Pregatitoare CEDragulin Gabriela
Panait Alexandru Pregatitoare CEDragulin Gabriela
Bulancea AlexiaPregatitoare BIIDuta Natalia
Croitoru BiancaPregatitoare BIIDuta Natalia
Costache Alexia Pregatitoare CIIDragulin Gabriela
Costache Riana Pregatitoare CIIDragulin Gabriela
Florescu Rares Pregatitoare CIIDragulin Gabriela
Mihalache Maya Pregatitoare CIIDragulin Gabriela
Radu Bogdan Pregatitoare CIIDragulin Gabriela
State Antonia Pregatitoare CIIDragulin Gabriela
Brencu MihneaPregatitoare BIIDuta Natalia
Comsa AnisiaPregatitoare BIIDuta Natalia
Mihai MaraPregatitoare BIIDuta Natalia
Spasici SaraPregatitoare BIIDuta Natalia
Stoica RaresPregatitoare BIIDuta Natalia
Diaconescu FedericoII CIIVasile Adriana
Saulea SaraII CIIVasile Adriana
Smarandoiu EcaterinaII CIIVasile Adriana
Bogdan ElisaIII AIIGheorghe Elena
Dodica AlexandruIII AIIGheorghe Elena
Musat AlexandraIII AIIGheorghe Elena
Florea CristianIII BIISerban Gabriela
Vasile Grigore Diana AndreeaIII BIISerban Gabriela
Popa RaresIII CIIVasile Irina
Frangulea AlinaPregatitoare AIIMasone Anda Gabriela
Bran MariaPregatitoare BIIDuta Natalia
Dravat CosminPregatitoare BIIDuta Natalia
Ion RebecaPregatitoare BIIDuta Natalia
Ionescu MedeeaPregatitoare BIIDuta Natalia
Slate BogdanPregatitoare BIIDuta Natalia
Niculescu Adelina Pregatitoare CIIDragulin Gabriela
Ungureanu TeodoraPregatitoare CIIDragulin Gabriela
Epure RaresII CIIIVasile Adriana
Schiopu MirunaII CIIIVasile Adriana
Gheorghe Sara Pregatitoare CIIIDragulin Gabriela
Marsovina CatalinIII BIIISerban Gabriela
Gherda CristianPregatitoare BIIIDuta Natalia
Neagu Darius Pregatitoare CIIIDragulin Gabriela
Oprea Bogdan Pregatitoare CIIIDragulin Gabriela
Vilcu Vlad Pregatitoare CIIIDragulin Gabriela
Matei Bogdan AlexandruPregatitoare AIIIMasone Anda Gabriela
Bascau AndreeaII CMVasile Adriana
Belea SaraII CMVasile Adriana
Gherasim CristianaII CMVasile Adriana
Poenaru IoanaII CMVasile Adriana
Tudose AndreiII CMVasile Adriana
Ionescu AlexiaIII AMGheorghe Elena
Rusu StefanIII CMVasile Irina
Cretoi RaresPregatitoare BMDuta Natalia
Petrescu CrinaPregatitoare CMDragulin Gabriela
Stanculete RaduPregatitoare CMDragulin Gabriela

Inapoi la centrele de concurs